حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

صادرات پودر گل ماشی محلات

ایران بهمراه کشور های چین و آلمان، از بزرگترین سازندگان پودر اخرا می باشد. دلیل این امر وجود معادن غنی در کشور می باشد که منجر تولید انبوه انواع پودر اخرا، از جمله: صادرات پودر گل ماشی محلات گشته است. بطور کل پیگمنت گل ماش در ایران، در معادن محلات و ابوموسی بصورت فراوان وجود دارد. این معادن دارای نوع مرغوب و بسیار خالصی از این ماده معدنی می باشند. بهمین جهت گروه صنعتی آروشا، بززگترین تولید کننده انواع پودر های معدنی در کشور، بمنظور ساخت پودر اخرا گل ماش، از معادن این دو منطقه استفاده می نماید و در نهایت محصولی استاندارد با کیفیت عالی را تولید می نماید.

صادرات پودر گل ماشی محلات

کارخانه تولید اخرا گل ماشی محلات

اخرا در حقیقت از نام گلی به همین نام برداشته شده است. ماده ای معدنی که فراوانی بسیاری بر روی زمین داشته و بهمین علت قیمت ارزانی داشته و برای استفاده در صنایع تولید بسیار مناسب خواهد بود. ترکیبی از خاک رس، ماسه و اکسید آهن است و رنگهای زرد تا نارنجی، قرمز و قهوه ای را شامل می شود. رنگدهی عالی آن موجب بکارگیری در صنایع مختلف شده است. در آب براحتی حل نمی شود، مقاومت حرارتی پایداری داشته با فرمول شیمیایی Fe203 و ظرفیت آهن سه موجود می باشد. بنابراین بعنوان رنگدانه ای طبیعی و فراوان، قابل استفاده در حوزه های گوناگونی از قبیل:
صنعت هوا فضا
سرامیک سازی
ساخت ظرف های سفالی
خودرو سازی
ساخت سیمان
ساخت آسفالت
محصولات بتنی
عایق بندی و روکش فلزات بکار رفته شده در کشتی و هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین جهت بکار گیری بعنوان ضد زنگ نیز بمیزان قابل توجه ای کارآمد می باشد. پودر گل ماشی خاصیت مغناطیسی ندارد، در هیدروکلراید به آرامی حل می شود و همانطور که اشاره شد، رنگدهی بسیار خوبی دارد. ازاینرو در رنگسازی مورد بهره برداری می رسد و در نقاشی ساختمان، رنگ هایی چون: گلبه ای، شکلاتی، مرم، استخوانی، زیتونی، بژ، حنایی و آجری را از ترکیب با رنگهای دیگر بدست می آورند. از نظر کیفی بطور معمول پودر هایی که درصد خالصی بالایی داشته باشند یا (میزان fe203) در آنها بیشتر باشد، مقاومت و رنگدهی بیشتری از خود نشان می دهد. در حقیقت، صادرات پودر گل ماشی محلات بدلیل خلوص بالا و کیفیت عالی آن انجام می پذیرد.

 

صادرات گل ماشی محلات

مجموعه صنعتی تولید و صادرات پودر گل ماشی محلات

فروش اخرا گل ماشی توسط عرضه کنندگان بسیاری صورت می گیرد، اما گاها دیده می شود که فروشنده پودر نامرغوبی ارائه می دهد. در نتیجه هنگام استفاده باعث کاهش کیفیت تولید محصولات و یا کیفیت اجرا خواهد شد. گروه صنعتی آروشا با سالها تجربه و با استفاده از کارخانجات مجهز خود، فروش و صادرات پودر گل ماشی محلات را به بهترین وجه انجام داده، بصورت مستقیم و بدون واسطه تولیدات خود را به مصرف کنندگان عرضه میدارد.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش