بازدید شما در روز پنج شنبه ۲ بهمن سال ۱۳۹۹ از این سایت ، مایه افتخار کارخانه ما می باشد.
سرخط خبرها

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم برای مصارف مختلف صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی  و …. از جمله سیاست های مجموعه مدیریت گروه کارخانجات آروشا در تنظیم و ثبات قیمت در بازار به منظور کاهش هزینه های تولید واحدهای وابسته زیر دست و افزایش سود دهی آنها می باشد .

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

به همین منظور از آذر ماه ۱۳۹۷ به بعد بنا بر تصمیم تیم مدیریت و تیم مهندسان تولید مجموعه آروشا ، فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم در سه تیپ متفاوت برای مصارف مختلف آغاز شده است . یکی از اهداف مهم این طرح کاهش تفاوت قیمت کربنات کلسیم در هر یک از تیپ های مشخص شده می باشد .

انواع کربنات کلسیم کارخانجات آروشا

الف) کربنات کلسیم تیپ ۳
این محصول تولیدی مجموعه آروشا مناسب صنایع و مصارف مش های ۱۵۰ الی ۹۰۰ می باشد . به طوری که تمامی صنایع دارای نیاز کربنات کلسیم در رنج تعریف شده تیپ ۳ از محصول بدون هیچ تغییر در فرآیند تولید و یا کیفیت محصول می توانند استفاده نموده و قیمت بیشتری پرداخت ننمایند.

ب) کربنات کلسیم تیپ ۲
این نوع از کربنات کلسیم که در مجموعه کارخانجات آروشا در حال تولید و عرضه به بازار می باشد مخصوص صنایع و واحدهای تولیدی می باشد که نیازمند کربنات کلسیم بادانه بندی ریزتر و نرم تر از تیپ۳ می باشند یعنی مش ۱۰۰۰ الی ۲۰۰۰٫
طبق تجربیات مشتریانی که از این نوع از کربنات کلسیم استفاده نموده اند در مقایسه با قیمت پرداختی ، رضایت کامل از محصول وجود داشته است.

دیدن این مطلب
فروش پودر سنگ فله ای و کیسه 25 کیلویی

ج) کربنات کلسیم تیپ ۱
این نوع از کربنات کلسیم مناسب مصارف صنعتی با مش بالای ۲۰۰۰ می باشد . صنایعی که از کربنات کلسیم میکرونیزه بسیار نرم و ریزتر از تیپ های ۲ و ۳ استفاده می نمایند ، می بایست سفارش خرید کربنات کلسیم تیپ۱ را داشته باشند . شایان ذکر است این نوع از کربنات کلسیم ها بخاطر فرآیند تولید و هزینه های تولید قیمت نسبتا بیشتری نسبت به تیپ های ۲و۳ دارد .

مشتریان محترمی که مصرف کربنات کلسیم برای صنایع مختلف دارند می بایست در خصوص کربنات کلسیم خالص نهایت دقت را بعمل آورند . متاسفانه افراد سودجو با خرید کربنات کلسیم خالص و افزودن ناخالصی به آنها و کاهش نسبی قیمت موجبات کاهش کیفیت محصول نهایی واحدهای تولیدی را فرآهم آورده اند و کالاهای ایرانی که از بهترین کالاها و با کیفیت ترین کالا ها در سطح منطقه می توانند باشند را از درجه اعتبار ساقط نموده اند . لذا توصیه می شود فریب هر ارزانی را نخورید . خرید از افرادی که در رسانه های و سایت های تبلیغی محصول خود را عرضه می نمایند، نمی تواند سودمند باشد. از مراکزی مواد اولیه خود را تهیه نمائید که دارای مشخصات و برند مشخص باشند . مجموعه کارخانجات آروشا تمامی محصولات خود را به شرط آزمایش توسط مشتریان عرضه می نماید.
دیدن این مطلب
تولید پودر سنگ مخصوص بند کشی کاشی و سرامیک

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

جهت سفارش انواع کربنات کلسیم مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

مدیر فروش :     مهندس رحیمی

شماره موبایل:  ۰۹۱۳۴۴۲۲۹۸۳

شماره موبایل:  ۰۲۵۹۱۰۱۵۶۴۵

کانال تلگرام :  powder20@

 تلگرام :            rahimi_99@

 واتس اپ :       کلیک کنید

ایمیل:               powdersang@gmail.com

دفتر مرکزی : قم ابتدای جاده اراک -قبل از مرکز معاینه فنی

بزرگنمایی
کانال تلگرام