فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم برای مصارف مختلف صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی  و …. از جمله سیاست های مجموعه مدیریت گروه کارخانجات آروشا در تنظیم و ثبات قیمت در بازار به منظور کاهش هزینه های تولید واحدهای وابسته زیر دست و افزایش سود دهی آنها می باشد . به همین منظور از آذر ماه 1397 به بعد بنا بر تصمیم تیم مدیریت و تیم مهندسان تولید مجموعه آروشا ، فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم در سه تیپ متفاوت برای مصارف مختلف آغاز شده است . یکی از اهداف مهم این طرح کاهش تفاوت قیمت کربنات کلسیم در هر یک از تیپ های مشخص شده می باشد .

قیمت آهک ساختمانی شیراز

انواع کربنات کلسیم کارخانجات آروشا

الف) کربنات کلسیم تیپ 3 
این محصول تولیدی مجموعه آروشا مناسب صنایع و مصارف مش های 150 الی 900 می باشد . به طوری که تمامی صنایع دارای نیاز کربنات کلسیم در رنج تعریف شده تیپ 3 از محصول بدون هیچ تغییر در فرآیند تولید و یا کیفیت محصول می توانند استفاده نموده و قیمت بیشتری پرداخت ننمایند.

یک خبر خوب برای شما
صادرات کربنات کلسیم قم

ب) کربنات کلسیم تیپ 2
این نوع از کربنات کلسیم که در مجموعه کارخانجات آروشا در حال تولید و عرضه به بازار می باشد مخصوص صنایع و واحدهای تولیدی می باشد که نیازمند کربنات کلسیم بادانه بندی ریزتر و نرم تر از تیپ3 می باشند یعنی مش 1000 الی 2000. طبق تجربیات مشتریانی که از این نوع از کربنات کلسیم استفاده نموده اند در مقایسه با قیمت پرداختی ، رضایت کامل از محصول وجود داشته است.

ج) کربنات کلسیم تیپ 1
این نوع از کربنات کلسیم مناسب مصارف صنعتی با مش بالای 2000 می باشد . صنایعی که از کربنات کلسیم میکرونیزه بسیار نرم و ریزتر از تیپ های 2 و 3 استفاده می نمایند ، می بایست سفارش خرید کربنات کلسیم تیپ1 را داشته باشند . شایان ذکر است این نوع از کربنات کلسیم ها بخاطر فرآیند تولید و هزینه های تولید قیمت نسبتا بیشتری نسبت به تیپ های 2و3 دارد .

مشتریان محترمی که مصرف کربنات کلسیم برای صنایع مختلف دارند می بایست در خصوص کربنات کلسیم خالص نهایت دقت را بعمل آورند . متاسفانه افراد سودجو با خرید کربنات کلسیم خالص و افزودن ناخالصی به آنها و کاهش نسبی قیمت موجبات کاهش کیفیت محصول نهایی واحدهای تولیدی را فرآهم آورده اند و کالاهای ایرانی که از بهترین کالاها و با کیفیت ترین کالا ها در سطح منطقه می توانند باشند را از درجه اعتبار ساقط نموده اند . لذا توصیه می شود فریب هر ارزانی را نخورید . خرید از افرادی که در رسانه های و سایت های تبلیغی محصول خود را عرضه می نمایند، نمی تواند سودمند باشد. از مراکزی مواد اولیه خود را تهیه نمائید که دارای مشخصات و برند مشخص باشند . مجموعه کارخانجات آروشا تمامی محصولات خود را به شرط آزمایش توسط مشتریان عرضه می نماید.

یک خبر خوب برای شما
خرید ارزان ترین کربنات کلسیم لوله پلی کا کیسه 25 کیلویی

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم

جهت سفارش انواع کربنات کلسیم مورد نیاز خود با مشاوران فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

جدیدترین اخبار سایت