حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۲۹ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

صادرات کربنات کلسیم مش ۸۰۰

انواع مختلف مواد معدنی، پهنه وسیعی از حوزه های صنعتی را پوشش می دهند و جهت ساخت کالاهای بیشماری بکار برده می شوند. از اینرو تبدیل به تجارت گسترده ای شده اند که شامل فروشندگان، تولید کنندگان، واسطه ها و توزیع کنندگان بسیاری می باشند. کربنات کلسیم مش ۸۰۰ نیز از دسته محسوب می شود که در ایران به تولید رسیده و بدست مصرف کنندگان می رسد. همانگونه که اطلاع دارید، ایران منبع عظیمی از مواد کانی شمرده می شود و دارای معادن معروف و مرغوبی است که انواع سنگهای معدنی از آنها استخراج می گردد. در گذشته تنها به بیرون کشیدن اینگونه مواد اکتفا می شد و سپس با صادرات آنها به کشورهای پیشرفته درآمد زایی می گردید. اما اکنون اتفاقات به شکل دیگری رقم می خورد.

کارخانه کلسیم مش

تولید و فروش کربنات کلسیم مش ۸۰۰

مصرف پودر کلسیم در صنایعی همچون:

صنایع دامداری

صنایع کشاورزی

صنعت کاشی و سرامیک سازی

تولید بتن

تولید ایزوگام

آسفالت

مصالح ساختمانی

صنایع فولادسازی

ذوب آهن

پالایشکاههای نفت و گاز

صنایع داروسازی

صنعت رنگسازی

ساخت لوازم آرایشی

تولید محصولات بهداشتی

و صنایع کاغذ سازی بسیار زیاد بوده و اغلب از آنها بعنوان پرکننده بهره می برند. دلیل این موضوع، فراوانی این ماده طبیعی و قیمت عالی و ارزان آن می باشد. با این وجود موسسات تولیدی تا حد زیادی هزینه های ساخت را کاهش داده و نرخ مناسب تری از مواد کانی مانند کربنات کلسیم مش ۸۰۰ ارایه می دهند.

مزایای استفاده از پودر کربنات به همین جا ختم نمی شود و خواص ویژه این ماده پرمصرف، به صنعتگران مختلف در تولید محصولی مرغوب و باکیفیت کمک بسیاری خواهد بود. از آنجا که کلسیم رنگ سفید و درخشانی داشته و در جلوه دهی به تولیدات موثر می باشد، درنتیجه، بطور مثال، صنایع رنگ سازی از آن در روند ساخت محصولات بمیزان فراوانی بهره می برند. وجود پرکننده ای با این خصوصیات، مسلما در شکل گرفتن رنگهای درجه یک و درخشان، نقش مفیدی ایفا خواهد کرد. حال به این ویژگی ها، مقاومت بالا و چسبنگی پودر کربنات را اضافه نمایید. بطور قطع نتایج مطلوب تری به تولید کننده ارایه داده و در فروش محصولات به فروشندگان یاری خواهد کرد.

کربنات کلسیم کوتد برای تولید سینک

عرضه مستقیم سفیدترین کربنات مش ۸۰۰

بزرگترین توزیع کننده و مجهزترین تولید کننده سفیدترین کربنات کلسیم مش ۸۰۰ مجموعه صنایع آروشا می باشد که با در اختیار داشتن بهترین کارخانجات تولیدی در سراسر کشور، و نیز معتبرترین عرضه کنندگان انواع پودرهای معدنی، توانسته گامی موثر در این عرصه برداشته و با فروش مستقیم و بدون دخالت واسطه، پودر کلسیم با کیفیت ممتاز و عالی و همچنین قیمت مناسب تری به کلیه مصرف کنندگان ارایه نماید. مرکز توزیع کربنات اصل,توزیع کربنات کلسیم سفید,صادرات کلسیم سفید,

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش