فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده
4.9
(50)

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده به شرکت های عرضه کننده انواع کامپاند کربنات کلسیم از جمله فعالیت های مهم تجاری مجموعه کارخانجات آروشا در سطح ملی و منطقه ای می باشد . از آنجائیکه تولید یک کامپاند کربنات کلسیم با کیفیت نیازمند مواد اولیه مرغوب و با قیمت مناسب می باشد ، تیم مهندسی و تولید آروشا تمام تلاش خود را در عرضه کربنات کلسیم مناسب معطوف داشته است .

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم

قیمت پودر کربنات کلسیم به عنوان یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در میزان خرید و فروش این محصولات مورد توجه دو طرف معامله قرار می گیرد. قیمت مواد اولیه جزو فاکتورهای قابل توجه برای اکثر کارخانه های تولیدی می باشد و از آنجایی که کربنات کلسیم حکم یک ماده اولیه را دارد، اکثر کارخانجات فعال در این زمینه همواره تلاش می نمایند که محصولاتی را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایند.

البته ناگفته نماند که این کارخانه های تولیدکننده قیمت را تنها فاکتور موثر در خرید نمی‌ دانند و هیچ موقع کیفیت محصول را فدای قیمت ارزان نمی کنند. در تعیین قیمت پودر کربنات کلسیم پارامترهای همچون همگن بودن این پودرهای میکرونیزه، میزان سفیدی و روشنایی و همچنین درصد خلوص آنها تاثیراتی را می گذارد که خریداران بهتر است در هر یک از این شرایط اطلاعات خود را تکمیل نمایند تا در نهایت بتوانند بابت خرید بهترین محصولات هزینه‌ هایی را پرداخت نمایند. کربنات کلسیم با درجه خلوص بالا از بهترین محصولات است و در این شرایط قیمت بالاتری را در مقایسه با دیگر ترکیبات کربنات کلسیم از آن خود می نماید.

تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم
>>

سفیدی و روشنایی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم نیز در این زمینه قابل توجه می باشد و هر چقدر میزان سفیدی و روشنایی پودر کربنات کلسیم بیشتر باشد، نشان دهنده کیفیت بالای آن ها و در نهایت قیمت بیشتر این محصولات می باشد. یک دست بودن پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم برای برخی از صنایع از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و در واقع هر چقدر این پودرهای میکرونیزه همگن تر باشند قیمت های بالاتری را به خود اختصاص می‌ دهند.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

بهترین کارخانه تولید کننده پودر کربنات کلسیم

مجموعه صنعتی آروشا پودر را می توان بهترین کارخانه تولید کننده کربنات کلسیم در ایران قلمداد کرد. این شرکت فعالیت های حرفه ای خود را در زمینه تولید انواع پودر های صنعتی و معدنی چندین سال است آغاز نموده و هم اکنون دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه تولید و عرضه این محصولات می باشد.  سنگ های مورد استفاده در خطوط تولیدی این مجموعه از مهمترین منابع در کشور تامین می شوند.

همچنین در زمینه پردازش این سنگ های معدنی از به روزترین تجهیزات و دستگاه ها بهره برداری می گردد. محصولات تولیدی مجموعه آروشا پودر از تنوع فوق‌ العاده بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل به راحتی می‌ توانند به تامین نیاز خریداران در بازارهای داخلی و صادراتی بپردازند.

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

موارد استفاده کامپاندهای کربنات کلسیم پلی پروپیلن

واحدهای تولید انواع کامپاند کربنات کلسیم ، با تهیه کربنات کلسیم یکدست و خالص و دانه بندی مناسب اقدام به تولید پرکننده های پلی پروپیلن می نمایند. کاربرد عمده این پر کننده ها عبارتند از :

  • کامپاند کربنات کلسیم مورد استفاده در دمیدن فیلم پلی پروپیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم برای اکستروژن پلی اتیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم برای اکستروژن لوله پروپیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم برای نخ پلی پروپیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم برای قالب تزریق پلی پروپیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم برای دمیدن بطری پلی پروپیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم برای پارچه بی بافت و بافته شده
  • کامپاند کربنات کلسیم برای پلیمر رزین پلی پروپیلن
  • کامپاند کربنات کلسیم با قابلیت استفاده در فیلم HDPE شفاف، فیلم LDPE، لوله HDPE و ورق PP شفاف و نیمه شفاف .

سفارش پودر کربنات کلسیم کوت شده سلفچگان

کربنات کلسیم آروشا جهت کامپاندهای پرکننده

کامپاندهای تولید شده با کربنات کلسیم مخصوص آروشا ، مزیت های قابل توجه از جمله سفتی و استحکام و همچنین شکل ظاهری به فیلم های پلیمری و قطعات قالب گیری شده می دهد . زمان خنک شدن محصول نهایی کاهش یافته سرعت خنک شدن افزایش چشمگیری پیدا می کند . کامپاندهای کربنات کلسیم به طور کلی 30 الی 80 درصد افزودنی ها را در پلیمرهای PP و HDPE و LDPE و … به خود اختصاص می دهند.

کامپاند تولید شده با کربنات کلسیم آروشا به عنوان پر کننده مناسب رزین های PE  و PP مورد استفاده قرار می گیرد. کامپاند کربنات کلسیم باعث استحکام و قابلیت چاپ محصول نهایی می شود و رشته رشته شدن الیاف کمتر می شود. کامپاند کربنات کلسیم بدلیل رنگ سفید و چشم نواز کربنات کلسیم آروشا به عنوان مستربچ رنگ سفید در تولید برخی قطعات سفید مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع می تواند نقش یک پیگمنت سفید ارزان قیمت را در تولید محصول نهایی ایفا نماید. فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده به صورت کاملا تخصصی در گروه صنعتی کارخانجات آروشا انجام می گردد.

کاربردهای کامپاند کربنات کلسیم

نوعی از کامپاند های کربنات کلسیم در تزریق اتومبیل، لوازم بهداشتی، لوازم ساختمانی، لوازم خانگی و لوازم اداری کاربرد دارد که ضمن حفظ خواص باعث افزایش استحکام و پایداری ابعادی و کاهش مکش سطح قطعه و قیمت نهایی محصول می گردد. نوع دیگری از کامپاند های کربنات کلسیم در تولید فیلم های پلیمر کاربرد دارند و ضمن حفظ خاصیت فیزیکی و ظاهری موجب کاهش قیمت محصول نهایی می گردد.
در این نوع از کامپاندها پلی اتیلن با 75 درصد پودر کربنات کلسیم آروشا پر می شود . نوع سوم کامپاند های کربنات کلسیم در تولید نخ و  کیسه های پلی پروپیلن کاربرد دارد. و باعث افزایش پایداری نخ و کیسه های پلی پروپیلن می گردد. در این نوع از کامپاندها نیز پلی پروپیلن با 75 درصد کربنات کلسیم آروشا برای بهبود فرآیند تولید و افزایش استحکام نخ در برابر پارگی و ثبات ابعادی در تولید فیلم ، پر می شود.

فروش کربنات کلسیم کامپاندهای پرکننده

بزرگترین تولید کننده تخصصی انواع کربنات کلسیم جهت مصارف مختلف صنعتی گروه صنعتی کارخانجات آروشا می باشد. نخستین مجموعه گسترده صنعتی با 10 خط تولید در 10 سالن و مساحت 20 هکتار که تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم را در تناژ بالا عملیاتی نموده است. جهت سفارش انواع کربنات کلسیم مورد استفاده خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه