خرید پودر بتونه درزگیر کناف

به منظور پر نمودن انواع درز و ترک که در دیوار، صفحات گچی و محل پیچ مشاهده می گردد، از پودر بتونه درزگیر استفاده به عمل می آورند که اکنون این محصول، همراه با برندهای متعددی عرضه گشته و معروف ترین و بهترین نوع آن، پودر درزگیر کناف می باشد که انواع درزها را به صورت یکدست پر نموده و از قابلیت اجرای سریع برخوردار می باشد که با تمام این خصوصیات بهتر است که به خرید این محصول اقدام نمایید.

خرید پودر بتونه درزگیر کناف

آشنایی با پودر درزگیری کناف

یکی از مصالحی که به وفور در کناف کاری مورد توجه و کاربرد قرار گرفته، بتونه درزگیر کناف می باشد که به صورت محصول پودری بوده که نتیجه‌ی نهایی استفاده از این محصول تا حد زیادی به میزان خلوص گچ ساختمانی وابسته است.

در واقع با تکیه بر این محصول، در کناف کاری های ساختمانی، همه قسمت ها را پوشش داده و البته همراه با نوار فایبرگلاس و نوار کاغذی، مورد استفاده قرار می گیرد.
این محصول، لایه ای نازک روی صفحات گچی روکش دار ایجاد نموده و همچنین به عملیات بتونه کاری برای سطوح بتنی نیز خواهد پرداخت.

فروش پودر بتونه درزگیری کناف
>>

همچنین اگر بخواهیم به ذکر مشخصات برجسته پودر کناف درزگیری که از پرفروش ترین پودرهای گچی موجود در بازار محسوب می شود بپردازیم، عبارت خواهند بود از:

  1. این پودر پس از اجرا، حتی در ضخامت های کم نیز ترک ناپذیر بوده و از قابلیت سمباده خوری نیز برخوردار می باشد.
  2. فاقد بو و حساسیت بوده و سطوحی یکدست و زیبا را اجرا خواهد کرد.
  3. نیاز به هیچ یک از مواد افزودنی تینر، رنگ یا روغن بتونه برای آن نخواهد بود.
  4. قابلیت پوشش دهی عالی و چسبندگی فوق العاده را داراست.
  5. از میزان مقاومت بالایی تشکیل یافته است.
  6. از دانه بندی نرم برخوردار بوده و قابل اجرا روی انواع سطح نیز خواهد بود.
  7. به علاوه مانع از ایجاد حالت سایه روشن خواهد شد.

تولید کننده پودر ماستیک کناف یونیزه

فروشگاه پودر درزگیر کیسه ای کناف ایران

اگر تصمیم به خرید پودر درزگیر داشته و می خواهید سریع تر و با شرایطی بهتر به این محصول دست پیدا کنید، می توانید با مراجعه به همین مرکز که به عنوان بزرگترین فروشگاه پودر درزگیر در کشور شناخته شده، تمامی نیازهای خود را به نحوی عالی تامین نمایید.

خرید پودر بتونه درزگیری کناف
>>

در اینجا می توانید به بهترین پودر درزگیر مانند پودر کناف ایران که دارای نام و اعتبار زیادی بین خریداران است، دست یافته و همچنین محصول فوق را در اشکال متعددی مشاهده خواهید نمود که رایج ترین آن و بهترین نوع برای انتخاب، پودر درزگیر کیسه ای می باشد که همراه با وزن های 10 کیلویی و 20 کیلویی بوده و قابلیت استفاده، هم به صورت روکار و هم به صورت توکار را دارا می باشد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: / 5. تعداد رای:

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت