افزایش کارایی در سند بلاست با پودر سیلیس

مسیر : صفحه اصلی / سیلیس / افزایش کارایی در سند بلاست با پودر سیلیس
4.8
(63)

پودر سیلیس برای سند بلاست افزایش کارایی را ایجاد می‌ نماید چون این ترکیبات به عنوان یک ساینده شناخته شده هستند و به راحتی می ‌توانند باعث حذف برخی از الودگی‌ ها از روی سطوح مختلف در فاز های مایع یا جامد شود؛ سیلیس میکرونیزه یا به اصطلاح سیلیس پودری در مش‌ های مختلف اعم از ۱۸۰ مش،  ۲۳۰ مش و ۳۲۵ مش با درجه خلوص بالایی تولید می‌ گردد و حتی برخی از شرکت ‌های تولید کننده توانایی تولید مش‌ های سفارشی این ترکیبات از سمت مشتریان را نیز دارند.

این فرآورده‌ ها با بالاترین درجه خلوص افزایش کارایی را در صنایع شیشه ‌سازی، بلور سازی، سرامیک سازی، رنگ سازی، بتن سازی، کشتی ‌سازی، لعاب‌ سازی و غیره فراهم می‌ آورند.

افزایش کارایی در سند بلاست با پودر سیلیس

تولید سیلیس میکرونیزه برای سند بلاست

سنگ معدنی سیلیس از معادن مربوطه استخراج می ‌گردد و بعد از گذراندن مراحل خردایش، میکرونیزه و دانه بندی شده و وارد فرایند های خالص سازی می ‌شود و در آخرین مرحله به سمت بالمیل‌ های قوی هدایت می‌ گردد تا در آنجا به ریزترین اندازه ذرات تبدیل شده و در بسته‌بندی‌ های منحصر به فردی به بازار های هدف ارائه گردد.

بهترین سیلیس ایران را از شرکت معتبر آروشا پودر تهیه کنید
>>

همان طور که اشاره کردیم کاربرد این پودر ها در صنایع مختلفی قابل توجه می‌ باشد و هر یک از مشتریان می ‌توانند در ارتباط با کارشناسان تولید کننده نظر خود را در مورد ویژگی ‌های محصول اعلام کرده و در نهایت محصولی را مطابق با نظر و سلیقه خود دریافت نماید.

در بحث تولید پودر سیلیس، سطوح کیفی این محصولات به عنوان گرید معرفی می ‌گردد و در واقع سه نوع گرید ویفر برای معرفی این محصولات در نظر گرفته می  ‌شودو هر کدام در صنعت خاصی به مصرف می‌ رسند.

خرید سیلیس میکرونیزه صادراتی

طبیعتاً بهترین گزینه برای خرید سیلیس میکرونیزه نمونه‌ های صادراتی این محصولات می ‌باشد به همین دلیل هیچگاه صادرات خالص‌ ترین این فرآورده‌ های معدنی بدون مشتری نیست و در حال انجام می‌ باشد، به جرات می‌ توان عنوان کرد که در آینده ‌ای نه چندان دور پودر سیلیس در صنعت به عنوان یک ترکیب حیاتی معرفی خواهد شد و به دلیل اکتشاف و استخراج معادن سیلیس در همدان، قزوین، اصفهان، یزد، خوی و بسیاری دیگر از شهر های ایران انتظار می ‌رود کشور ما به عنوان قطب اصلی صادرات در کل منطقه خاورمیانه شناخته شود.

خرید سیلیس دانه شکری با تضمین کیفیت و قیمت از آروشا پودر
>>

پودر سیلیس صادراتی در تولید کالا های مختلف مورد نیاز بشر، به کار گرفته می ‌شود، به عنوان مثال این ترکیبات در تولید کاشی و سرامیک، بلور و کریستال و شیشه کاربرد دارد؛ اگر به دنبال یک خرید موفق برای توسعه اقتصادی خطوط تولیدی خود و یا روش ‌های صادراتی می ‌باشید حتماً با مشاورین آروشا ارتباط برقرار نمایید.

خرید سیلیس میکرونیزه صادراتی

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 63

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه