شیر آهک مخصوص پودرهای بهداشتی

مسیر : صفحه اصلی / آهک / شیر آهک مخصوص پودرهای بهداشتی
4.8
(42)

شیر آهک مخصوص پودرهای بهداشتی به عنوان محلول اشباع شده از آهک هیدراته و آب قابل استفاده می‌ باشد؛ این ترکیب با فرمول هیدروکسید کلسیم به تدریج در دمای محیط در آب حل شده و میزان انحلال پذیری بیشتری در مقایسه با نمونه های دیگر آهک دارد.

شیر آهک مخصوص پودرهای بهداشتی

فروش دوغاب آهک صنعتی

فروش دوغاب آهک صنعتی بیشتر برای استفاده در صنعت ساخت و ساز و صنعت آسفالت سازی دیده می ‌شود؛ این ترکیبات معمولاً برای انجام فرآیند های شفته کاری در ساخت و ساز کاربرد دارند.

برای شفته کاری مخلوطی از دوغاب اهک، خاک، شن و سنگ را مورد استفاده قرار می دهند تا در نهایت پی ریزی دیوار ها و مقاوم سازی آنها انجام پذیرد؛ برای ساخت شفته باید با توجه به میزان سستی خاک و محل قابل استفاده از آنها از دوغاب آهک به میزان متفاوتی استفاده گردد.

مهمترین دلیلی که از دوغاب آهک و شفته آهک در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود این است که آهک بعد از این که به صورت شفته درآید و کاملاً خشک شود دیگر آب در داخل آن قابل نفوذ نمی باشد و تاثیری بر مقاومت آن ندارد، به همین دلیل باعث می ‌شود که با آب افتادن پای دیوار ها، دیوار هرگز نشست نکند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

نمایندگی فروش آهک آبدیده صنعتی

آهک آبدیده صنعتی یک محصول فرآوری شده در خطوط تولیدی مجهز و در کارخانجات بزرگ است؛ این کارخانه های تولید کننده دارای اعتبار بالایی در زمینه تولید فرآورده های معدنی هستند و می‌ توانند از طریق نمایندگی های فروش بهترین محصولات را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

یکی از مهم ترین کارخانه های فعال در این میان آروشا پودر است که نمایندگی های فروش مستقیم حضوری و غیر حضوری را ایجاد کرده است تا بتواند در ارتباط بیشتر با مشتریان این محصولات قرار بگیرد؛ سنگ های اهک در حقیقت در زمان استخراج از معادن خالص نیستند و به طور معمول باید تولید آنها در کارخانجات انجام پذیرد چرا که اولا این محصول حتما باید در طی حرارت های بسیار زیاد قرار گرفته تا ناخالصی های آن ها از بین برود و دوما در صورت تماس با آب به شدت می تواند تغییر ماهیت شیمیایی داشته باشد، به همین دلیل انواع آهک آبدیده صنعتی تحت شرایط خاص فرآوری شده و در بسته بندی های مناسب و استاندارد ارائه می گردند.

آهک آبدیده صنعتی یک ترکیب منحصر به فرد برای استفاده در صنایع مختلف می باشد، این ترکیبات معمولاً در صنایعی که دارای گاز های خروجی از دودکش ها هستند بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهند؛ گاز های خروجی کارخانه های تولید کننده بر اثر سوختن برخی از سوخت ها مانند نفت و زغال سنگ تولید می ‌شود که برای از بین بردن اثر آنها معمولاً شرایطی فراهم می‌ شود که این این گازها بتوانند از میان محلول آب آهک رد شده و فرآیندی به نام سولفور زدایی انجام پذیرد تا گوگرد مضر برای محیط زیست و اتمسفر در این فرآیند به دام افتاده و کاملا از بین برود.

این ترکیبات همچنین در تولید محصولات بهداشتی هم کاربرد هایی دارند و معمولاً برای انواع پودرهای موبر بهداشتی از این محصولات بهره برداری می گردد؛ آهک دارای ماهیت طبیعی است و برای تولید پودر های بهداشتی گزینه ایده آلی است و به راحتی می تواند در از بین بردن موهای زائد بدن به مصرف کنندگان کمک نماید؛ آهک موجود در این پودر های بهداشتی به واسطه داشتن خاصیت ضد عفونی کننده نیز می تواند از عفونت ها و قارچ ها و بیماری های پوستی در بین مصرف کنندگان جلوگیری کند و در واقع به عنوان برطرف کننده این بیماری ها شناخته شده می باشد.

کارخانه تولید شیر آهک خالص

در کارخانه های تولید شیر آهک خالص از آهک هیدراته با فرمول شیمیایی هیدروکسید کلسیم به عنوان بهترین ترکیب بهره برداری می گردد؛ آهک هیدراته خود از ترکیب آب با آهک زنده تولید شده است و فرمول شیمیایی اکسید کلسیم را از آن خود می نماید.

شیر اهک دارای فرمول ساختاری همان هیدروکسید کلسیم آبدار است که خاصیت قلیایی ضعیف تر و  پایین تری نسبت به آهک هیدراته دارد و تنها وجود یون های هیدروکسید در این ترکیبات باعث شده است که خاصیت قلیایی ضعیفی در آنها وجود داشته باشد؛ شیر آهک در فرایند های تولیدی و استفاده از بهترین مواد اولیه با درجه خلوص بالا هم به صورت صنعتی و هم به صورت غیر صنعتی قابل استفاده می باشد.

این ترکیبات آهک برای ترمیم آسفالت جاده ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند و با این هدف معمولاً شیر آهک را درون شکاف ها نفوذ داده تا بتوانند ریزترین ذرات را احاطه نمایند، در نتیجه بعد از خشک شدن بسیار محکم می شوند.

در بحث تولید شیر اهک در کارخانه های تولید کننده برخورداری از استاندارد های تعریف شده برای تعیین غلظت این محصولات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و در واقع این کارخانه ها بر اساس همین استاندارد ها توانایی تولید شیر آهک با غلظت بین ۵ درصد تا ۳۰ درصد را دارند، چرا که اگر غلظت در این تولیدات کمتر از ۵ درصد باشد عملکرد خاصی از آنها در صنایع به چشم نمی‌خورد، همچنین اگر غلظت آنها بالاتر از ۳۰ باشد ممکن است استفاده از آنها به هیچ عنوان امکان پذیر نباشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه