حضور ارزشمندتان در روز جمعه ۲ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

خرید پودر کربنات کلسیم داروی نظافت در زنجان

تامین پودر کربنات کلسیم داروی نظافت بمنظور تولید نوره یا (همان واجبی) در کشورهایی همچون ایران چندان دشوار نیست. چراکه از دیر باز جهت حفظ پاکیزگی، مورد استفاده عموم مردم قرار می گرفته است. بهمین جهت توسط تولید کنندگان بسیاری به تولید میرسد که در واقع بازار نسبتا بزرگی را به خود اختصاص داده است. اما از نکاتی که سازندگان این محصول به آن توجه دارند، تهیه caco3 بعنوان یکی از ترکیبات نوره یا حنا زرد است که کیفیت مطلوب آن بطور مستقیم در مرغوب بودن کالا نقش دارد.

تصویر ارسال پودر کربنات کلسیم داروی نظافت

گوناگونی کاربرد کلسیم کربنات

پودر کربنات کلسیم داروی نظافت از ارکان اصلی ترکیب واجبی بشمار میرود و بعنوان پرکننده در ساخت این کالا نقش ایفاء می نماید. بطور کل کلسیم در حوزه های مختلف صنعتی کارایی داشته و بدین ترتیب رونق زیادی در تجارت ایجاد نموده است. برای مثال صنعت رنگسازی حساب ویژه ای روی پودر کلسیم باز کرده است. علت این امر خاصیت پوشش و پرکنندگی آن است که موجب کاهش بسیار هزینه ها می گردد.

در حوزه کاغذ سازی تولید کنندگان بمنظور پایین آوردن
میزان مخارج تمایل زیادی به بهره گیری از caco3 دارند.
البته با توجه به قیمت بالای فرآورده های چوبی این
موضوع چندان بدیع هم نیست. آنهم در روزگاری که
قطع کردن درختان و صدمه زدن به محیط زیست مورد
پسند هیچ کدام از جوامع بشری نخواهد بود. طبیعی
بودن این کانی معدنی و عدم ایجاد خطر برای محیط
زیست و همچنین سلامتی انسان، عموم افراد را به
استفاده از آن در بیشتر حوزه های صنعتی ترغیب
می نماید. این موضوع یکی از دلایل اصلی بهره گیری
از کلسیم کربنات در تولید نوره است.

تولید کلسیم داروی نظافت

مزایای استفاده از پودر کربنات کلسیم داروی نظافت

ترکیب زرنیخ و پودر کربنات کلسیمپودر کربنات کلسیم داروی نظافت مخلوطی پودری شکل را بوجود می آورد که همان واجبی یا نوره (حنازرد) نام دارد که وظیفه اصلی آن موزدائی بدن می باشد. اما بغیر از این مسئله دارا بودن ترکیبات معدنی بطور حتم فوائد دیگری نیز برای بدن خواهد داشت. کلسیم بصورت کانی معدنی به وفور بر روی پوسته زمین در دریاها، اقیانوسها،غارها یافت می شود و می توان آنرا از معادن استخراج نمود. البته سطح خالصی سنگ کلسیم هر منطقه، بسته به شرایط جغرافیایی آنجا، متفاوت است. بدین ترتیب درصد خلوص سنگها با یکدیگر تفاوت دارد. اما برای استفاده در داروی نظافت هم میزان خالصی معینی لازم است و بهمین دلیل می بایست از معادن بخصوص تامین شود.

خرید کلسیم کربنات در زنجان

یکی از بزرگترین کارخانجات تولید کننده پودر کربنات کلسیم داروی نظافت شرکت آروشا است که طی سی سال گذشته فعالیت مستمری در این زمینه داشته و مرغوب ترین محصولات را با قیمت های مناسب در اختیار سازندگان و تولید کنندگان قرار می دهد.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش