حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

فروش زرد گل ماشی تهران

پودر اخرا بطور طبیعی در اقصی نقاط زمین یافت می شود و بهمین دلیل، قیمت مناسبی داشته و توسط صنعتگران مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده معدنی اغلب در رنگ های زرد، نارنجی و قرمز یا قهوه ای دیده می شود که بسیاری از صنایع از آنها بعنوان رنگ دهنده در روند تولید محصولات خود بهره می برند. از اینرو کاربری این ماده گسترش داشته و تجارت پر رونقی را سبب گردیده است و شرکت های بسیاری به فروش زرد گل ماشی تهران و پیگمنت های دیگر مشغول می باشند. یکی از این فروشندگان، شرکت آروشا است که این محصول را در کارخانجات خود تولید کرده و به مصرف کنندگان عرضه می دارد. البته لازم بذکر است که تعداد فروشندگان پودر اخرا بسیار است اما تنوع کیفیت های متفاوتی از آن دیده می شود و برخی از آنها غیر اصل و نامناسب می باشند.

پودر گل ماش

فروشنده رنگ گل ماشی درجه یک

گل ماش نوعی پیگمنت طبیعی است که عنصر اصلی آن اکسید آهن بوده و دارای ظرفیت سه می باشد. عموما از آن در صنایعی همچون: رنگ و زرین ساخت مداد های رنگی تولید لوازم آرایشی لوازم بهداشتی ساخت بتن و آسفالت های رنگی استفاده می گردد. این ماده غیر سمی است و مقاومت بالایی دارد که اکسید آهن هیدراته نیز نامیده می شود. اما نوع زرد رنگ آن به گل ماشی معروف می باشد که در نقاشی ساختمانها نیز کاربرد فراوانی دارد و در ابزار نقاشها بطور معمول یافت می شود.

در حقیقت بسیاری از رنگهای مورد استفاده در رنگ کاری همچون: کرم، بژ، استخوانی، شکلاتی، گلبه ای، نسکافه ای، آجری و حنایی، اغلب از ترکیب گل ماشی با رنگ های دیگر حاصل می شود. بطور کل فروش زرد گل ماشی تهران توسط شرکتهای متعددی صورت می گیرد اما برخی از آنها محصول مرغوب و اصل ارایه نمی دهند. این افراد بدلیل سودجویی بیشتر پودر هایی همراه با ناخالصی زیاد را در اختیار مصرف کننده قرار داده و هزینه کمتری را متحمل می شوند. بنابراین مصرف کنندگان و متفاضیان جهت تهیه این پودر با مشکلاتی مواجه هستند. گروه صنعتی آروشا در کارخانجات خود از منابع و معادن ممتاز برای ساخت این مواد بهره می برد. بدین ترتیب محصولی درجه یک و اصل تولید می نماید.

گل ماشی تهران

شرکت تولید و فروش زرد گل ماشی تهران

کارخانجات مجهز شرکت آروشا با بهره گیری از متد روز دنیا در فرایند ساخت تولیدات، به معتبرترین مرکز فروش زرد گل ماشی تهران تبدیل شده است که بصورت مستقیم و بدون حضور واسطه ها تولیدات خود را به مصرف کننده عرضه می نماید. بدین ترتیب متقاضیان هزینه کمتری را برای آن پرداخته و همچنین از کیفیت پودر خریداری شده اطمینان حاصل می نمایند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش