صادرات پودر پلی اتیلن وکس کرج

مسیر : صفحه اصلی / پلی اتیلن وکس / صادرات پودر پلی اتیلن وکس کرج
4.9
(24)

صادرات پودر پلی اتیلن وکس کرج از جمله فعالیت‌های تجاری مجموعه آروشا پودر است که توانسته است در توسعه سهم بازار ایران در بازارهای جهانی نقش بسزایی اعمال کند. پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی با ماهیت پلی اتیلن و کاربردهای آن، تا انتهای مطلب همراه ما باشید:

به طور کلی، پلی اتیلن وکس، یک هموپلیمر یا کوپلیمر پلی اتیلن با وزن مولکولی کم می‌باشد که دارای خواص شیمیایی پایدار و خواص الکتریکی خوبی بوده و به عنوان ماده‌ای روان‌کننده در صنایع تولیدی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهترین انواع تولیدی این ماده صنعتی دارای ویژگی‌هایی همچون  نقطه ذوب بالا، پراکندگی خوب، روانکاری عالی و … بوده و از بسیاری جهات دارای عملکرد عالی می‌باشند.

صادرات پودر پلی اتیلن وکس کرج

صادرات پلی اتیلن وکس پودری اصفهان

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، استفاده از پلی اتیلن وکس، محدود به صنعت خاصی نبوده و در صنایع مختلف دارای کاربرد می‌باشد. به نمونه‌ای از این صنایع می‌توان به صنعت تولید استابلایزر کامپوزیت پی وی سی اشاره ساخت  که در آن، پلی اتیلن وکس، به عنوان عاملی ضد چسبندگی و صافی، پرکننده و پخش کننده رنگدانه در پردازش لاستیک، می‌تواند روشنایی سطح و صافی محصولات را پس از قالب گیری بهبود بخشد.

قیمت پلی اتیلن وکس خشک قم
>>

لازم به ذکر است که این مجموعه، به دلیل کیفیت پلی اتیلن وکس‌های مجموعه خود ، در عرصه صادرات نیز شناخته شده بوده و با صادرات پلی اتیلن وکس پودری اصفهان، توانسته است بخش مهمی از سهم  پلی اتیلن بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.

نمایندگی توزیع پلی اتیلن وکس خشک قم

وکس خشک را می‌توان از دیگر فراورده پلی اتیلن وکس دانست که به دلیل مقاومت عالی در برابر سرما، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت شیمیایی و مقاومت در برابر سایش، به طور گسترده‌ای در صنایع مختلف،  مورد استفاده قرار می‌گیرد. عملکردهای اصلی موم پلی اتیلن در پوشش های مبتنی بر حلال عبارتند از: مات شدن، مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر پولیش، ضد انسداد، ضد رسوب و …

در نظر داشته باشید که مجموعه آروشا پودر به عنوان نمایندگی توزیع پلی اتیلن وکس خشک قم، نقش مهمی در توزیع این محصول به بازارهای صنعتی ایفا می‌کند.

پلی‌ اتیلن وکس از جمله مواد پرکاربرد در صنایع تولیدی مختلف است که بهترین انواع آن از ویژگی‌هایی همچون نقطه ذوب بالا و روانکاری عالی برخوردار می‌باشند. لازم به ذکر است که مجموعه آروشا پودر به دلیل کیفیت پلی اتیلن وکس‌های مجموعه خود ، در عرصه صادرات نیز شناخته شده بوده و با صادرات پلی اتیلن وکس ، توانسته است سهم ایران در بازارهای جهانی را توسعه دهد.

 

تولیدکننده وکس پلی اتیلن پودری
>>

کارخانه تولید پلی اتیلن وکس خشک مازندران

در نهایت لازم به یادآوری است که مجموعه آروشا پودر به عنوان کارخانه تولید پلی اتیلن وکس خشک مازندران و همچنین مرکز صادرات پلی اتیلن وکس ، به مشتریان خود اطمینان داده است که محصولات این مجموعه دارای نقطه ذوب بالا، سختی بالا ، براقیت بالا و  رنگ سفید بوده و با خرید محصولات این مجموعه، به بهترین پلی اتیلن وکس بازار دسترسی خواهند داشت.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه