حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

فروش کربنات کلسیم کنیتکس

در زمینه تجارت مواد معدنی، فروشندگان و شرکت های بیشماری به فعالیت مشغول می باشند. از جمله این شرکتها، مجموعه صنایع آروشا می باشد که طی سی سال گذشته به تولید انواع پودر های معدنی پرداخته و با عرضه تولیدات مرغوب و درجه یک، اعتبار و سابقه درخشانی را کسب نموده است. علاوه بر ساخت پودر سنگ، پودر اخرا و پودر تالک، تولید و فروش کربنات کلسیم کنیتکس از دیگر فعالیت های شرکت می باشد. امروزه کلسیم در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. علت این وسعت کاربرد، فراوانی کلسیم بر روی زمین است و قیمت مناسب آن که برای عموم صنعتگران حایز اهمیت می باشد.

کلسیم کنیتکس

تولید و فروش کربنات کلسیم کنیتکس

بطور کل کلسیم کربنات در زندگی انسان نقش مهمی ایفا می کند. از آنجا که کلسیم برای سلامتی انسان مفید و ضروری می باشد، در صنایع داروسازی کاربرد ویژه ای داشته و از آن بعنوان مکمل های غذایی بهره می برند. البته در مواردی همچون نگهدارنده دارو ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بهمین علت نیز در تغذیه دام و طیور بکار برده می شود و در رشد و تندرستی حیوانات بدانها کمک می نماید. البته جهت بهره وری در این زمینه ها، می بایست از کلسیم خالص و بدون مواد سمی استفاده نمود.

کاربرد پودر کربنات کلسیم به همین موارد ختم نمی شود و در صنایعی از قبیل:

فولاد سازی

کاغذ سازی

صنایع رنگ سازی

صنایع کشاورزی

ساخت شیشه

سرامیک سازی

مصالح ساختمانی

راهسازی

و بسیاری از حوزه های دیگر را پوشش می دهد. اما در ساختمان سازی و بعنوان مصالح، نقشی اساسی بر عهده دارد. در اجرای نمای کنیتکس نیز از پودر کلسیم استفاده می شود و به زیبایی و استحکام سازه می افزاید. در مجموعه آروشا تولید و فروش کربنات کلسیم کنیتکس بصورت تخصصی صورت می پذیرد. بدین معنی که در کارخانه کربنات کلسیم مخصوص کنیتکس با کمی تغییر به تولید رسیده تا در برابر سایش، رطوبت و نور خورشید مقاومت بیشتری داشته باشد. رنگ منحصر پودر های تولیدی نیز سفید و درخشان بوده و به زیبایی نما می افزاید.

کیفیت کلسیم کربنات کنیتکس

عرضه مستقیم پودر کربنات کلسیم کنیتکس

از مسایل و مشکلات خریداران و مصرف کنندگان کلسیم کنیتکس، نرخ های ارایه شده توسط فروشندگان می باشد. مجموعه آروشا برای حل این مشکل و کاهش قیمت فروش کربنات کلسیم کنیتکس ، محصولات و تولیدات ساخته شده در کارخانه های خود را بطور مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه بدست مصرف کنندگان می رساند. بدین ترتیب علاوه بر حذف مبالغ مربوط به واسطه ها، امکان دستیابی به محصول اصل و درجه یک و بدون ناخالصی را نیز برای متقاضیان فراهم آورده است.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش