سایت اعلام آخرین قیمت روز پودرسنگ قم

4.8
(34)

سایت اعلام آخرین قیمت روز پودرسنگ قم اطلاعات دقیق و صحیحی را در اختیار خریداران عمده این ترکیبات قرار می‌ دهد و در این فرصت ‌ها متقاضیان می‌ توانند با مقایسه قیمت چندین شرکت عرضه کننده، به معتبرترین آنها مراجعه کرده و خرید ارزان قیمتی را تجربه نمایند؛ پودر سنگ یا آرد سنگ در واقع همان محصولاتی هستند که از کوبیده شدن و سایدن سنگ‌ های معدنی بر روی یکدیگر از طریق روش‌ های طبیعی یا صنعتی تولید می ‌گردند.

این فرآورده‌ ها در گروه تولیدات جانبی صنایع سنگ هم می ‌باشند و در حال حاضر این فرآورده‌ ها در زمینه ‌های متفاوتی مخصوصاً در اجرای پروژه‌ های عمرانی و ساخت بنا بیشترین کاربرد را دارند.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

سایت اعلام آخرین قیمت روز پودرسنگ قم

عوامل موثر در قیمت روز پودر سنگ

تغییر مداوم هزینه‌ هایی که برای تولید انواع پودر سنگ پرداخت می‌ گردد و همچنین نوسانات موجود در بازار داخلی ایران شرایطی را ایجاد کرده است که اعلام قیمت قطعی برای فروش این محصولات وجود نداشته باشد و خریداران برای حصول اطمینان از خرید محصولات ارزان قیمت باید به استعلام قیمت روز تولیدات بپردازند.

گذشته از این موارد برخی عوامل هم بر قیمت این ترکیبات به صورت مستقیم تاثیر می ‌گذارند که مهم‌ترین آنها شامل نوع و ماهیت سنگ، هزینه‌ های استخراج و خرید کوپ، هزینه‌ های مربوط به فرآوری، روش ‌های برش، فراوری و کوبش و هزینه ‌های حمل و نقل می ‌شود.

نحوه درجه‌بندی کردن انواع پودر سنگ هم در این میان اهمیت زیادی دارد و بر اساس نظر تولید کنندگان درجه و نمره سنگ هم در این میان اهمیت دارد چون معمولاً هزینه‌ های مربوط به فرآوری سنگ‌ های نمره‌بندی و پودر سنگ که با یکدیگر متفاوت هستند قابل توجه می‌ باشد.

قیمت پودر سنگ ۳۰ کیلویی

در تکمیل مبحث قبل می‌ توان یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت پودرسنگ را نوع بسته‌بندی این محصولات در نظر گرفت؛ طبیعتاً با ظهور پیشرفت ‌ها و فناوری ‌های جدید در بحث بسته‌بندی کردن انواع فرآورده‌ های معدنی هم نسبت به گذشته تحولات بیشتری ایجاد شده است و تنوع این موارد باعث شده که هر یک از خریداران بر مبنای حجم خرید خود، نوع بسته‌بندی را انتخاب نمایند.

همچنین جالب است بدانید که نوع بسته‌بندی و انتخاب بهترین روش‌ های حمل و نقل جزو عوامل مهم در کاهش هزینه‌ های پرداختی از سمت خریداران می ‌باشد؛ در مجموع تمامی موارد گفته شده می‌ توان عنوان کرد بسته‌بندی‌ های پودر سنگ ۳۰ کیلویی و ۵۰ کیلویی نسبت به بسته‌بندی‌ های یک تنی و دو تنی هزینه‌ های بیشتری را شامل می‌ شود و معمولاً خرید بسته‌بندی‌ های بزرگتر به نفع متقاضیان می ‌باشد؛ برای اظهار نظر در مورد نحوه بسته‌بندی انواع پودر سنگ درخواستی می‌ توانید با مشاورین آروشا ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه