صادرات کربنات کلسیم قم، با بهترین قیمت و بهترین کیفیت

ایران صاحب منابع فراوانی از مواد معدنی است. بهمین علت از زمانهای دور کشورهای پیشرفته با ایران روابط تجاری زیادی داشته و بسیاری از مایحتاج خود را از کشور ما تامین می نمودند. البته امروزه با درخشش متخصصین و جوانان ایرانی، دیگر سنگ های معدنی بصورت خام به دیگر کشورها فرستاده نمی شود و در کارخانجات به شکل محصولاتی تخصصی برای حوزه های مختلف تولید می گردد. بنابراین توفیق زیادی در زمینه فروش مواد معدنی به صنعتگران خارجی بدست آمده است.صادرات کربنات کلسیم قم نیز از این دسته محسوب می شود که توسط مجموعه صنایع آروشا انجام می پذیرد. کارخانه های شرکت با دسترسی به معادن مرغوب کلسیم و نیز با بهره گیری از مهندسین و نیروی مجرب خود، محصولاتی با کیفیت عالی مطابق با استاندارد های جهانی تولید کرده و به کشور ها منطقه و کشورهای اروپایی صادر می نماید.

صادرات کربنات کلسیم قم

فرایند تولید کربنات کلسیم رسوبی

برای تولید و فرآوری کربنات کلسیم رسوبی از کربناته کردن آهک هیدراته استفاده می گردد.  آهک هیدراته یک ترکیب شیمیایی تولید شده از سنگ های آهکی است که برای تولید و فرآوری آنها فرآیند های مختلف تصفیه سازی بر روی سنگ های آهکی انجام می پذیرد تا کاملاً ناخالصی ها جدا شود. سپس به منظور تولید کربنات کلسیم رسوبی تمامی فرایند ها به صورت معکوس انجام می گیرد. فرایند تولید این محصولات به این صورت است که آهک های هیدراته با بالاترین درجه خلوص با آب ترکیب می شوند و سپس گاز دی اکسید کربن از میان این محلول عبور داده می شود. ترکیب آهک هیدراته با گاز کربنیک موجب تولید کربنات کلسیم رسوبی می شود. این محصول به دلیل نا محلول بودن در ته ظرف باقی می ماند.  در آخرین مرحله آب و مایعات کاملا تبخیر می شوند تا کربنات کلسیم به صورت رسوبی ته نشین شده و استخراج گردد.

پودر سنگ مخصوص چسب پودری

مزیت کربنات کلسیم رسوبی نسبت به نوع معدنی

کربنات کلسیم رسوبی و کربنات کلسیم معدنی جزو رایج ترین مشتقات کربنات کلسیم هستند که کاربرد های بسیار زیادی را به خود اختصاص می‌ دهند. این محصولات از نظر فرآیندهای تولیدی شکل ظاهری و برخی از خواص فیزیکی و شیمیایی با یکدیگر تفاوت هایی دارند که صنعتگران معتقد هستند مزیت های استفاده از کربنات کلسیم رسوبی بسیار بیشتر از نمونه های معدنی می باشد. کربنات کلسیم رسوبی از نظر شیمیایی هیچ تفاوت و مزیتی نسبت به نمونه های طبیعی ندارد تنها نقطه قوت این پودر های میکرونیزه خالص بودن آنها می باشد. کربنات کلسیم رسوبی بر اساس نوع فرایند های تولیدی فاقد هرگونه مواد سمی و زیان آور برای محیط زیست و انسان می باشد و همچنین هیچگونه آسیبی را به صنایع حساس وارد نمی‌ کند. بنابراین با توجه به قیمت بالاتری که دارد مصرف کنندگان خاصی را از آن خود می نماید. از طرف دیگر این امکان وجود دارد که با توجه به نوع کاربرد این ترکیبات دارای شکل ساختاری متفاوتی باشند. به عنوان مثال کربنات کلسیم رسوبی در حال حاضر در اشکال مختلفی همچون منشوری، سوزنی و مکعبی قابل تولید می باشد.

فروش کربنات کلسیم کاشان
>>

صادرات کربنات کلسیم قم

کارخانه تولید کلسیم کربنات قم

همانگونه که مطلع هستید، با توجه به منابع غنی مواد معدنی در کشور، تعداد تولید کنندگان و فروشندگان پودر کلسیم نیز بسیار است و افراد زیادی در این حوزه فعال می باشند. اما مسلما ورود کالاهای وارداتی به مناطقی همچون اروپا و یا دیگر مرزها، براحتی امکانپذیر نبوده و مستلزم رعایت موارد فراوانی خواهد بود.
بدین ترتیب هر محصولی که از جانب این کشورها مجوز عبور را دریافت می کند، شامل گواهینامه ها و استاندارد های بخصوصی خواهد بود و در غیر اینصورت، اجازه واردات را کسب نخواهد کرد. این بدان معنی است که تولیدات شرکت آروشا از کیفیت و خالصی معینی برخوردار بوده و آزمایشات متعددی را پشت سر گذاشته است. درحقیقت پودر کلسیم در معادن زیادی یافت می گردد و به نوعی ماده ای فراوان محسوب می شود که همین امر، دلیلی برای ارزان بودن آن شده است.
با توجه به این مطلب، صنایع مختلف جهت کاهش هزینه های تولید و صرفه جویی در مخارج، به پودر کلسیم کربنات روی می آورند. بطور مثال در رنگ سازی از این ماده بعنوان پرکننده، جهت ساخت رنگ استفاده می گردد و بمیزان فراوانی هزینه ها تولید را کاهش می دهد. این امر برای مصرف کنندگان نیز مزیت محسوب شده و درنهایت نرخ خرید رنگ و محصولات از این قبیل کاسته می شود. از اینرو موسسات زیادی به تولید، فروش و صادرات کربنات کلسیم قم می پردازند و در این عرصه فعالیت دارند.

نحوه صادرات کربنات کلسیم قم

با توجه به کیفیت بالا و استاندارد محصولات آروشاپودر، شرکت برنامه ریزی خوبی برای صادرات به بازارهای خارجی دارد. بازارهای هدف شامل کشورهای منطقه خاورمیانه، آفریقا و اروپا است. این بازارها به عنوان بازارهای پتانسیل برای صادرات کربنات کلسیم در نظر گرفته می‌شوند.
صنعت صادرات کربنات کلسیم قم در سال‌های اخیر به رونق خوبی دست یافته است. با توجه به کیفیت بالا و استاندارد محصولات تولیدی توسط آروشاپودر و همچنین تلاش‌های این شرکت در توسعه بازارهای خارجی، صادرات این محصول به کشورهای مختلف رونق چشمگیری پیدا کرده است.
کلیه فروشندگان، تاجران و عرضه کنندگان کلسیم کربنات می توانند جهت همکاری با شرکت آروشا، بزرگترین تولید کننده مواد معدنی در منطقه و نیز بمنظور اطلاع از نحوه صادرات کربنات کلسیم قم با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و از مشاوران ما در شرکت راهنمایی بخواهند.

کربنات کلسیم رسوبی با قیمت مناسب: انتخابی حرفه‌ای در تولید
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 64

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت