حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

فروش پودر بندکشی رشت

بازار داد و ستد مواد معدنی نه تنها در کشور ما، بلکه در سراسر دنیا رونق فراوانی دارد. مسلما این امر بدلیل گستردگی کاربرد های مواد کانی است. گروه صنعتی آروشا با توجه به تجربه سالها فعالیت در این زمینه، توانسته عنوان بزرگترین تولید کننده این حوزه را از آن خود نماید. ساخت پودر سنگ جوشقان، پودر تالک، پودرهای اخرا، اکسید آهن، کربنات کلسیم، تولید و فروش پودر بندکشی رشت از دیگر فعالیت های شرکت می باشد.

مرکز فروش پودر بندکشی رشت

تولید کننده پودر نماشسته مازندران

نمای ساختمانها بعنوان ظاهر پروژه اهمیت ویژه ای دارند. از سوی دیگر اجرای نما با مصالح بی کیفیت و نامرغوب پیامد هایی بهمراه خواهد داشت. بطور معمول جهت اجرای نماشسته از ترکیب سیمان سفید، پودر سنگ و سنگ دانه بندی شده استفاده می شود. بکار گیری مصالح درجه یک و اصل، عامل اصلی زیبایی و استحکام نما می باشد و پودر سنگ جوشقان یکی از این ادوات خواهد بود. سنگ جوشقان در معادن شهر جوشقان یافت می شود و اینگونه نامگذاری آن، بعلت کیفیت عالی و خلوص بالای این معادن می باشد.

پودر تولید شده از سنگ های این معدن دارای چسبندگی عالی و استحکام بالایی است. بهمین جهت غالبا کارفرمایان و سازندگان در پروژه های عمرانی و اجرای نماشسته خود در شهر مازندران از این نوع پودر استفاده می نمایند. پودر سنگ جوشقان اصل در اثر تغییرات آب و هوایی تغییر رنگ نمی دهد. همچنین در مناطقی همچون رشت و مازندران که رطوبت بیشتری دارند، ماندگاری خوبی دارد. از سوی دیگر استحکام زیادی در برابر اشعه فرابنفش نور خورشید داشته و مانع ترک خوردگی می گردد. از مراکز معتبر فروش پودر بندکشی رشت می توان مجموعه صنعتی آروشا را نام برد که در زمینه تولید انواع مواد معدنی، از پیشروان این صنعت بشمار می آید.

عکس کارخانه پودر بند کشی

کارخانه تولید و فروش پودر بندکشی رشت

همانطور که می دانید، ساخت دوغاب مخصوص بند کشی سرامیک و کاشی با ترکیب سیمان و پودر سنگ صورت می گیرد. پودر سنگ در این مرحله نیز نقش مهمی داشته و کیفیت آن بسیار حائز اهمیت است. پودر سنگ در بندکشی، بعنوان عایق رطوبی، علی الخصوص در شهرهای شمالی کشور همچون رشت، عمل می نماید. از اینرو عدم بهره وری از مواد درجه یک موجب نفوذ رطوبت به سطح زیرین کاشی و سرامیک خواهد شد.

کارخانه تولید پودر بندکشی آروشا با وسواس بسیاری محصولات خود را عرضه می نماید. مقاومت بالا، استحکام و رنگ سفید و درخشان تولیدات شرکت زبانزد مصرف کنندگان می باشد. بطوریکه طی سالیان دراز مشتریان قدیمی همچنان مایحتاج خود را از گروه صنعتی آروشا تهیه می نمایند. از سوی دیگر، شرکت با فروش مستقیم محصولات باعث کاهش هزینه ها شده و توانسته واسطه ها را حذف نماید. بدین ترتیب متقاضیان قادر خواهند بود بدون نگرانی و با اطمینان خاطر مواد مورد نیاز خود تامین نموده و اجرای نمای ساختمانها و سازه ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش