فروش پودر سنگ ممتاز

پودر سنگ یکی از مصالح مورد استفاده در ساختمان سازی و برخی صنایع کشور می باشد . فروش پودر سنگ ممتاز به صورت مستقیم از تولید کننده و به قیمت رقابتی می تواند تاثیر بسزایی در هزینه تامین مواد اولیه مشتریان داشته باشد . شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش ما بهترین نوع پودر سنگ مورد نیاز خود را خریداری نمائید . ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

فروش پودر سنگ ممتاز

انواع پودر سنگ تولیدی کارخانه آروشا

در کارخانه پودر سنگ آروشا انواع پودرسنگ به صورت تخصصی برای صنایع و کاربردهای مختلف تولید و روانه بازار می شود . در این مطلب به برخی از این پودرسنگ ها اشاره می کنیم :

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

فروش پودر سنگ ممتاز

بکارگیری عنوان ممتاز برای پودرسنگ تولید شده در کارخانه آروشا دارای علت عملی می باشد. در بسیاری از واحدهای تولید پودر سنگ از ضایعات و پسماندهای واحدهای سنگبری جهت تولید پودر استفاده می شود. بدلیل قیمت ارزان ضایعات و ایجاد حاشیه سود تمایل واحدهای غیرمعتبر تولید پودرسنگ به این مواد اولیه زیاد می باشد. بدلیل وجود ترکیبات و مواد شیمیایی در ضایعات سنگبری ها ، پودر سنگ تولید شده نیز حاوی عناصر مضر خواهد بود . عناصر اضافه در این پودر سنگ ها برای ساختمان سازی گسست و تغییر رنگ سازه را به دنبال داشته و در صنایع کاهش کیفیت محصول نهایی را درپی خواهد داشت . لذا توصیه اکید می شود مشتریان از تهیه این نوع پودرها تا حد امکان خود داری نمایند.

چه نوع پودر سنگی دارای کیفیت مناسب می باشد ؟

در پاسخ این سوال باید عرض کنیم که بهترین نوع پودرسنگ ، پودری می باشد که از خردایش سنگ معدن تهیه شده باشد. سنگ ها و کلوخه هایی که مستقیم از معدن برای خردایش بارگیری می شوند آلودگی شیمیایی در حد صفر دارند ، لذا در ترکیب این پودرسنگ ها با سایر عناصر کمتر شاهد واکنش های شیمیایی مضر خواهیم بود . البته باید متذکر شویم که کیفیت سنگ معدن نیز در کیفیت پودرسنگ بسیار موثر می باشد . تکنسین های خط تولید کارخانه پودر سنگ آروشا به منظور تولید پودر سنگ مخصوص هر صنعت از معادن شناخته شده دارای سنگ با کیفیت مربوطه سفارش بارگیری سنگ برای خردایش انجام می دهند .

قیمت فروش عمده پودر سنگ

قیمت فروش عمده پودر سنگ برای کارخانه های مصرف کننده این محصولات مناسب تر و عادلانه تر اعلام می گردد  و قیمت آن پایین تر از قیمت خرده فروشی می باشد؛ ولی با وجود این پارامتر هم نمی‌ توان قیمت پودر سنگ را به صورت عمده یا به صورت خرده ثابت نگه داشت چرا که عوامل بی شماری در تعیین قیمت نهایی محصولات تأثیرگذار هستند که مهمترین آنها شامل ایرانی یا خارجی بودن، واحد تولید کننده، میزان خلوص، درجه سفیدی و روشنایی، اندازه ذرات، بسته‌ بندی یا فله بودن این ترکیبات می باشد.

قیمت پودر های صنعتی خارجی تحت تأثیر نرخ ارز و نوسانات قیمت ارز در کشور  های مختلف قرار دارد، بنابراین این محصولات نسبت به نمونه‌ های تولید شده در ایران گران تر محسوب می گردند؛ برند تولید کننده پودر های صنعتی نیز می‌ تواند بر قیمت این ترکیبات تاثیر داشته باشد، درجه خلوص پودر های صنعتی از جمله کربنات کلسیم از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت آن ها می باشد که باید خریداران به این موضوع توجه کافی داشته باشند.

اندازه ذرات و درصد سفیدی و روشنایی نیز هر کدام به نوبه خود در تعیین قیمت فروش عمده پودر سنگ ها تاثیر گذار هستند، به نوعی که هر چقدر اندازه ذرات ریزتر باشد و میزان سفیدی و روشنایی این محصولات بیشتر باشد، نشان دهنده این است که قیمت بالاتری دارند.

بسته بندی و فله بودن پودر سنگ ها که به طیف کاربری آنها نیز وابسته می‌ باشد، عامل دیگری برای تعیین قیمت نهایی محصولات محسوب می گردد، به نوعی که قیمت پودر سنگ های بسته بندی شده نسبت به نمونه های فله بالاتر می باشد.

فروش بدون واسطه پودرسنگ

به واسطه پیشرفت تکنولوژی ارتباطات و بسترسازی فروش مستقیم انواع محصولات در بستر اینترنت ، امکان فروش پودر سنگ ممتاز به مشتریان از سراسر کشور و مشتریان خارج فراهم شده است. مشتریان محترم می توانند با آرامش خاطر بهترین نوع پودر سنگ مخصوص صنعت و فعالیت خود را از طریق این سایت خریداری نمایند و در اسرع وقت در هر کجای ایران محصول خریداری شده را دریافت نمایند . جهت کسب مشاوره و یا ثبت سفارش با مدیران فروش مجموعه آروشا ارتباط برقرار فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت