زغال بنتونیت: راهکار حرفه‌ای در تولید با کیفیت

مسیر : صفحه اصلی / بنتونیت / زغال بنتونیت: راهکار حرفه‌ای در تولید با کیفیت
4.9
(50)

زغال بنتونیت دارای کاربرد های متنوع در بیشتر صنایع می باشد و بهره برداری از آن به صورت متناسب می‌ تواند به پیشرفت بهتر تولیدات و خدمات کمک نماید.

زغال بنتونیت

بنتونیت کاشی و سرامیک

در لیست مواد اولیه کاشی و سرامیک ها نام بنتونیت و فرآورده های حاصل از آن دیده نمی شود ولی در بسیاری از موارد این ترکیبات، افزودنی های مهم به حساب می آیند و می توانند مزیت های فوق العاده را برای تولیدات نهایی به ارمغان آورند.

در برخی تولیدات سرامیکی نبود خاصیت شکل پذیری مهمترین مشکلی است که قابل توجه می باشد و در این میان با افزودن کمی بنتونیت میزان شکل پذیری چندین برابر می شود، این فراورده ها نیز می توانند مقاومت خشک شدن و سهولت خروج از قالب ها را در این شرایط بهبود بخشند.

تولیدکنندگان کاشی و سرامیک ها باید به این موضوع توجه داشته باشند که افزودن درصد های متفاوت بنتونیت می ‌تواند خواص متفاوتی از تولیدات را ایجاد نماید، پس آنها باید به این مورد توجه کنند که چه اصلاحاتی نیاز به بهبود دارد تا بتوانند به صورت متناسب از بنتونیت بهره برداری نمایند.

مرکز تولید بنتونیت شوینده کرمان
>>

آنالیز شیمیایی بنتونیت کشاورزی

Measure Element
60.8 SIO2
11.6 AL2O3
2.5 FE2O3
2.3 CAO
2.0 NA2O
0.5 K2o
0.4 TIO2
2.5 MGO

بنتونیت شوینده

در صنعت تولید شوینده ها از بنتونیت های سدیم دار یا کلسیم دار با هدف جلوگیری از راست شدن مواد اولیه استفاده می گردد؛ این ترکیبات خاصیت نرمی قابل توجهی داشته و برای آن دسته از شوینده هایی که در خشکشویی ها به بهره‌برداری می ‌رسند به عنوان یک ماده چرک زا و نرم کننده استفاده می شوند.

بنتونیت های سدیمی در این صنعت برای تولید مواد شوینده ای که برای از بین بردن لکه های کثیف قابلیت استفاده را دارند، به مصرف می رسند، این تولیدات هرگونه چرک و کثیفی را در خود جذب کرده و به وسیله سیال خشکشویی از سطح لباس ها جدا می شوند، بنتونیت در صنعت شوینده بعد از تبدیل به غربال مولکولی قابلیت استفاده را دارند.

فروش عمده بنتونیت

فروش بنتونیت به صورت رقابتی در مجموعه آروشا پودر قابل توجه می باشد و خریداران عمده می توانند برای بهره برداری از کیفیت بالای این تولیدات نسبت به خرید آنها اقدام نمایند؛ بنتونیت در اکثریت صنایع به عنوان ماده اولیه یا ماده افزودنی به بهره برداری می رسد و این پارامتر حاکی از آن است که باید فروش عمده آنها در بازار حاکم باشد تا در نهایت خریداران بدون هیچ گونه محدودیتی بتوانند از آنها بهره برداری کنند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه