خرید پودر سنگ جوشقان ممتاز سفید

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ جوشقان / خرید پودر سنگ جوشقان ممتاز سفید
5
(87)

محصول پودر سنگ یک ماده مهم صنعتی ساختمانی است که در انواع مختلفی در کشور ما تولید می شوند و هر کدام دارای مزایا و ویژگی های خاص خود هستند. پودر سنگ جوشقان نیز یکی از انواع پودر سنگ است که ویژگی های منحصر به فردی همچون: رنگ سفید روشن، مقاومت و استحکام ، عدم تغییر رنگ با گذشت زمان ، خواص ضد آب و… آن را از سایر پودر سنگ ها متمایز می کند. ویژگی های ذکر شده در خرید پودر سنگ جوشقان و تعیین میزان کیفیت آن اهمیت بسیار بالایی دارند. خرید مستقیم محصول اصل از کارحانه تولید آن ، شما را از هزینه های اضافی در زمان حال و آینده معاف می نماید.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

خرید پودر سنگ جوشقان ممتاز سفید

مصارف پودر سنگ جوشقان

می دانید که سنگ های استخراج شده از معادن سنگ جوشقان واقع در استان اصفهان دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و شباهت بسیار زیادی به سنگ مرمریت دارند، به همین دلیل مهم ترین کاربرد پودر سنگ جوشقان که دارای رنگ سفید درخشان است در نماسازی ساختمان هاست و خواص ضد آبی و ماندگاری رنگ آن موجب شده است که در مناطق مرطوب بسیار کارآمد باشد. البته کاربرد های بسیار زیاد دیگری هم مانند تولید بتن، مجسمه سازی، سنگ فرش، دوغاب دهی و بند کشی و …  دارد که موجب شده مشتریان بسیار زیادی در سراسر کشور اقدام به خرید پودر سنگ جوشقان برای مصارف مختلف به صورت عمده و یا خرده کنند.

مرکز فروش پودر جوشقان کرج

راهنمای خرید پودر سنگ جوشقان

برای خرید پودر سنگ جوشقان بهتر است قبل از تهیه از کیفیت و اصل بودن محصول مورد نظر اطمینان حاصل بفرمائید و حتما به این نکته توجه داشته باشید که از شرکت های معتبر خرید کنید. میزان کیفیت پودر سنگ جوشقان غیر از میزان کیفیت سنگ های استخراج شده به عوامل دیگری نیز مانند : درجه سفیدی و روشنایی رنگ، یک دست بودن ذرات دانه بندی، عدم وجود ذرات درشت در دانه بندی های میکرونیزه و استفاده از کیسه های محکم برای بسته بندی مناسب نیز بستگی دارد.
توصیه ما به شما برای تهیه پودر سنگ جوشقان مرغوب شرکت آروشا است که یکی از شرکت های خوشنام در زمینه تولید و فروش انواع پودر سنگ است و برای اطمینان خاطر عزیزانی که قصد خرید میزان بالایی از محصول را دارند امکان بازدید از مواد اولیه و خطوط تولید را فراهم کرده است. شما عزیزان می توانید محصول مورد نظر خود را پس انجام آزمایش و کسب اطمینان از مرغوبیت محصول خرید خود را ثبت کنید. برای دریافت مشاوره و خرید غیرحضوری و آنلاین نیز می توانید با مشاورین گروه صنعتی آروشا تماس حاصل بفرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 87

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه