حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۲۹ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

صادرات کربنات کلسیم کاشان

شرکت آروشا تنها تولید کننده بهترین مواد معدنی در کشور می باشد و بیش از سی سال تجربه و سابقه درخشان در این زمینه را با عرضه مرغوبترین محصولات معدنی از جمله: پیگمنت اخرا، پودر تالک و کلسیم بدست آورده است. تولید انبوه پودر کربنات با کیفیت ممتاز موجب شده، تا بغیر از تامین مصرف داخلی، صادرات کربنات کلسیم کاشان را نیز عهده دار گردد. این در حالیست که منابع سنگهای معدنی در کشور به وفور وجود دارند و از زمانهای دور، این منابع استخراج شده و به دیگر کشورها، جهت ساخت محصولات دیگر، ارسال می شدند. اما با وجود جوانان و مهندسین متخصص ایرانی، در حال حاضر سنگ های استخراج شده به مواد اولیه و آماده استفاده تبدیل شده و سپس روانه کشورهای دیگر می گردد.

صادرات کربنات کلسیم کاشان

مرکز فروش پودر کربنات کلسیم کاشان

در سراسر مناطق کشور، فروشندگان و توزیع کنندگان کلسیم دیده می شود اما بطور معمول، خریداران به برخی از مراکز که از اعتبار بالایی برخوردار هستند، جهت تامین مایحتاج روزانه مراجعه می نمایند. چراکه برخی عرضه کنندگان محصول مناسب و ممتاز ارایه نمی دهند و گاها دیده می شود برخی از آنها برای منفعت بیشتر، پودر کلسیم غیر اصل و همراه با ناخالصی فراوان عرضه می نمایند. درنتیجه تولیدات صنایع با مشکلات بسیاری مواجه شده و کیفیت تولید دستخوش تغییر بسیاری خواهد شد. بطور مثال، تصور کنید در صنعت دامداری بجای پودر کربنات اصل و درجه یک، از مواد ناخالص استفاده شود.

همانطور که مطلع هستید، کلسیم برای تندرستی انسان و حیوانات، نقش موثری بر عهده دارد و باعث رشد و تقویت استخوانها خواهد شد. در تغذیه دام و طیور، بطور متناوب پودر کربنات کلسیم بکار برده می شود و با این عمل، به رشد آنها، و هضم غذا و نیز کاهش بیماریهای شایع، کمک شایانی خواهند کرد. اما قطعا لازم است پودر کلسیم درصد خالصی بخصوصی داشته باشد و از آن مهمتر، عاری از هرگونه ناخالصی سمی و فلزات سنگین باشد. با این تفاصیل، بهره گیری از مواد نامرغوب به شدت خطرناک بوده و گاهی با زیانهای سنگین همراه خواهد بود. بنابراین بمنظور جلوگیری از مشکلات اینچنینی، مراجعه به معتبرترین مرکز فروش و صادرات کربنات کلسیم کاشان توصیه می شود.

مرکز فروش کربنات کاشان

همکاری برای صادرات کربنات کلسیم کاشان

شرکت آروشا شامل کارخانجات متعدد تولید پودر های معدنی می باشد که فروش و صادرات کربنات کلسیم کاشان تنها یکی از دهها مرکز احداث شده گروه صنعتی آروشا محسوب می شود. این مجموعه برای عرضه تولیدات خود به صورت مستقیم و جهت دستیابی آسان متقاضیان به محصولات، در شهرهای مختلف کارخانجات را راه اندازی نموده است تا علاوه بر سهولت دسترسی، کاهش هزینه ها را برای آنها در پی داشته باشد و بتوانند پودر کربنات سفید را با قیمت مناسب تری تهیه نمایند.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش