قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / قیمت هر کیلو کربنات کلسیم
4.9
(25)

قیمت هر کیلو کربنات کلسیم در ایران در مقایسه با دیگر کشور های تولیدکننده و مصرف کننده این محصولات مناسب تر اعلام می گردد و یکی از اصلی ترین دلایل این موضوع دسترسی به معادن بکر و اختصاصی برای استخراج سنگهای آهک می باشد.

نوع بسته بندی کربنات کلسیم

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

شرکت تولید سفیدترین کربنات کلسیم

سفیدترین کربنات کلسیم به عنوان یک ماده پرکننده در مقایسه با سایر مواد پرکننده غالب است و در تولید محصولاتی با کیفیت مورد استفاده قرار می‌ گیرد.  این ترکیب در صنعت تولید کاغذ و مقوا به عنوان یک پر کننده باعث افزایش مقاومت و ماندگاری مقوا های تولید شده و همچنین کاهش هزینه‌ های تولیدی می ‌شود.
به همین دلیل اکثر شرکت های تولید کننده کاغذ و مقوا به استفاده از سفیدترین کربنات کلسیم در خطوط تولیدی خود تاکید می نمایند. سفیدترین کربنات کلسیم در شرکت تولیدی آروشا پودر با تضمین کیفیت و تضمین قیمت انجام می پذیرد چرا که این مجموعه دارای خطوط تولید اختصاصی در این زمینه است و با به کارگیری دستگاه های تامین شده از کشور اروپا تولید محصولاتی را بر اساس آخرین استانداردها به انجام می رساند.

پودر سنگ مخصوص چسب پودری

قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

پودر کربنات کلسیم در دو نمونه کربنات کلسیم معدنی و کربنات کلسیم رسوبی معرفی می گردد. حداقل میزان فروش این نوع محصولات یک تن می باشد و مقادیر کمتر از یک تن به صورت خاص به فروش می رسند. شایان ذکر است که قیمت کربنات کلسیم به صورت کیلویی و تنی بسته به میزان خلوص، میزان سفیدی و نوع مش بندی این محصولات متغیر می‌ باشد و هر یک از خریداران وابسته با توجه به نیاز خود می توانند قیمت متفاوتی از این ترکیبات را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که از پودر کربنات کلسیم به صورت تنی در مصارف صنعتی استفاده می شود.
در صورتی که از این ترکیبات میکرونیزه به صورت کیلویی در صنایع دارویی  و غذایی استفاده می شود. کربنات کلسیم مورد استفاده در مصارف دارویی و غذایی از درجه خلوص بالاتری در مقایسه با مصارف صنعتی برخوردار می باشد و به همین دلیل قیمت هر کیلو کربنات کلسیم در این زمینه بسیار متفاوت و بالاتر اعلام می گردد.

فروش سفیدترین کربنات کلسیم

فروش سفیدترین کربنات کلسیم در بسته بندی های متنوع در آروشا پودر، شرایطی را برای فعالیت شرکت های صادراتی ایجاد کرده است که ارسال این محصولات را به کشورهای مختلفی به انجام برسانند. صادرات و فروش سفیدترین کربنات کلسیم در دیگر کشور ها ارز فراوان را به داخل ایران وارد می نماید چرا که تولید این محصولات در ایران در حجم های بالای انجام می پذیرد و با صادرات آنها فرصت های شغلی بیشتر ایجاد شده و نام کشور ایران برای چندمین بار در بین کشورهای خاورمیانه شناخته شده و معروف می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 25

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه