فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ / فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک
4.7
(41)

فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک به صورت تخصصی توسط مجموعه کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . واحدهای بزرگ تولید صنعتی موزائیک ، پودر سنگ مورد نیاز خود را بخاطر کیفیت و مقاومت بهتر از مجموعه آروشا تهیه می نمایند . شما نیز می توانید از طریق این سایت بهترین پودر سنگ با کیفیت برای تولید موزائیک را خریداری نمایید.

فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک

ساختار و روش تولید پودر سنگ

حتماً تا کنون برای شما سوالاتی در مورد ساختار و روش تولید انواع پودر سنگ ها به وجود آمده است؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید که به این سوال به صورت تخصصی پاسخ داده شود؛ پودر سنگ ها در واقع طی فرآیند های پردازش مختلف بر روی سنگ های معدنی با ساختار مولکولی متفاوت تولید می گردند، بنابراین می‌ توان گفت هر یک از پودر های معدنی تولید شده دارای مشخصات و ویژگی های مختص به خود هستند.

به صورت کلی روش تولید این محصولات در مراحلی همچون استخراج سنگ های معدنی و انتقال آنها به کارخانه‌ ها، خالص سازی، آسیاب کردن به کمک فک های کوبشی، عبور دادن پودر های میکرونیزه از توری هایی به نام سرند با هدف تولید پودر سنگ ها با مش بندی های دقیق و در نهایت بسته بندی محصولات و عرضه آنها برای استفاده در صنایع مختلف خلاصه می گردد.

پودر سنگ عمده برای پروژه های بزرگ
>>

تک تک مراحل گفته شده مستلزم استفاده از تکنولوژی های مخصوص به خود و پیشرفته می باشند و به همین دلیل تعداد کمی از کارخانه‌ های تولیدکننده فرآورده های معدنی می توانند انواع پودر سنگ مورد استفاده در صنایع مختلف را ارائه نمایند.

از نظر ساختار مولکولی، پودر سنگ های کربنات کلسیم کاربرد های بسیار بیشتری را در صنایع دارند، این محصولات در واقع در تمامی معادن و ذخایر طبیعی وجود دارند و به عنوان پرمصرف ترین مواد اولیه در صنعت قلمداد می‌ شوند؛ این ترکیبات باید دارای دانه بندی های به اندازه های بسیار کوچک باشند تا بتوانند با ظاهری یکدست و یکنواخت در کاربرد های صنعتی بهره برداری شوند؛ اثر بخشی این ترکیبات در مصارف صنعتی به نوعی است که روز به روز تمایل مصرف کنندگان به استفاده بیشتر از این محصولات افزایش می یابد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

موزاییک حیاطی

موزاییک حیاطی به صورت بتنی یک لایه ای و  در سایز ۴۰ در۴۰ سانتی متر با ضخامت ۲.۵ سانتی متر  در واحدهای تولید موزائیک عرضه می گردد. برخی از رنگ های این موزائیک ها  طوسی, قرمز و زرد  می باشد . از مواد اولیه برای تولید این موزائیک ها می توان به پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک کارخانجات آروشا اشاره نمود . موزاییک یک نوع کف پوشی با حالت متراکم می باشد. موزاییک را می توان نوعی بتن به حساب آورد که تراکم خود را یا از طریق فشار پرسی و یا از طریق لرزش (ویبره) به دست می آورد. مواد اولیه برای تولید موزائیک ماسه ، سیمان ، سنگ دانه ، پودر سنگ مخصوص آروشا و آب می باشد . به طور کلی می توان گفت که موزائیک در ساختمان سازی کاربرد فراوان و موثری دارد.

انواع موزاییک حیاطی

• موزاییک بته جغه ای سنگ جوشان تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک طرح ابرو تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک شش گوش تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک گل مریم تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک حیاطی گل بیدی تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک هشت پر سنگ قرمز و مشکی تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک طرح نما اشکی تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروش
• موزاییک حیاطی طرح نما رنگی لیمویی تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک طرح نما سنگ سبز و مشکی، سنگ جوشقان تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا
• موزاییک حیاطی طرح موجی که با انواع سنگها طراحی شده است. تولید شده با پودر سنگ مخصوص آروشا

فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک

برای تولید موزائیک نیاز به مصالح متنوعی می باشد که دو نوع از این مصالح در گروه صنعتی کارخانجات آروشا تولید می گردد : نخست تولید سنگ دانه بندی در کارخانه آروشا به صورت گسترده در حال انجام می باشد. همچنین فروش پودر سنگ مخصوص تولید موزائیک به صورت مستمر در سطح بازار این صنعت انجام می پذیرد. با مشاوران فروش کارخانه آروشا جهت ثبت سفارش ارتباط برقرار نمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 41

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه