حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

فروش بهترین کربنات کلسیم برای مرغ

در کشور ما تجارت پودر های معدنی بدلیل گستردگی کاربری آن رواج بسیاری دارد. از اینرو عرضه کنندگان و فروشندگان فراوانی در این حیطه فعالیت دارند. بنابراین توصیه می شود جهت تهیه بهترین کربنات کلسیم برای مرغ ، حتی المقدور به تولید کنندگانی که محصولات خود را عرضه می نمایند مراجعه کنید. همانطور که می دانید بطور معمول حضور واسطه ها موجب افزایش نرخ های فروش می گردد. چراکه نسبت معینی از مبلغ دریافتی تنها بخاطر فعالیت آنها می باشد. حال از پایین آمدن کیفیت محصول بعلت سود جویی و زیاده خواهی برخی واسطه ها بگذریم که در سالهای اخیر نیز بسیار مشاهده می شود. این موضوع زمانی اتفاق می افتد که شرکت های واسطه با افزودن پودر های نامرغوب به محصولات اصلی ، قیمت ها را کاهش داده و در نتیجه سودآوری بیشتری برایشان خواهد داشت.

تولید بهترین کربنات کلسیم برای مرغ

کلسیم یا (caco3) بطور طبیعی بر روی پوسته زمین فراوان یافت می شود. در مناطقی همچون: دریاها، غارها و اقیانوسها این ماده کانی با درصد خلوص متفاوت دیده می شود. بدین معنا که در برخی معادن سنگ های کلسیم خالص، و در برخی دیگر با ناخالصی زیاد وجود دارد. همینطور می توان معادنی دید که در آن رگه هایی از کلسیم خالص و رگه هایی نا مرغوب پیدا کرد. استخراج این سنگها و انتقال به کارخانه و سپس عملیات کوبش و الک توسط ماشین آلات و تجهیزات مخصوص، از مراحل تولید پودر کلسیم می باشد.

یکی از آخرین مراحل تولید کلسیم، دانه بندی پودر می باشد که اهمیت بالایی دارد. زیرا این ماده معدنی در هر زمینه ای می بایست خصوصیات ویژه ای داشته باشد. بطور مثال نمی توان از پودر هایی که در حفر چاه نفت استفاده می گردد، برای تغذیه دام و طیور بهره برد. مش بندی همان سایز بندی ذرات پودر است که در حال حاضر از درجه ۲۰۰ تا ۲۵۰۰ و حتی گاها ۱۲۰۰۰ وجود دارد. این درجه بندی اندازه ریز دانه ها را مشخص می کند. بدین ترتیب هرچه عدد مش بالاتر رود، بدین معنی است که اندازه ذرات کوچکتر و ریزتر می شود. از کاربرد های این ماده معدنی، بهره گیری از آن برای تغذیه طیور، مانند مرغ است که سایز بندی و مش بخصوصی را شامل می شود.

تصویر ارسال بهترین کربنات کلسیم مرغ

کارخانه تولید بهترین کربنات کلسیم دامی

وجود کلسیم در رژیم غذایی مرغ بسیار حائز اهمیت است. شکل گیری اسکلت و استخوان بندی مرغ و پوسته تخم مرغ وابستگی زیادی به کلسیم دارد. شرکت آروشا بهمراه کارخانجات بزرگ و مجهز خود، بهترین کربنات کلسیم برای مرغ را تولید کرده و بطور مستقیم به خریداران و مصرف کنندگان عرضه می نماید. کیفیت پودر کلسیم این شرکت عالی بوده و بمنظور استفاده در تغذیه دامی بسیار مناسب می باشد.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش