حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

شرکت تولید کننده ارزان ترین کلسیم کربنات لاستیک سازی در کرج

تولید کنندگان پودر کلسیم در ایران به تعداد فراوانی وجود دارد. برخی از آنها محصول مرغوب و مناسبی را ارائه می دهند. برخی دیگر محصولاتی با قیمت های مناسب و ارزان عرضه می کنند. کیفیت تولیدات بعضی کارخانجات چندان مطلوب نیست و برخی دیگر هزینه های بالایی را مشمول می شوند. یافتن فروشندگانی که ارزانترین کلسیم کربنات لاستیک سازی و انواع دیگر آنرا ارائه دهند و البته کیفیت مطلوبی را نیز در پی داشته باشد کمی دشوار است. بهمین جهت توصیه می شود برای تهیه انواع پودر کلسیم، مستقیم به کارخانه رجوع کنید تا هم قیمت های بهتری یافته و هم کیفیت دلخواه را بدست آورید. بدین منظور می توانید به گروه صنعتی آروشا در کرج مراجعه کنید تا در سریعترین زمان محصول مورد نیاز خود را بدست آورید.

کاربرد کلسیم کربنات لاستیک سازی

گوناگونی کاربرد کربنات کلسیم در صنعت

کربنات کلسیم مصارف بسیاری دارد. صنایعی همچون: کاغذ سازی، داروسازی، رنگ سازی، کشاورزی، بهداشتی، آرایشی، چرم سازی، ذوب آهن، فولاد سازی، نساجی، سرامیک و کاشی سازی، قند و شکر، ساخت خمیردندان، چاپ، لوازم تحریر، غذایی و خوراک دام و سیم و کابل، هر کدام بنحوی از این ماده در ساخت محصولات خود به شکل های گوناگون بهره می برند. یکی از صنایع پر رونق و پرکاربردی که در آن کلسیم کربنات لاستیک سازی مورد استفاده قرار می گیرد، لاستیک و پلاستیک سازی است. کاربرد وسیع لاستیک در حوزه های مختلف مانند تولید تایر خوردو، درزگیر درب و پنجره و موارد فراوان دیگر، بر همگان روشن است.

مواد معدنی و شیمیایی مختلفی در ساخت لاستیک بکار
میرود اما کلسیم آن می بایست بصورت پودر میکرونیزه با
دانه بندی بسیار نرم و ریز باشد. در این صنعت هر دو نوع
کلسیم معدنی (GCC) و کلسیم رسوبی (PCC) قابل
استفاده می باشند. اما نکته ای که حائز اهمیت است،
خلوص بالا و دانه بندی ریز پودر caco3 می باشد.

کلسیم کربنات در لاستیک سازی

مزایای بکارگیری کلسیم کربنات لاستیک سازی

از آنجائیکه تمام فراورده های ساخته شده با لاستیک تحت فشار بالایی قرار می گیرند، بکاربردن پودر کلسیم موجب بالا رفتن مقاومت و سختی تولیدات در موقعیت های گوناگونی همچون ساییدگی می شود. بدین ترتیب عمر و استحکام آنها نیز بیشتر خواهد شد. ناگفته نماند که هزینه های تولید هم تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. در حقیقت پودر کلسیم غالبا بعنوان پرکننده و یا فیلر در این زمینه بکار برده می شود. علت اصلی آنهم پایین آوردن مخارج پروسه تولید می باشد اما سازگاری این ماده با دیگر ترکیبات هم بی اهمیت نیست. از دیگر مزایای بکارگیری کلسیم کربنات لاستیک سازی میتوان به مواردی همچون: کاهش دمای ذوب، ایجاد بافت سطحی مناسب، ترکیب یکدست مواد و تنظیم PH بعنوان مواد نگهدارنده اشاره نمود.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش