قیمت هر تن آهک زنده را خودمان حساب کنیم

مسیر : صفحه اصلی / آهک / قیمت هر تن آهک زنده را خودمان حساب کنیم
4.8
(32)

چگونه می ‌توانیم قیمت هر تن آهک زنده را خودمان حساب کنیم؟ برای دسترسی به این مرحله از خرید باید حتماً بتوانید به شناخت این ترکیبات پرداخته و بر مبنای مقایسه قیمت هر یک از کمپانی‌ های تولید کننده این تجربه را به دست آورید؛ طبیعتاً هر یک از شرکت‌ های تولید کننده آهک زنده برای حفظ تداوم فعالیت ‌های خود در بازار باید از قیمت ‌های مصوبی تبعیت نمایند و محصولات را بر این مبنا ارائه نمایند.

پس بررسی یک سری استاندارد ها و عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت این محصولات می ‌تواند کمک کند تا شما بتوانید قیمت هر تن آهک زنده را خود محاسبه کرده و با بیشترین سود از شرکت‌ های تولید کننده آن را خریداری نمایید.

آنالیز شیمیایی پودر آهک زنده میکرونیزه

Measure Element Measure Element
% 1 > cao (inactive) min 90% cao (active)
% 0.5 > mgo % 6 > caco3
% 0.5 > al2o3 % 0.5 > sio2
% 0.5 > mno % 0.3 > k2o
% 6 > l.o.i % 0.3 > na2o
trace so3 % 0.5 > fe2o3

قیمت هر تن آهک زنده را خودمان حساب کنیم

قیمت هر تن آهک زنده و کاربرد آن در صنایع

مسلماً قیمت هر تن آهک زنده با کاربرد این ترکیبات در صنایع مختلف در یک راستا قرار می ‌گیرد؛ در واقع تولید کنندگان کالا های متعدد در راستای دسترسی به کاهش هزینه‌ های تولیدی همیشه تمایل دارند، مواد اولیه یا مواد افزودنی را با حداقل قیمت مورد بهره‌برداری قرار دهند، پس اولین اقدام آنها در این میان به دست آوردن قیمت هر یک از مواد پیشنهادی می‌ باشد.

آهک زنده در صورت داشتن قیمت مناسب نسبت به تولیدات مشابه در صدر جدول قرار گرفته و به عنوان بهترین ترکیب به بهره‌برداری می ‌رسد؛ یکی از شگفت انگیزترین کاربرد های آهک زنده در صنعت کاغذسازی دیده می ‌شود که بیشتر از هر موضوعی به دلیل قیمت مناسب این فرآورده‌ هاست، البته این ترکیبات برای جلوگیری از اثرات زیست محیطی هم در این صنعت مهم به مصرف می‌ رسند و بر مبنای تحقیقات انجام شده استفاده از این ترکیبات باعث کاهش مصرف چندین ماده شیمیایی در تولید انواع کاغذ می ‌شود و این پارامتر می ‌تواند هزینه های تولیدی و برنامه ‌های حفظ محیط زیست را تحت تاثیر قرار دهد.

روند تولید آهک در کارخانه

روند تولید آهک در کارخانه شامل چندین فرایند و تکنیک قابل توجه می ‌باشد که مهم‌ترین آنها جداسازی ناخالصی ‌ها از سنگ‌ های معدنی، آسیاب و خرد کردن این سنگ‌ ها، پودر کردن و میکرونیزه کردن و کنترل کیفیت می ‌باشد؛ کارخانه‌ های مجهز و با اعتبار بالا برای حصول اطمینان از اینکه محصولات نهایی با مشخصات تعریف شده تطابق لازم را داشته باشند و کیفیت ثابتی از این تولیدات در اختیار مشتریان قرار بگیرد، از سیستم‌ های مجهز و اتوماتیک استفاده می‌ کنند.

کنترل کیفیت این ترکیبات توسط سیستم‌ های سنسوری انجام می ‌پذیرد که داده‌ های بسیار دقیق و کنترل شده‌ ای را در اختیار اپراتور ها قرار می ‌دهد؛ جالب است بدانید یکی از بزرگترین کارخانه‌ های تولید کننده در این میان شرکت آروشا پودر است که می ‌تواند روند تولید این ترکیبات را به بهترین شکل ممکن به اتمام برساند، برای خرید انواع آهک با مشاورین این شرکت ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه