دوغاب آهک مخصوص پودرهای بهداشتی

مسیر : صفحه اصلی / آهک / دوغاب آهک مخصوص پودرهای بهداشتی
4.8
(40)

دوغاب آهک مخصوص تولید پودرهای بهداشتی به دلیل خاصیت ضدعفونی کننده این محصولات مورد بهره‌برداری قرار می‌ گیرد؛ این تولیدات همچنین ماهیت طبیعی و معدنی دارند و هیچ گونه ضرری را برای مصرف کنندگان ایجاد نمی کنند.

دوغاب آهک مخصوص پودرهای بهداشتی

نمایندگی فروش آهک هیدراته صنعتی

روش صنعتی تولید آهک هیدراته در عصر حاضر بیشتر قابل توجه می باشد چون این تولیدات از بازار فروش پر رونقی برخوردار هستند و کارخانه های تولید کننده از طریق نمایندگی های خود، این تولیدات را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند؛ در روش تولید صنعتی انواع آهک، کوره های خاصی به نام کوره های روتاری به بهره‌ برداری می‌ رسند که این محصولات در واقع نسبت به کوره های آهک پزی دیگر دارای شکل ظاهری متفاوت تر بوده و تولید محصولاتی با کیفیت بهتر را موجب می‌ شوند.

این کوره ها در واقع یک استوانه فولادی بسیار بزرگ هستند و به صورت افقی با طول زیاد شناخته شده می باشند و  یک سری چرخه دهنده هایی به صورت افقی در این کوره ها تعبیه شده اند و بسته به بزرگی این کوره ها چندین موتور در آنها استفاده شده است که نقش آنها چرخاندن کوره حول محور خود می باشد؛ در داخل این دستگاه های پیشرفته و مدرن منبع تولید حرارت به صورت کنترل شده انتخاب می شود تا حرارتی حدود ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد به صورت دائم به دستگاه‌ ها وارد شود.

انتشار آخرین اخبار قیمت آهک زنده در استانها
>>

زمان اعمال حرارت و همچنین دمای حرارت دو تا پارامتر اصلی برای تضمین کیفیت محصولات خروجی از این دستگاه ها می باشند و در واقع همین اعمال حرارت یکنواخت و کنترل شده باعث می گردد که محصولات خروجی این دستگاه ها کیفیت بالاتری داشته باشند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده پودری (میکرونیزه)

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white-powder وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

خرید آهک خالص

خرید آهک خالص با درجه خلوص های متفاوت توسط صنعتگران با اهداف خاص انجام می پذیرد؛ سنگ های آهکی بعد از فرآوری شدن در واقع بر اساس همین درجه خلوص طبقه بندی شده و با نام‌ های تجاری متفاوتی ارائه می گردند، به عنوان مثال بر اساس این نوع طبقه‌بندی‌ ها اول آهک زنده پودری و بعد از آن آهک هیدراته، شیر آهک و دوغاب آهک جزو خالص ترین تولیدات آهکی هستند که از هر کدام از آنها در صنعت خاصی بهره برداری می گردد.

به عنوان مثال آهک زنده پودری به عنوان یک ترکیب در صنعت پرورش دام و طیور بهره برداری می گردد، این تولیدات خاصیت ضدعفونی کننده دارند و قادر هستند تمامی باکتری ها را از بین ببرند، در مقابل این محصولات آهک هیدراته یا هیدروکسید کلسیم در تصفیه خانه های آب و فاضلاب بهره برداری می گردند، درجه خلوص بالای آهک هیدراته در این میان اهمیت فوق‌ العاده‌ ای دارد و در واقع برای حذف کردن تمامی مواد آلوده کننده آب از آن ها استفاده می شود، این ترکیبات با درجه خلوص بالا خاصیت قلیایی داشته و باعث تصفیه آب های آشامیدنی می شوند.

قیمت آهک آبدار خالص

حداکثر ظرفیت تولید و بهینه بودن روش های تولید و ماشین آلات مجموعه آروشا پودر باعث شده است تا قیمت آهک آبدار خالص بسیار ارزان تر از دیگر تولیدکنندگان باشد و در صورت مصرف در حجم‌ های بالا صرفه جویی مناسبی شامل حال خریداران عمده می گردد؛ کارخانه آروشا پودر را شاید بتوان پیشرفته ترین واحد تولیدکننده در ایران دانست.

ماشین آلات پیشرفته موجود در این مجموعه در کنار معادن سنگ آهک مرغوب باعث شده است تا انواع آهک صنعتی از قبیل آهک هیدراته، آهک کلوخه، آهک نمره بندی زنده و غیره در مش بندی های مختلف تولید شوند، کیفیت بالای محصولات این واحد برای مصرف در تمامی صنایع مرتبط مناسب است و بخش عمده‌ ای از آن ها به کشور های همسایه ارسال می گردند.

قیمت آهک فرآوری شده در آروشا پودر بر مبنای نیاز مصرف کنندگان، نوع بسته بندی و روش های حمل و نقل مشخص می گردد، پس با در نظر گرفتن این موارد خریداران باید از حداکثر ظرفیت ماشین های حمل و نقل استفاده کرده و در حجم های بالایی، سفارش محصولات را ثبت نمایند.

شایان ذکر است که در مورد آهک به دلیل اینکه محصولی ارزان قیمت است، هزینه حمل برای مصرف کنندگان اهمیت دارد و اصولا توصیه می شود چنانچه محل درخواست این محصولات فاصله زیادی با کارخانه های تولیدکننده دارد، در حجم بالا با کامیون و تریلی خرید انجام پذیرد تا هزینه حمل و نقل، کاهش چشمگیری برای مصرف کنندگان داشته باشد.

ارسال بار از مبدا کارخانه توسط ماشین های مختلف انجام می پذیرد که توجه به حداکثر ظرفیت آنها نیز پارامتری برای کاهش قیمت نهایی محصولات می باشد، در شرکت آروشا پودر وانت نیسان جهت جابجایی وزن ۲۰۰۰ کیلوگرم یا کمتر این ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرد، در صورتی که انواع خاور و کامیونت، کامیون، تک ، کامیون، جفت برای حجم های بالاتر در این میان قابل استفاده می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه