خرید سنگ ریزه نماشسته کیسه ای در کرمان

سنگ ریزه نماشسته کیسه ای در ابعاد مختلفی تولید می شود اما معمولا سنگ ریزه هایی که سایز آن ها مشابه سایز شن می باشد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید برای خرید سنگ ریزه نماشسته کیسه ای  به کارخانجات آروشا مراجعه کنید. ابعاد مناسب برای سنگ ریزه نماشسته ابعادی حدود 3.5 الی 6.5 میلی متر می باشد و این سنگ ریزه ها معمولا به رنگ های سفید و یا خاکستری روشن تولید می شوند تا علاوه بر پوشاندن کف از جلوه و نمای زیبایی نیز برخوردار باشند.

قیمت خرید هر تن سنگ دانه بندی جهت نماشسته

قیمت خرید سنگ ریزه نماشسته کیسه ای

قیمت سنگ ریزه نماشسته به عواملی مانند نوع بسته بندی سنگ ریزه ها و هم چنین رنگ آن ها بستگی دارد. سنگ ریزه هایی که به صورت صد کیلویی بسته بندی می شوند قیمت ارزان تری نسبت به سنگ ریزه های دویست کیلویی دارند و حمل کردن این سنگ ریزه ها و ارسال آن ها نیز ساده تر می باشد. قیمت خرید هر تن سنگ دانه بندی جهت نمانشسته به عوامل زیادی از جمله کیفیت و بسته بندی بستگی دارد.

قیمت خرید هر تن سنگ دانه بندی جهت نماشسته
>>

سنگ ریزه نماشسته کیسه ای

فروش عمده سنگ ریزه نماشسته

فروش عمده سنگ ریزه نماشسته کیسه ای توسط مراکز تولید عمده سنگ دانه بندی شده صورت می گیرد. این سنگ ریزه ها با کیفیت عالی و با استحکام بسیار بالا تولید می شوند و از دستگاه های خاصی جهت دانه بندی کردن این نوع سنگ ریزه ها استفاده می گردد. سنگ ریزه نماشسته در صورتی که به صورت رنگی تولید شود در رنگ کردن آن ها از نوعی ماده ی رنگی با ثبات بالا استفاده می شود. در نتیجه رنگ این سنگ ریزه ها در اثر رفت و آمد زیاد کدر نمی شود و از روی سنگ پاک نخواهد شد. در رنگ کردن سنگ ریزه نماشسته مخصوص آکواریوم از نوعی تثبیت کننده قوی رنگ استفاده می شود تا در اثر تماس با آب رنگشان را از دست ندهند.

سنگ دانه بندی نماشسته

سنگ ریزه نماشسته کیسه ای معمولا به صورت عمده در کیسه های صد کیلویی بسته بندی می شوند و لازم است که بدانید از این سنگ ریزه ها برای پوشاندن کف فضا سبز در خیابان ها نیز استفاده می شود. سنگ ریزه نماشسته که از آن برای پوشاندن کف حیاط ها و یا فضای باغ ها استفاده می شود به رنگ های سفید و طوسی تولید می شوند و این سنگ ها دارای رنگ طبیعی هستند.
سنگ ریزه هایی که از آن ها جهت تزئین کردن فضای آکواریوم ها و یا فضاسبز استفاده می شود به صورت رنگی تولید می شوند و در رنگ کردن آن ها از نوعی رنگ مصنوعی استفاده می شود و به همین دلیل این سنگ ریزه ها مقداری گرانتر هستند. شما می توانید لیست قیمت پودر نماشسته سفید را از مشاوران آروشا بپرسید.

تولید پودر نماشسته ممتاز
>>

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 68

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت