شرکت فروش پودر کربنات کلسیم کوتد

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / شرکت فروش پودر کربنات کلسیم کوتد
5
(2)

محصول کلسیم کربنات ماده ای سفید رنگ و بدون بو ست که از سنگ و کانی هایی چون آراگونیت، واتریت ،مرمریت و… توسط روش های فیزیکی و شیمیایی به وجود می‌آید. این پودر در مراکز تولیدی و صنعتی زیادی مصرف می‌شود. کلسیم کربنات انواع مختلفی دارد که با توجه به خصوصیات و دسته بندی های مختلف کارکردهای خود را دارند. کلسیم کربنات پوشش دار برخلاف کلسیم کربنات معمولی توانایی مخلوط شدن با مواد پلاستیکی را ندارد در نتیجه به تغییراتی در ساختارش نیازمند است. روش معمول این تغییر ساختار اضافه کردن نوعی از اسید سورفاکتنات به آن است. در نتیجه سبب می‌شود این ماده ،ترکیبی سازگار پیدا کند و پوششی سطوح آن را فرا بگیرد که به آن خاصیت ضد آب می‌دهد. این عملیات نیازمند دانش تخصصی و تجهیزات روز دنیاست تا پودر بدست آمده به اندازه کافی و استاندارد قابلیت کاربردهای گوناگون را داشته باشد. بزرگترین شرکت فروش پودر کربنات کلسیم کوتد در ایران با عنوان تجاری آروشا در حال فعالیت می باشد.

شرکت فروش پودر کربنات کلسیم کوتد

شاخصه های قابل توجه کربنات کلسیم کوتد

کربنات کلسیم کوتد یک محصول نوآورانه جدید از مجموعه صنعتی آروشا پودر است که به کمک استفاده از مجهزترین تجهیزات تولید و فرآوری شده است. منظور از کربنات کلسیم کوتد در واقع همان محصولاتی هستند که به کمک اسید های چرب پوشش داده می‌ شوند. استفاده از اسیدهای چرب با هدف افزایش شاخصه های مثبت این پودرهای میکرونیزه مورد توجه قرار می‌ گیرد. به نوعی که این محصولات بعد از پوشش داده شدن در بسیاری از صنایع مخصوصاً صنایع تولید پلیمر ها مزیت های قابل توجهی را ایجاد می نمایند و به عنوان بهترین ماده افزودنی مورد استفاده قرار می گیرند.
مهمترین شاخصه کربنات کلسیم کوتد در خاصیت آبگریزی بودن این محصولات دیده می شود. شایان ذکر است که کربنات کلسیم در حالت طبیعی دارای قابلیت آب دوست بودن است که با پوشش دادن این محصولات به کمک اسیدهای چرب، این خاصیت کاملاً تعویض شده و به جای آب دوست بودن خاصیت آبگریز بودن این ترکیبات مورد توجه قرار می‌ گیرد.
پودر کربنات کلسیم کوتد علاوه بر این ویژگی به واسطه داشتن سازگاری با محیط های ارگانیک و همچنین با داشتن شاخصه افزایش استحکام مکانیکی و ایجاد سطح با کیفیت و روشنایی بالا به عنوان بهترین ماده اولیه در بسیاری از صنایع حساس مورد استفاده قرار می گیرد.
پودر کربنات کلسیم کوتد شده در برخی از شرکت ها و کارخانه ها تولید می گردد چرا که فرآیند های تولید این محصولات بسیار پیچیده و زمانبر است و در واقع آن دسته شرکت هایی می توانند تولید این محصولات را در دست داشته باشند که دارای تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و به روز باشند.

مش کربنات کلسیم صنایع مختلف
>>

شرکت فروش پودر کربنات کلسیم کوتد

خرید پودر کربنات کلسیم کوتد

شایان ذکر است که از پودر کربنات کلسیم به عنوان نوعی ماده اولیه در تولید محصولات مختلف استفاده می گردد. به همین دلیل خرید این ترکیبات باید از برند های معتبر و شناخته شده انجام پذیرد چرا که کیفیت مواد اولیه در کیفیت تولیدات صنایع مختلف تاثیر بسزایی ایجاد می‌ نماید. وب سایت آروشا پودر تامین کننده کلیه سفارشات پودر کربنات کلسیم در ایران می باشد و انواع کربنات کلسیم کوتد و پوشش داده شده را در مش بندی های مختلف ارائه می‌ نماید.
پودر معدنی کربنات کلسیم با اندازه مش 200 و کوچکتر معرفی می گردد و برای اندازه گیری دقیق این محصولات از واحد اندازه گیری میکرومتر استفاده می شود. هر چقدر ذرات پودرهای معدنی کربنات کلسیم ریزتر باشد، نشان دهنده این است که فرآیندهای تولید آنها طولانی تر بوده و به همین دلیل قیمت بیشتری برای فروش آنها در نظر گرفته می شود.

قیمت پودر کلسیم کربنات تبریز

شرکت فروش پودر کربنات

شرکت تولید پودرهای معدنی آروشا با تکیه بر سال ها تجربه و در دست داشتن فناوری و کارشناسان توانا این افتخار را دارد که یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان پودر کربنات کلسیم کوتد مرغوب با دانه بندی های متفاوت در خاورمیانه باشد. در بیان کاربردهای خاص کلسیم کربنات کوتد می توان ادعا کرد که با انجام فرایند روکش دار کردن کربنات کلسیم این ماده متمایز شده و مزایایی را بدست می‌آورد. از جمله اینکه :
– استفاده از نوع کوتد کلسیم کربنات در تولید لاستیک و لنت و ترمز اتوموبیل ها سبب کم شدن اصطکاک و سایش می‌شود.
-استفاده از این ماده در ساخت وسایل پلاستیکی، لوله های پلیکا و pvc علاوه بر داشتن ظاهر یکنواخت و صاف استقامت آن را تا سطح بالایی افزایش می‌دهد.
-استفاده از این ماده به کالای تولید شده خاصیت ضد آب و رطوبت می‌دهد.
-مهم ترین نکته‌ی استفاده از کربنات کلسیم کوتد داشتن ریشه ای معدنی ست. در نتیجه مواد پلاستیکی ساخته شده با این ماده روند تجزیه شدن ساده تری داشته و آسیب کمتری به محیط زیست وارد می‌شود.

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم پوششدار

استفاده از ماشین آلات و ابزار پیشرفته به همراه متخصصان دانش آموخته در تولید کلسیم کربنات کوتد مرغوب تاثیر مستقیم دارد. مجموعه صنعتی آروشا با داشتن این علم و فناوری لازم به تولید انواع پودر های معدنی و صنعتی در ایران پرداخته و تاکنون یکی از بزرگترین شرکت ها در این زمینه بوده است به طوری که نمونه های ساخته شده با محصولات خارجی برابری می‌کند. اگر قصد خرید کلسیم کربنات کوتد با انواع دانه و مش بندی دارید می‌توانید با اطمینان خاطر به صورت اینترنتی با آدرس های درج شده در سایت تماس برقرار کنید تا افزون بر راهنمایی و مشاوره‌ی همکاران ما در قسمت فروش محصول مورد نیاز خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری نمائید.

فروش پودر کربنات کلسیم مش 1500
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 2

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه