خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی
4.8
(50)

کربنات کلسیم کشاورزی یک عنصر معدنی بسیار پرکاربرد و مورد استفاده در صنعت کشاورزی می باشد. از این ترکیب برای کاهش خاصیت اسیدی خاک و کنترل PH خاک استفاده می شود. کربنات کلسیم زمانی به خاک اضافه می شود  که خاک اسیدی شده باشد و اضافه کردن این ترکیب هر 5 سال یک بار به خاک انجام می شود.

خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی

 بهترین قیمت خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی

دسترسی به محصول با کیفیت و دارای قیمت مناسب از موارد مهمی است که برای تولیدکنندگان کود های کشاورزی اهمیت دارد و دلیل آن تاثیر قیمت مواد اولیه در قیمت نهایی تولیدات آنها می باشد. مجموعه کارخانجات آروشا پودر با احداث کارخانه های متعدد در سراسر کشور امکان دسترسی مخاطبان این محصول را فراهم آورده است. در این مجموعه فروش مستقیم کربنات سفید انجام می شود و شما به بهترین قیمت خرید کربنات کلسیم کشاورزی در این مجموعه دست پیدا خواهید کرد.

قیمت خرید کربنات کلسیم در قیاس با دیگر ترکیبات مشابه برای استفاده در تهیه کود های کشاورزی بسیار مناسب می باشد؛ اما ممکن است برخی از عوامل جانبی اعم از نوع بسته بندی و نحوه حمل و نقل این ترکیبات تاثیرات منفی بر روی قیمت گذاشته و در نهایت باعث شود که محصولات با قیمت های بالاتری در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

بهترین شرکت برای خرید پودر کربنات کلسیم کوتد (پوشش دار)
>>

لذا خریداران عمده این ترکیبات باید حتماً به این دو مورد توجه داشته باشند و با در نظر گرفتن حجم خرید خود، بهترین روش را برای حمل و نقل انتخاب نمایند؛ معمولاً برای خرید کربنات کلسیم با این هدف بهتر است متقاضیان به صورت فله ای اقدام به خرید نمایند، بدین صورت کارخانه های تولیدکننده بلافاصله بعد از تولید محصولات را در کامیون های بزرگ بارگیری کرده و در محل درخواستی تحویل می دهند، در صورت استفاده از این شرایط می‌ توان از حداکثر ظرفیت ماشین های بارگیری استفاده نمود و این پارامتر به خودی‌  خود، کاهش قیمت نهایی محصولات را فراهم می آورد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

شرکت تولید پودر کربنات کلسیم

تولید محصول استاندارد در زمینه کشاورزی نیاز به تخصص و تجربه بالا و استفاده از تجهیزات بروزرسانی شده  دارد. گروه آروشا پودر با توجه به اهمیت مسئله تولیدات کشاورزی و تامین ترکیبات مورد نیاز برای پیشرفت این صنعت، با بهره مندی از کارخانجات پیشرفته و دارای تجهیزات استاندارد، تولید انواع مواد اولیه و ترکیبات معدنی مورد نیاز تمام صنایع و همچنین صنعت کشاورزی را در برنامه کار خود قرار داده است. این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم در کشور شناخته  می شود.

استفاده از کربنات کلسیم کشاورزی باعث می شود تا  جذب برخی عناصر برای گیاه راحت تر صورت پذیرد. خرید این محصول پرکاربرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در زمان تهیه باید موارد مهمی را مورد توجه قرار دهید:

1- کیفیت محصول

2- شرکت تولید کننده

3- گرید محصول

4- نوع دانه بندی ترکیب

شرکت آروشا پودر با توجه به نیاز صنعت کشاورزی به این محصول با کیفیت در کنار تولید کربنات درجه یک، یک فروشنده کربنات درجه یک نیز می باشد. در صورت نیاز به این محصول می توانید با تماس با بخش فروش گروه کارخانجات آروشا پودر پس از دریافت مشاوره های لازم، اقدام به خرید نمایید.

تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم

وجود معادن متعدد سنگ های معدنی در کشور باعث شده است تا کارخانه های بزرگی برای فرآوری این محصولات در کشور احداث شود. شرکت آروشا پودر با تولید محصولات با کیفیت و درجه یک به عنوان یکی از تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم در کشور شناخته می شود. گستردگی این مجموعه دسترسی آسان و بدون دغدغه را برای  مخاطبان به انواع محصولات امکانپذیر کرده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه