فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه

4.9
(26)

فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه آروشا پودر با قیمت رقابتی در حال انجام می باشد . پودر مل یکی از انواع پودرهای شاخه کربنات کلسیم می باشد که بواسطه ساختار خاص مولکولی و عناصر تشکیل دهنده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .مشتریان متقاضی پودر مل با کیفیت و یکدست می توانند جهت سفارش پودر مل مورد نیاز خود با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایند .

خرید مستقیم کائولن نسوز زنجان

مشخصات و اطلاعات پودر مل

پودر مل در زبان لاتین با عنوان marble dust شناخته می شود . برخی افراد عبارت marble dust را به عنوان پودر مرمر ترجمه می کنند . شایان ذکر است پودر مرمر و پودر مل هر دو دارای کربنات کلسیم (CaCo3) می باشند. پودر مل ، ماده اصلی بتونه و یا خمیر بتونه می باشد که از آن به عنوان گل بتونه یاد می شود . پودر مل یکدست و با کیفیت آروشا به رنگ سفید مایل به کرم می باشد . از پودر مل در ساختمان سازی از قبیل بند کشی و پر کردن فضای بین کاشی و موزائیک ها ، بتونه رنگ کاری و نقاشی و … استفاده می شود .
همچنین از دیگر کاربردهای پودر مل می توان به استفاده از مل در لاک های شیمیایی ، عطر سازی ، لاستیک سازی ، خمیر دندان و مجسمه سازی اشاره نمود . پودر مل دارای دانه‌بندی ریز می باشد و عمدتا در گروه مصالح نقاشی ساختمان طبقه بندی می شود . مل سبک و کم حجم می‌باشد و به آسانی در حلال‌های مختلف حل می‌گردد. میزان چسبندگی پودر مل زیاد است . و پس از خشک شدن و از دست دادن رطوبت بسیار مقاوم می‌شود.

آنالیز شیمیایی پودر مل

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10
شرکت فروش مواد اولیه سنگ مصنوعی

فروش عمده پودر مل تحویل درب کارخانه

عرضه مستقیم پودر مل به صورت فله و بسته بندی در کیسه های ۲۵ و ۳۰ کیلوگرمی می باشد . مشتریان عمده کارخانه تولید پودر مل آروشا از سازندگان انبوه مجتمع های مسکونی می باشند و از طریق خرید عمده این محصول مستقیما از تولید کننده ، تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی می نمایند .
استفاده متنوع از پودر مل در طیف گسترده ای از صنایع ، تقاضا برای خرید این ماده معدنی را افزایش داده است. قیمت پودر مل برای واحدهای صنعتی و کارخانجات مصرفی بسیار مهم است. قیمت این پودر با توجه به عوامل مختلفی از جمله درصد خلوص، رنگ سفید پودر ، نوع بسته بندی، نوع صنعتی که پودر مل در آن استفاده می شود و … تعیین می شود. بدیهی است که هر چه درصد خلوص این ماده معدنی بیشتر باشد، دانه آن ریزتر می شود، با توجه به فرآیند تولید پودر مل با کیفیت که نیاز به زمان و هزینه بیشتری دارد ، در نتیجه قیمت نهایی محصول افزایش می یابد. واحدهای تولیدی این پودر معدنی بر اساس فاکتورهای ذکر شده و معیارهای دیگری مانند هزینه حمل و نقل، هزینه بسته بندی و سود متعارف کارخانه، قیمت انواع نمونه پودر مل را تعیین می کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه