فروش عمده سنگ دانه بندی جهت نما شسته در کیسه 25 کیلوگرمی

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ جوشقان / فروش عمده سنگ دانه بندی جهت نما شسته در کیسه 25 کیلوگرمی
4.8
(31)

فروش عمده سنگ دانه بندی جهت نما شسته در مجموعه کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . سنگ دانه بندی سفید نمره یک به صورت فله و بسته بندی قابل عرضه به بازار مصرف داخلی و صادرات می باشد .

فروش عمده سنگ دانه بندی جهت نما شسته در کیسه 25 کیلوگرمی

قیمت تولید پودر سنگ نما شسته

قیمت تولید پودر سنگ نما شسته متاثر از عوامل بسیار زیادی است چرا که این محصولات از کوبش سنگهای معدنی استخراج شده از معادن مختلفی تولید می گردند و با توجه به نوع مصرف در دانه بندی های گوناگون و مش بندی های مختلفی قابل استفاده هستند. این ترکیبات معمولاً برای سفیدکاری نماهای ساختمان و همچنین ایجاد نماهای بسیار زیبا مورد استفاده قرار می ‌گیرند. این محصولات دارای ویژگی‌ های فیزیکی خاصی هستند که باعث می شود نماهای ساختمانی از مقاومت بالایی برخوردار باشند. در تعیین قیمت تولید پودر سنگ نما شسته، نام برند و شرکت تولید کننده این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد چرا که هر یک از کمپانی های فعال در این زمینه از معادن مختلفی در سراسر کشور استفاده می نمایند و در واقع قیمت این محصولات را بر اساس نوع معدن و میزان درجه خلوص سنگ های معدنی و همچنین نوع روش های فرآوری مشخص می نمایند.

پودر سنگ جوشقان نمای ساختمان
>>

فروش عمده سنگ دانه بندی جهت نما شسته در کیسه 25 کیلوگرمی

شرکت تولید پودر سنگ نما شسته

شرکت آروشا پودر، جزو برترین تولید کنندگانی است که در زمینه تولید پودر سنگ نما شسته و پخش و صادرات این محصولات در ایران و در دیگر کشورهای خاورمیانه به صورت گسترده فعالیت می نماید. این واحد تولید کننده، فعالیت تخصصی خود را سال‌ های زیادی است که آغاز نموده و در حال حاضر توانسته است انواع این پودر سنگ ها را برای استفاده در صنعت ساخت و ساز در اختیار تمامی خریداران قرار دهد. در مجموعه صنعتی آروشا پودر کیفیت بسیار بالایی از محصولات دیده می شود.  به واسطه همین امر تقاضای زیادی برای خرید این ترکیبات و صادرات آنها به دیگر کشور ها وجود دارد. این محصولات معمولا در دانه بندی های گوناگون با مش های مختلف با کیفیت معمولی و ممتاز قابل استفاده هستند و در برخی موارد که استحکام برای مصرف کنندگان بسیار مهم است، از نمونه هایی با بالاترین درجه خلوص استفاده می شود. پودر سنگ نما شسته از قیمت مقرون به صرفه ای در مقایسه با دیگر مصالح ساختمانی برخوردار می باشد و به جرأت می ‌توان گفت قیمت فروش این محصولات در مقایسه با کارایی ها و مقاومت که دارند، بسیار ناچیز است.

لیست قیمت پودرسنگ نما رومی
>>

آنالیز شیمیایی پودرسنگ معمولی قم

Element (%)Measure
sio2 1.00
al2o3 1.03
fe2o3 0.1
cao 54.65
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 79

تولید سنگ دانه بندی

سنگ دانه بندی تولیدی کارخانجات آروشا در انواع نمره های :شکری ، خشخاشی ، یک ، دو ریز ، دو درشت ، سه ریز ، سه درشت ، چهار ، پنج تولید می گردد . از سنگ مرمریت جوشقان در یک قرن گذشته به وفور در صنعت ساختمان سازی استفاده بعمل آمده است . از نظر رنگ ، سنگ مرمریت جوشقان کرم روشن می باشد . با توجه به تجربیات گذشته و مطالعات علمی ، سنگ مرمیت جوشقان از مصالح ساختمانی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر نوسانات دما ارزیابی شده است . ساختار مولوکولی سنگ مرمریت جوشقان به گونه ای می باشد که در صورت استفاده از سنگ دانه بندی جوشقان در موزاییک و پله ها ، با مرور زمان از کیفیت آن کاسته نمی شود و بلکه جلوه و نمای آن در طول و گذر زمان زیباتر نیز می گردد. اگر به سازه های قدیمی که از سنگ دانه بندی جوشقان در آنها استفاده شده است نگاه کنید هیچ تفاوتی با سازه جدیدالتاسیس در نوع سنگ جوشقان ملاحظه نخواهید کرد .

فروش عمده سنگ دانه بندی

مجموعه تولیدی آروشا با در اختیار داشتن معدن اختصاصی سنگ جوشقان،  بهترین کیفیت و قیمت را برای عرضه مستقیم به مشتریان به ارمغان آورده است .
سنگ دانه بندی در کارخانه آروشا به دو صورت بسته بندی و فله قابل عرضه می باشد . کیسه های بسته بندی سنگ دانه بندی 25 یا 30 کیلوگرمی می باشد . قیمت فروش بر حسب تن محاسبه می گردد . همچنین یکی از محصولات پر فروش ما پودرسنگ جوشقان ممتاز سفید جهت اجرای نماشسته ساختمان و مصارف صنعتی می باشد. جهت تهیه انواع سنگ دانه بندی از نوع مرمریت جوشقان با مشاوران فروش مجموعه آروشا تماس حاصل فرمائید .

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 31

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه