نوآوری در مل پاشی گلخانه با محصولات آروشا پودر: بهترین روش برای ارتقاء تولید در گلخانه‌ها

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / نوآوری در مل پاشی گلخانه با محصولات آروشا پودر: بهترین روش برای ارتقاء تولید در گلخانه‌ها
4.8
(42)

می توان اظهار داشت که از روشهای متعددی برای خنک سازی گلخانه ها در فصل تابستان استفاده می ‌شود که در این میان روش مل پاشی گلخانه مقرون به صرفه تر و بهینه تر می باشد. برای اجرای روش مل پاشی گلخانه در اولین مرحله به مقداری پودر میکرونیزه مل و رنگهای نیمه پلاستیک نیاز می باشد که فعالان صنعت کشاورزی می توانند با تهیه این ترکیبات و اجرای روش مل پاشی، در تولید محصولاتی با کمیت و کیفیت بیشتر تاثیرات مثبتی را ایجاد نمایند.

روش مل پاشی گلخانه

بهترین روش مل پاشی گلخانه

به منظور رنگ آمیزی پوشش گلخانه از رنگ‌های پلاستیکی استفاده می‌شود که با ترکیب یک قسمت رنگ به پنج قسمت آب یا رنگ نیمه پلاستیک همراه با پودر مل و آب به نسبت ۱:۱:۱ تهیه می‌شود. برای هر مترمربع از مساحت گلخانه، به‌طور میانگین 200 گرم از رنگ نیمه پلاستیک و 200 گرم پودر مل مورد نیاز است. افزودن پودر مل به ترکیب رنگی، باعث ایجاد پوششی بیشتر و مقاوم‌تر بر روی سطح پوشش گلخانه می‌شود. این روش علاوه بر افزایش زیبایی، به نگهداری و محافظت از سازه گلخانه در برابر عوامل خارجی نظیر نور خورشید و باران کمک می‌کند.
برای انتخاب بهترین روش خنک نگه داشتن گلخانه، باید به چندین عامل توجه کرد. این عوامل عبارتند از:

  • اندازه گلخانه: برای گلخانه های بزرگ، استفاده از سیستم های تهویه مطبوع یا آبیاری خنک کننده مناسب تر است.
  • نوع گیاهان: برخی گیاهان نیاز به دمای پایین تری دارند، در حالی که برخی دیگر با دمای بالاتری سازگار هستند.
  • بودجه: هزینه نصب و نگهداری سیستم های خنک کننده متفاوت است.
فروش پودر کربنات کلسیم مش 1500
>>

با توجه به این عوامل، می توان بهترین روش خنک نگه داشتن گلخانه را انتخاب کرد. در کل، هدف از انتخاب روش مناسب، تامین دمای مناسب برای گیاهان به صورت کارآمد و اقتصادی است.

بزرگترین کارخانه پودر مل سفید

بزرگترین کارخانه پودر مل سفید را مجموعه صنعتی آروشا پودر با تامین دستگاه ها و سیستم های مورد نیاز برای تولید این محصولات از کشور اروپا راه اندازی کرده است. مجموعه آروشا جزو شرکت های معتبر در زمینه تولید و عرضه فرآورده های معدنی است و با انتخاب بهترین معادن در سراسر کشور برای استخراج سنگهای معدنی، بهترین شرایط را برای تولید محصولاتی با هزینه های پایین تر فراهم می ‌آورد. در کارخانه پودر مل سفید آروشا پودر، کربنات کلسیم با بالاترین درجه خلوص بعد از استخراج از معادن وارد خطوط تولید شده و کوبش آنها به کمک دستگاه های قوی انجام می پذیرد و در مراحل بعدی خالص سازی و میکرونیزه کردن این پودرهای معدنی انجام می گیرد و پودر مل سفید در بالاترین کیفیت به بازار ارائه می گردد.

تولید مل و کربنات کلسیم با کاربردهای متنوع در صنعت
>>

آنالیز شیمیایی پودر مل

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

روش مل پاشی گلخانه

روش مل پاشی گلخانه با هدف ایجاد سایه بر روی گلخانه ها در فصل تابستان استفاده می شود که در واقع با این روش و ایجاد سایه دستیابی به پوشش بیشتر و پخش یکنواخت تر دما در داخل گلخانه ها و همچنین مقاومت بیشتر سطح گلخانه در مقابل نور خورشید ایجاد می گردد. در راستای همین امر از ایجاد خسارت های همچون عقب افتادن تایم گلدهی و از بین رفتن جوانه های گل و گیاهان گلخانه ‌ای و همچنین کاهش استحکام ساقه جلوگیری می ‌شود و بر مبنای همین موارد تولید محصولات گلخانه ای با کمیت و کیفیت بیشتر انجام می پذیرد. روش مل پاشی گلخانه از نظر اقتصادی برای فعالان در صنعت کشاورزی مقرون به صرفه می باشد چرا که پودر های مورد نیاز در این روش با قیمتهای بسیار مناسب قابل تامین هستند.

مرکز عرضه پودر مل سفید

پودر مل سفید آروشا از طریق چندین مرکز عرضه اینترنتی در اختیار تمامی متقاضیان این محصولات در سراسر کشور قرار می ‌گیرد. همان طور که اشاره کردیم مجموعه آروشا در عصر حاضر دارای بزرگترین کارخانه های تولیدکننده فرآورده های معدنی می باشد و به تامین نیاز صنایع کشاورزی و ساختمانی در این زمینه می پردازد. مجموعه آروشا با اجرای طرح عرضه مستقیم پودر مل سفید در سطح کشور توانسته است در کاهش هزینه مصرف کنندگان تاثیرات مثبتی را ایجاد نماید و در نهایت محصولاتی را با کیفیت و درجه خلوص بالا در اختیار تمامی مشتریان قرار می دهد. شما مشتریان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و جهت ثبت سفارشات خود در این زمینه با بخش فروش این کارخانه ارتباط برقرار نمایید تا بعد از ثبت سفارش، ارسال محصولات در کوتاهترین زمان ممکن برای شما مشتریان گرامی انجام شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 42

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه