کارخانه تولیدی باریت فلات ایران با کیفیت برتر؛ شرکت آروشا پودر

مسیر : صفحه اصلی / باریت / کارخانه تولیدی باریت فلات ایران با کیفیت برتر؛ شرکت آروشا پودر
4.8
(18)

شرکت باریت فلات ایران تمام تلاش خود را با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان بیشتر در داخل و خارج از کشور به انجام می رساند و همواره تولیداتی را مطابق با استاندارد های جهانی تولید و عرضه می کند. صادرات باریت از ایران به بسیاری از کشورها از رونق خوبی برخوردار است.

شرکت باریت فلات ایران

کاربرد باریوم سولفات در تهیه رنگدانه

در سال‌ های اخیر در بحث سنتز رنگدانه های سفید رنگ از فرآورده های معدنی به دلیل در دسترس بودن و داشتن قیمت مناسب بهره‌ برداری ‌های لازم انجام شده است، یکی از مهمترین فراورده های قابل توجه در این صنعت پودر باریوم سولفات می باشد؛ این تولیدات به عنوان پرکننده و تکمیل کننده بافت رنگ به مصرف می رسند.

وقتی که این تولیدات برای تهیه رنگ و روغن به بهره ‌برداری می ‌رسند شرایط و واکنش های ایجاد می گردد که قوام و ثبات خاصی به رنگ‌ های نهایی بخشیده می شود، همچنین برای تولید رنگدانه های معدنی پرکاربرد همچون لیتوپن ها بهترین فرصت فراهم می‌ شود و از این رنگدانه ها معمولاً به عنوان پوششی برای کاغذ های عکاسی استفاده می گردد.

باریوم سولفات از کجا بخریم
>>

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

موارد مصرف باریوم سولفات در صنعت کاغذ

در بحث تولید کاغذ های عکاسی، بکارگیری ترکیباتی به عنوان روشن کننده مد نظر قرار می گیرد و از آنجایی که پودر های باریم سولفات در درجه خلوص های بالا این توانایی را دارند که باعث افزایش روشنایی کاغذ شوند، به عنوان بهترین ترکیب به بهره‌برداری می ‌رسند؛ این تولیدات یک پوشش نازک بر روی سطح کاغذ های عکاسی به وجود می آورند و همین پوشش باعث می ‌شود که بازتاب تصویر و انعکاس آن چندین برابر شود.

این فرآورده های معدنی نقاط سیاه و سفید یا همان کنتراست رنگ را در این تولیدات افزایش می دهند چون به راحتی می توانند به صورت محلول امولسیونی روی الیاف کاغذ به کار گرفته شده و باعث یکنواختی تولیدآت شوند؛ شفافیت و درخشندگی عکس ها به کمک این کاغذ های تولید شده بهتر به نظر می رسد.

عرضه مستقیم باریوم سولفات

در مباحث قبل دو مورد از مهم ترین کاربرد های باریم سولفات را بیان کردیم و می‌ توان ادعا کرد که کاربرد های این ترکیبات بسیار بیشتر از موارد گفته شده می باشد و به همین دلیل از فرایند های عرضه مستقیم باریوم سولفات استقبال بسیار زیادی می شود چون در این شرایط کیفیت و قیمت تولیدات تضمین خواهد شد و خریداران می توانند با واحد های تولیدکننده به صورت مستقیم ارتباط داشته باشند.

برای خرید باریوم سولفات شرکت‌ های تولیدکننده متفاوتی پیشنهاد می ‌شوند و ما در این بخش از محتوا مجموعه آروشا پودر را به شما مشتریان گرامی پیشنهاد می نماییم  و شما با یک بار خرید کردن از این واحد تولید کننده مسلما مشتری همیشگی خواهید شد. برای خرید محصول از شرکت باریت فلات می توانید با مشاوران آروشاپودر ارتباط برقرار فرمائید.

 

کارخانه تولیدی باریت فلات ایران

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 18

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه