خرید کربنات کلسیم پوششدار

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / خرید کربنات کلسیم پوششدار
4.9
(51)

خرید کربنات کلسیم پوششدار و قیمت آن، این روزها به یکی از مهمترین چالش های صنایع تبدیل شده است. در اصطلاح به کربنات کلسیم پوشش دار، کربنات کلسیم کوتد نیز گفته می شود. این نوع کربنات کلسیم با استفاده از پوشش دهی یک لایه نازک از اسیدهای چرب روی کربنات کلسیم خالص به دست می آید. معمولا برای پوشش دهی کربنات کلسیم از استئاریک اسید استفاده می شود.

خرید کربنات کلسیم پوششدار

تولید کننده بهترین کربنات کلسیم کوتد

خرید کربنات کلسیم پوششدار باید از تولیدکننده ای معتبر در این زمینه انجام شود. تولید کربنات کلسیم کوتد، نیازمند تکنولوژی و دستگاه هایی مدرن می باشد. مجموعه آروشا پودر، یکی از مهمترین تولید کننده های کربنات کلسیم کوت شده محسوب می شود. این مجموعه علاوه بر تولید، به فروش کربنات کلسیم کوتد نیز مشغول است. فروش مستقیم کربنات روکشدار در این مجموعه باعث شده تا دست واسطه از فرایند معامله کوتاه شود. بنابراین محصولات با قیمتی به صرفه و مناسب به دست صنایع مصرف کننده خواهند رسید.

امروزه، بسیاری از صنایع برای تولید محصولات خود از خرید کربنات پوشش دار استفاده می کنند. صنایعی مانند تولید پلاستیک، لاستیک، لوله های PVC، رنگ سازی و… از جمله این صنایع می باشند. استفاده از کربنات کلسیم کوت شده در این صنایع، کیفیت محصولات آنها را افزایش خواهد داد. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، با تجهیز به مدرن ترین تکنولوژی های دنیا، عملیات کوت کردن کربنات کلسیم را در کیفیت بسیار بالا انجام می دهد.

خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنعت پلیمر

استفاده از کربنات کلسیم در صنعت پلیمر ها باعث افزایش خواصی همچون استحکام و مقاومت در برابر سایش می‌ شود، این ترکیبات به عنوان پرکننده در این صنایع به بهره‌ برداری می‌ رسند و سازگاری لازم با مواد اولیه دیگر در این فرآیند های تولیدی دارند؛ کربنات کلسیم کوتد که در این صنعت به بهره برداری می رسد، در مقایسه با نمونه‌ های کربنات کلسیم معدنی خواص بهتری دارد و همان طور که اشاره کردیم این تولیدات دارای پوشش مناسبی از اسید های چرب هستند که به خاطر همین فعالیت، برخی از خواص در آنها بهبود یافته است.

در هر صورت کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنعت پلیمر به واسطه کاهش هزینه های تولیدی قابل توجه می باشد؛ در حال حاضر بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات پلیمری از این ترکیبات معدنی بهره‌ برداری لازم را می نمایند.

یک نکته جالب در مورد کاربرد کربنات کلسیم در صنعت پلیمر وجود دارد و آن این است که باید حتماً این ترکیبات با اندازه ذرات کنترل شده و مشخص شده به بهره‌برداری برسند، با در نظر گرفتن این پارامتر بهتر است خرید پودر کربنات کلسیم کوتد از شرکت ها و کارخانه های معتبر انجام پذیرد که بندی دقیقی از این محصولات را ارائه می کنند.

عرضه مستقیم کربنات کلسیم کوت شده

خرید کربنات کلسیم پوششدار برای صنایع مصرف کننده، مزیت های فراوانی دارد. کوت کردن کربنات کلسیم باعث افزایش استحکام و مقاومت محصول می شود. به همین دلیل از این ماده به عنوان فیلر در لوله های PVC استفاده می شود. از طرفی استفاده از کربنات کلسیم پوششدار در مواد، از نفوذ آب و رطوبت به آنها جلوگیری خواهد کرد. این ماده میزان واکنش پذیری محصولات با عوامل مختلف شیمیایی را کاهش می دهد.

از طرفی، افزودن استئاریک اسید به کربنات کلسیم، درصد سازگاری محصولات با محیط زیست را افزایش می دهد. این ماده به تخریب زودتر زباله های حاصل در طبیعت کمک می کند. کارخانه آروشا پودر، به عنوان یک مرکز فروش مستقیم کربنات روکشدار شناخته می شود. این کارخانه محصولات با کیفیت خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به مصرف کننده عرضه می کند. این مسئله باعث افزایش سود مصرف کننده خواهد شد. در واقع کارخانه ما در تلاش است تا جهت جلب رضایت مشتری، محصولات را با قیمتی استثنایی به مصرف کننده عرضه کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه