فروش آهک هیدراته اصفهان

مسیر : صفحه اصلی / آهک / فروش آهک هیدراته اصفهان
4.9
(59)

فروش آهک هیدراته اصفهان با نازلترین قیمت ها، در رفع نیاز خریداران این محصولات در داخل کشور تاثیر بسیار زیادی دارد زیرا صنایع مختلفی به این محصول نیازمند هستند که به صورت عمده نسبت به خرید آن اقدام می نمایند.  فروش آهک هیدراته اصفهان با قیمت های متنوع انجام می پذیرد.

فروش آهک هیدراته اصفهان

قیمت بهترین آهک هیدراته

مجموعه آروشا پودر، یک شرکت تولیدکننده ترکیبات معدنی پرکاربرد در ایران است که همواره تلاش می نماید، قیمت محصولات خود را در حداقل ترین رقم ها اعلام نماید تا متقاضیان با حجم خرید بالا به راحتی بتوانند با صرفه اقتصادی بهتری، از این مجموعه خرید نمایند.  قیمت بهترین آهک هیدراته در این شرکت در قیاس با دیگر شرکت های تولید کننده و فروشنده بسیار مناسب اعلام می‌گردند و تمامی متقاضیان می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و نیاز خود را به این محصول برطرف نمایند.  در تعیین قیمت بهترین آهنگ هیدراته در ایران عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که در این میان درجه خلوص این ترکیبات معدنی و همچنین نحوه بسته بندی آنها اهمیت بسیار زیادی دارد.  به نوعی که هرچه درجه خلوص این محصولات بالاتر باشد، قیمت های بالاتری برای فروش آنها اعلام می گردد.

پودر آهک کلسینه مخصوص قند و شکر
>>

آنالیز فیزیکی آهک هیدراته

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی ca(oh)2 حلالیت در آب 0.16 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 2.2-2.4 (g/ml)
جرم مولکولی 74.09 (g/mol) نقطه جوش not applicable
دانسیته 400-600 (kg/m3) نقطه ذوب not applicable
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

فروش مرغوب ترین آهک هیدراته  اصفهان

فروش آهک هیدراته اصفهان در بسته بندی های ۳۰ الی ۴۰ کیلوگرمی با بالاترین درجه خلوص در کشور، توسط آروشا پودر انجام می پذیرد و متقاضیان می ‌توانند برای رفع نیاز خود با کارشناسان این شرکت تماس برقرار کرده تا بهترین محصولات در این زمینه در اختیار آنها قرار گیرد.  آهک هیدراته، یک محصول کاربردی در صنایع تصفیه آب و فاضلاب می باشد که به راحتی می تواند ذرات ریز معلق در آب را به صورت لخته در آورده و ته نشین نماید.  از دیگر کاربردهای این محصول می توان به استفاده از آن در صنایع تولید کاغذ اشاره کرد که به عنوان یک عامل از بین برنده خاصیت کاستیک اسید مورد استفاده قرار می‌گیرد.  این محصول در دیگر صنایع نیز کاربرد های بسیار زیادی را از آن خود می نماید.

مرکز فروش بنتونیت فعال خراسان

مرکز عرضه  مرغوب ترین آهک هیدراته

مرغوبترین آهک هیدراته توسط مراکز تولید کننده اصلی این ترکیبات معدنی در ایران معرفی می گردد و این یک فرصت مناسب برای فعالیت تمامی خریداران این محصولات است که بتوانند به کالاهای با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت دسترسی داشته باشند. آهک هیدراته با کیفیت، کاربرد های ویژه را در صنایع مختلف از آن خود می نماید.  به واسطه همین امر تولید عمده آن در ایران می تواند در رفع نیاز خریداران داخلی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.  از آهک هیدراته همانطور که در مبحث قبل اشاره کردیم در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و همچنین در صنایع تولید کاغذ، صنایع غذایی و صنایع تولید مواد خوراکی به صورت عمده استفاده می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 59

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه