حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

خرید پودرسنگ نمارومی سفید

امروزه ساخت و ساز از ارکان مهم پیشرفت محسوب می شود. کارفرمایان و سازندگان نیز نهایت تلاش را برای مقاوم سازی پروژه در دست خود، انجام می دهند. اما یکی از عوامل اساسی در این حوزه، بکار بردن مصالح عالی و مرغوب است. استفاده از مصالح با کیفیت، سهم عمده ای در این عرصه ایفاء خواهد کرد. از اینرو بدیهی است که سازندگان بدنبال بهترین مواد اولیه بوده و توجه ویژه ای به آن داشته باشند. در اجرای نمای سیمان شسته نیز، خرید پودرسنگ نمارومی سفید از اهمیت بالایی برخوردار است.

پودر سنگ نمارومی سفید

بزرگترین کارخانه پودر بندکشی گیلان

پودر سنگ ماده ای معدنی است که بر روی زمین به مقادیر فراوانی وجود دارد. این موضوع باعث شده نرخ ارزانتری نسبت به سایر مصالح هم نوع و هم کاربرد داشته باشد. از سوی دیگر، حاوی خصوصیاتی است که تمایل سازندگان را به استفاده از آن بیشتر خواهد کرد. پودرسنگ ماده ای سفید و درخشان است که استحکام عالی داشته و چسبندگی خوبی دارد. همچنین در مقابل حرارت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد. بهمین دلیل در صنایع مختلف تولیدی مورد بهره برداری می رسد. در کشاورزی از آن برای ساخت کود های شیمیایی استفاده می نمایند. زیرا جذب آب بسیار پایینی داشته و بسادگی در آب حل نخواهد شد. یکدست بودن ترکیب و ریز بودن ذراتش، در مجسمه سازی عامل موثری است و باعث تشکیل خمیری انعطاف پذیر می گردد. از طرفی درخشندگی اش، جلوه ای تماشایی به تندیس می بخشد.

در صنایع مختلف دیگر مانند: داروسازی، ساخت لوازم بهداشتی، فولاد سازی، کاغذ سازی، ساخت آسفالت نیز بکار برده می شود. برای تولید بتن از این ماده جهت افزایش سختی و جلوگیری از ترک خوردگی بهره می برند. در ساختمان سازی و بمنظور اجرای نمای ساختمان و بندکشی هم، بسیار مفید می باشد. بخصوص در مناطق مرطوب مانند گیلان، خرید پودرسنگ نمارومی سفید و با کیفیت، موجب اجرای بهتر نمای ساختمانها می گردد و ظاهری زیبا به سازه می دهد. ساختمانهای این مناطق، بعلت بارندگی زیاد در معرض فرسایش نما قرار دارند. اما بکار گیری پودر نماشسته درجه یک و اصل، مانع سایش و فرسودگی سریع خواهد شد. همچنین مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی، از ترک خوردگی و نفوذ آب به زیر بندکشی ها جلوگیری خواهد کرد.

خرید پودر سنگ نمارومی سفید

بزرگترین مرکز خرید پودرسنگ نمارومی سفید

شرکت آروشا بزرگترین مرکز خرید پودرسنگ نمارومی سفید در گیلان می باشد و تولیدات فوق العاده مرغوبی، با بهره گیری از کارخانجات مجهز خود، عرضه می نماید. کیفیت بالا و همگام سازی روند تولید با استاندارد های روز دنیا، باعث شده گروه صنعتی آروشا، علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور، محصولات خود را به کشورهای دیگر نیز صادر نماید.

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش