فروش اکسید آهن خاک هرمز

مسیر : صفحه اصلی / پودر اکسید آهن / فروش اکسید آهن خاک هرمز
4.9
(50)

فروش اکسید آهن خاک هرمز با قیمت مناسب و کیفیت بالا در حال حاضر با برند برتر کارخانجات آروشا در حال انجام می باشد . صنایع وابسته این پودر ، با استفاده از توان فنی و علمی مجموعه ما در تولید پودر اخرا باکیفیت ممتاز ، بهترین محصولات را تولید و به مشتریان خود عرضه می کنند.

فروش اکسید آهن خاک هرمز

مشخصات پودر اخرا آروشا

پودر اخرا با فرمول شیمیایی  (fe2o3) و نام علمی اکسید آهن قرمز رنگ (Red Iron Oxide) در جامعه شناخته می شود . اکسید آهن قرمز رنگ به صورت هماتیت در برخی نقاط کشور یافت می شود . این ماده استراتژیک دارای رنگ قرمز تیره رنگ و به شکل گرد یا کلوخه می باشد . از جمله کاربردهای پودر اخرای کارخانجات آروشا ، استفاده به منظور رنگ دهی در صنایع مختلف می باشد. هرچقدر میزان رنگ دهی خاک اخرا بالاتر باشد از مرقوبیت بیشتری نیز برخوردار می باشد . محصول پودر اخرا آروشا از خاک هرمز به عنوان بهترین نوع اخرای طبیعی ایران تهیه می شود. پودر اخرا آروشا به عنوان یکی از مرغوب ترین و مشهورترین پودر رنگ ها در سطح ایران و کشورهای منطقه مطرح می باشد. پودر آروشا در صنایع مختلفی از جمله رنگ و تولید موزائیک و سنگ فرشهای رنگی کاربرد دارد . به عنوان نخستین کارخانه مکانیزه در سطح ایران انواع مختلف این پودر را از مش ۲۰۰ لغایت مش ۲۰۰۰ تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

نمایندگی فروش پیگمنت زرد
>>

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

موارد مصرف پودر اکسید آهن آروشا

اکسید آهن آروشا برای حفاظت از خوردگی

اکسید آهن آروشا برای رنگ های ساختمانی

اکسید آهن آروشا برای کف پوشهای بتنی

اکسید آهن آروشا برای آسفالت رنگی 

اکسید آهن آروشا برای سیمان رنگی

اکسید آهن آروشا برای بتن رنگی

اکسید آهن آروشا برای سمنت پلاست

اکسید آهن آروشا برای سنگهای مصنوعی

اکسید آهن آروشا برای کود ها

اکسید آهن آروشا برای موازئیک های رنگی

مهمترین ویژگی‌ های قابل بررسی قبل از خرید پودر اکسید آهن

قدرت رنگدهی پودر اکسید آهن یکی از مهمترین مشخصه های شناسایی این محصولات است و به عنوان اصلی ترین ویژگی های مهم حتما باید قبل از خرید قابل بررسی باشد چرا که این پارامتر به صرفه بودن نسبت کیفیت به قیمت این محصولات را برای هر مصرف کننده مشخص می نماید؛ قدرت رنگ دهی این پیگمنت های معدنی به منظور توانایی انتقال رنگ ذاتی به محیطی که قرار است از آنها استفاده شود، در نتیجه با توجه به همین پارامتر هنگام خرید پودر اکسید آهن حتماً باید قدرت رنگی این پیگمنت ها با نمونه مرجع مقایسه گردد.

در برخی از موارد مشاهده شده است که پودر اکسید آهن ارزان است، اما بعد از بررسی دقیق تر مشخص می گردد قدرت رنگی آن بسیار پایین بوده و مصرف کننده مجبور است میزان بیشتری از این ترکیبات را در فرمول های تولیدی خود استفاده کند تا در نهایت به نتیجه مطلوب برسد و این امر در نهایت باعث افزایش قیمت تمام شده محصولات تولید شده می گردد.

ویژگی دیگری که در زمان خرید انواع پودر اکسید آهن باید مد نظر قرار گیرد، پایداری رنگی این محصولات است؛ پایداری رنگی یعنی اینکه تولیدات یک کارخانه تغییر رنگ ندهند و همواره محصولات تولیدی همان کارخانه در تمام لات ها مشابه باشند؛ پایداری رنگی تنها زمانی برای این تولیدات به دست می‌ آید که واحد های تولیدکننده کنترل کیفیت قوی داشته باشند و روی تولیداتشان نظارت دقیقی به کار بگیرند، به همین دلیل خریداران قبل از تهیه و خرید این محصولات باید معتبرترین شرکت تولید کننده را شناخته و ثبت سفارشات خود را انجام دهند.

فروش اکسید آهن خاک هرمز

به منظور تامین نیاز صنایع به پیگمنت رنگی ؛ فروش اکسید آهن خاک هرمز با کیفیت بالا و قیمت مناسب به صورت مستقیم با حذف واسطه امکان پذیر شده است . شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مشاوران فروش آروشا پودر اخرا مورد نیاز خود را سفارش داده و در هر کجای ایران محصول خریداری شده را تحویل بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه