شرکت آروشا پودر؛ مرجع تخصصی در قیمت‌گذاری بنتونیت کشاورزی

مسیر : صفحه اصلی / بنتونیت / شرکت آروشا پودر؛ مرجع تخصصی در قیمت‌گذاری بنتونیت کشاورزی
4.9
(50)

قیمت بنتونیت کشاورزی چگونه تعیین می شود؟ آیا این ترکیبات برای پرورش و کشت گیاهان کاربرد دارند؟ جهت خرید انواع این فرآورده ها به قیمت کارخانه چه گزینه ای پیشنهاد می گردد؟

قیمت بنتونیت کشاورزی

کاربرد بنتونیت در کشاورزی

مزیت های فراوان کاربرد بنتونیت در صنعت کشاورزی در سال های اخیر قابل توجه بوده است این ترکیبات با هدف ایجاد صرفه جویی بیشتر در مصرف آب و کاهش آبیاری در مناطق خشک قابل توجه هستند چون دارای توانایی جذب زیاد آب بوده و از هدر رفتن بی مورد آب جلوگیری می نمایند.

بنتونیت ها از نظر ساختار مولکولی تبادل کاتیونی فراوانی داشته و در کاهش استفاده از کود های شیمیایی و بهبود استفاده از آنها نیز تاثیرات مثبتی دارند، این فرآورده های معدنی، استفاده بیش از حد از کود های کشاورزی را به حداقل می رسانند و از این طریق باعث کاهش آلودگی آب های زیرزمینی و سطحی می شوند؛ در هر صورت در حال حاضر از بنتونیت در تمامی فرایند های کشاورزی و در پرورش گیاهان و چمنزار های گلخانه‌ ای بهره برداری می گردد.

مرکز فروش بنتونیت معدنی
>>

آنالیز فیزیکی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
250-350 Water absorption
10-15 Swelling    ml/gr2
10-14 Humidity    %
86 Montmorillonite    %
80-90 Cation exchange capacity   mEq/100mgr

انواع بنتونیت

دسته بندی کلی انواع بنتونیت ها بر مبنای مشخصات شیمیایی آنها در دو گروه بنتونیت های سدیمی و بنتونیت های کلسیمی دیده می شود ولی در برخی موارد صنعتگران این ترکیبات را در دسته ‌بندی‌ های کوچک ‌تری معرفی می‌ کند که در این شرایط بنتونیت های اسیدی هم به دسته بندی آنها اضافه می ‌شود.

این ترکیبات خواص و نسبت های یکسانی برای هر دو گروه دارند و در صنایع مختلف به بهره‌برداری می‌ رسند؛ بنتونیت های کلسیمی هم روغن ‌ها و چربی ‌ها را به خوبی در خود جذب کرده و برای تمیز کردن مواد غذایی و تصفیه در صنایع به کار گرفته می‌ شوند؛ بنتونیت های سدیمی  نیز به عنوان ماده چسبنده با جذب آب بالا شناخته شده هستند و بهترین گزینه برای بهره برداری در صنعت کشاورزی می باشند.

خرید بنتونیت کشاورزی با قیمت ارزان

خرید بنتونیت کشاورزی با قیمت ارزان و کیفیت متناسب هدف اصلی کشاورزان و باغداران می باشد و همان طور که قبلا اشاره کردیم کیفیت بالای این فرآورده های معدنی می تواند فرصت تولید و افزایش بازدهی محصولات مختلف را فراهم می نماید، پس خریداران باید بر اساس استاندارد های ویژه، خرید این تولیدات را انجام دهند تا بتوانند از مزیت های آن ها بهره مند گردند.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر جزو برجسته‌ ترین تولیدکنندگان فرآورده های معدنی در ایران است و فرصت خوبی را برای خرید بنتونیت کشاورزی با همان عکس ‌العمل‌های تعریف شده در بین کشاورزان و باغداران فراهم کرده است و تک تک خریداران می توانند خرید عمده این تولیدات را با قیمت های ارزان به صورت مستقیم انجام دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه