فروش کربنات کلسیم زیره کفش

کربنات کلسیم که به نام‌های دیگری همچون، گچ، سنگ آهک، کلسیت، آراگونیت و مرمر نیز شناخته می‌شود، ماده‌ای معدنی است که بسته به ناخالصی‌های موجود در آن، در طیف رنگی سفید خالص تا کرم مایل به سفید یافت می‌شود. این ماده، از نظر ساختاری دارای شکل مولکولی خطی بوده و همچنین غیر قابل اشتعال می‌باشد. یکی از صنایعی که استفاده از این پودر در آن بسیار رایج می‌باشد، صنایع تولیدی کفش پلاستیکی و زیره پلاستیکی کفش می‌باشد و در این میان، شرکت آروشا پودر به عنوان مرکز فروش کربنات کلسیم زیره کفش ، نقش مهمی در تامین نیاز این صنایع ایفا می‌کند.

فروش کربنات کلسیم زیره کفش

تولید و فروش کربنات کلسیم صنعتی

لازم به توضیح است که استفاده از پودر کربنات کلسیم، محدود به یک صنعت خاصی نبوده و در صنایع مختلف رنگ و رزین، پلاستیک و لاستیک، صنایع غذایی و دارویی، صنعت کاغذ و مقواسازی، صنعت مواد شوینده، صنایع استخراج نفت ، دارای کاربرد می‌باشد. به نمونه‌ای دیگر از این صنایع می‌توان به صنایع تولید و فروش کربنات کلسیم زیره کفش اشاره داشت. در این صنعت، از پودر کربنات کلسیم به عنوان یک ماده پرکننده (با دانه بندی چند میکرون) استفاده شده و سپس سطح بیرونی آن، با استفاده از ماده‌ای روان کننده پوشانده می‌شود.

مرکز توزیع پودر کربنات کلسیم زیره کفش

شرکت آروشا پودر به عنوان مرکز توزیع پودر کربنات کلسیم ، نمونه‌ای از مراکز عرضه مستقیم این پودر صنعتی می‌باشد.  در ادامه به برخی خواص استفاده از پودرهای این مجموعه در صنایع تولید کفش پلاستیکی و زیره کفش پرداخته می‌شود:

  • افزایش مقاومت زیره کفش در برابر پارگی و ایجاد کشش بیشتر
  • تثبیت رنگ کفش و عدم رنگ‌دهی به کف پا
  • کاهش خاصیت ارتجاعی زیره کفش
  • از بین بردن چربی
تولید پودر کربنات کلسیم خراسان
>>

همچنین، این شرکت، به دلیل حذف هزینه‌های واسطه‌گری و فروش مستقیم محصول، توانسته است قیمت انواع پودرهای صنعتی مجموعه خود را با قیمتی مشتری‌پسندتر، قیمت‌گذاری نماید.

مرکز توزیع پودر کربنات کلسیم زیره کفش

تولید کننده بهترین کربنات کلسیم سفید و خالص

در نهایت، پیشنهاد می‌کنیم جهت تمایل به دسترسی به محصولات تولید کننده بهترین کربنات کلسیم ، با کارشناس شرکت آروشا پودر تماس حاصل فرمایید. پودرهای توزیعی این مجموعه به دلیل برخورداری از استانداردهای کیفی بسیار بالا، در افزایش مقاومت زیره کفش و همچنین تثبیت رنگ آن، از عملکرد بسیار بهتری نسبت به محصولات رقبا برخوردار بوده و به دلیل همین قابلیت، از حسن شهرت خوبی در میان صنعت‌کاران مختلف برخوردار می‌باشد. خوب است بدانید که  یکی از مهمترین رسالت‌های این مجموعه، تبدیل مشتریان جدید به مشتریان ثابت و وفادار شرکت می‌باشد و جهت تحقق این هدف،  متخصصان این مرکز به صورت شبانه‌روزی در تلاش می‌باشند. بنابراین، در خرید از این شرکت تردید نداشته و متناسب با نیاز خود، فرایند خرید خود را پیگیری نمایید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

As you found this post useful…

Follow us on social media!

جدیدترین اخبار سایت