شرکت آهک هیدراته با تضمین کیفیت: انتخابی برتر برای تولیدکنندگان

بزرگترین شرکت آهک هیدراته، تامین نیاز صنعتگران وابسته به این محصول را از جوانب مختلف جزو اولویت‌ های اصلی خود قرار می‌ دهد و تمامی فعالیت‌ های تجاری خود را نیز بر همین مبنا به اجرا در می آورد؛ آهک هیدراته جزو فرآورده های شیمیایی ارزان قیمتی است که کاربرد های بسیار زیادی را در صنایع برای خود فراهم نموده است.

شرکت آهک هیدراته

آهک هیدراته صنعتی

آهک هیدراته صنعتی برای هر یک از صنعتگران به صورت متفاوتی تعریف می گردد چون این تولیدات دارای مشخصات فنی مختلف برای هر صنعتی هستند؛ به عنوان مثال آهک هیدراته در صنعت تصفیه آب و فاضلاب به بهره برداری می رسد، این ترکیب کاملاً با محصولی که در صنعت فولادسازی به مصرف می رسد تفاوت هایی دارد؛ ما در این بخش از محتوا کاربرد آهک هیدراته در صنعت تصفیه آب را معرفی خواهیم کرد.

این فرآورده های معدنی از کربنات کلسیم و کربنات منیزیم کلسیم تولید شدند و برای تنظیم ph و تصفیه آب های آشامیدنی و پساب های صنعتی کارخانجات بیشترین نتیجه و فرآوری را ایجاد می نمایند، آهک هیدراته سخت گیری آب را به راحتی انجام می دهد، در آب های سخت عناصر غیر قابل انحلال معدنی یعنی کلسیم و منیزیم به وفور دیده می‌ شوند که باید طی فرآیند های خاص سخت گیری شوند.

پودر آهک کلسینه مخصوص قند و شکر
>>

شاید شما مشتریان گرامی تعجب کنید که آهک هیدراته با وجود داشتن کلسیم چگونه می تواند یون کلسیم موجود در آب های سخت را از بین ببرد؟ ولی حقیقت این موضوع این است که این ترکیبات به راحتی با افزایش ph و ایجاد پیوند های جدید کلسیمی ناخالصی های موجود در آب سخت را از بین برده و در نهایت باعث می‌ شوند که این آب ها برای مصرف و آشامیدن مناسب باشند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

قیمت آهک هیدراته

قیمت آهک هیدراته را تولید کنندگان بر مبنای روش هایی که برای فرآوری این محصولات در نظر گرفته می شود و در نهایت بر اساس نوع کاربرد مشخص و در اختیار خریداران قرار می دهند؛ قیمت آهک هیدراته در مقایسه با کاربرد هایی که این محصول در صنایع حساس دارد بسیار ناچیز است و یکی از مهمترین دلایل تمایل خریداران به تهیه و خرید عمده این محصولات در بازار همین پارامتر می باشد.

کارخانه آهک قم

بزرگترین کارخانه آهک قم را مجموعه صنعتی آروشا پودر راه اندازی کرده است تا از این طریق از واردات این تولیدات به داخل کشور جلوگیری شود؛ مجموعه آروشا پودر به معادن زیادی در سراسر کشور برای استخراج سنگ های معدنی آهک دسترسی دارد و با استخراج سنگ هایی با درجه خلوص بالا همواره تلاش می نماید که انواع آهک را با قیمت‌ های حداقل ارائه نماید.

در مجموعه آروشا پودر نیاز تمامی صنعتگران مورد بررسی قرار گرفته و محصولات متناسب با عکس العمل های ثبت شده در واحد های تولیدی آنها ارائه می گردد؛ برای خرید این محصول به صورت مستقیم به درب کارخانه آروشا پودر یا از طریق وب سایت های اینترنتی این مجموعه ثبت سفارشات مستقیم خود را انجام دهید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت