خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه

مسیر : صفحه اصلی / پودر اکسید آهن / خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه
4.8
(46)

یکی از عوامل مهمی که باعث افزایش هزینه های اولیه تولید کنندگان می شود ، فعالیت های واسطه گری می باشد . مجموعه کارخانجات آروشا به منظور عرضه مستقیم پودر اخرا هرمز به مشتریان و کاهش هزینه های تولید آنها امکانی فراهم آورده است تا ایشان با خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های خود داشته باشند.

خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه

انواع پودر اخرا

پودر اخرا به دو صورت تولید می شود . روش اول تولید پودر اخرا از طریق اکسید آهن موجود در طبیعت و معادن روش دوم تولید پودر اخرا در شرایط آزمایشگاهی و سنتزی هر کدام از روشهای فوق دارای معایب و مزایای منحصر به فرد خود می باشند. پودر اخرای طبیعی بدلیل هزینه کم تولید نسبیت به پودر اخرا سنتزی دارای قیمت تمام شده کمتری می باشد. پودر اخرا سنتزی بدلیل کنترل مواد تشکیل دهنده در شرایط مصنوعی از درجه خلوص بالاتر برخوردار است . کشور های بسیاری در زمینه تولید پودر اخرا فعالیت می نمایند . برخی از این کشورها عبارتند از : ایران، هند، چین، ترکیه، آمریکا.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه

به واسطه وجود معادن با درجه خلوص بالا در کشور عزیزمان ایران و بومی سازی دانش بهره برداری از این معادن امکان خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه فراهم شده است . همجواری معادن حاوی اکسید آهن و کارخانه تولید پودر اخرا تاثیر مثبتی در کاهش قیمت تمام شده پودر اخرا دارد. پودر اخرا هرمز گروه صنعتی آروشا در دو نوع بسته بندی عرضه می شود :

  • پاکت کاغذی جهت مصارف داخل کشور
  • پاکت adstar به منظور صادرات

وزن پودر اخرا بسته بندی شده 25 یا 30 کیلوگرم می باشد. امکان شیرینگ و پالت بندی به منظور صادرات این محصول وجود دارد . در صورت نیاز به مشاوره و یا ثبت سفارش با مدیر فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

قیمت فروش پودر اخرا

همان طور که اشاره شد روش‌ های طبیعی و معدنی و همچنین روش‌ های سنتزی برای تولید پودر های اخرا میکرونیزه مد نظر تولید کنندگان برتر قرار دارد و بدیهی است که تفاوت قیمت این ترکیبات قابل توجه باشد؛ قیمت فروش پودر های اخرا سنتزی و نمونه‌ های معدنی که در همان وهله اول با یکدیگر تفاوت‌ های بسیار زیادی دارد، اما پودر های اخرا معدنی هم از نظر قیمت با یکدیگر تفاوت دارند که بیشترین تفاوت این ترکیبات از حیث میزان درصد اکسید آهن موجود در آنها می‌ باشد.

برای تولید پودر های میکرونیزه اخرا از خاک‌ ها و کلوخه‌ های موجود در معادن و ذخایر طبیعی متفاوتی در سراسر کشور بهره‌برداری می‌ گردد و مسلماً شرایط تولید هر یک از این ذخایر معدنی با یکدیگر متفاوت بوده و میزان درصد اکسید آهن موجود در هر یک از خاک‌ ها و کلوخ‌ه های استخراج شده با یکدیگر متفاوت می‌ باشد، به همین دلیل تولید کنندگان بر مبنای همین موارد قیمت گذاری محصولات را انجام می‌ دهند.

البته هر یک از شرکت‌ ها و کارخانه‌ های تولید کننده فعال در این میان موظف هستند از قیمت‌ های مصوب تعیین شده تبعیت کرده و محصولات خود را با اعلام ویژگی‌ ها و مشخصات مخصوص هماهنگ با همان قیمت مصوب معرفی نمایند، در غیر این صورت امکان فروش محصولات به آنها داده نمی‌ شود.

بزرگترین تولید کننده پودر اخرا در ایران

بزرگترین تولید کننده پودر اخرا در ایران مسلماً فعالیت‌ های بسیار زیادی را به انجام رسانده است تا توانسته این عنوان تجاری را برای خود کسب نماید، ما در این بخش از محتوا شرکت آروشا پودر را بزرگترین تولید کننده این محصولات می‌ دانیم چون برای این گفته خود دلایل قانع کننده‌ ای داریم؛ این واحد تولید کننده با انعطاف پذیری فوق العاده بالا، تولید محصولات را تکمیل می‌ نماید و هر یک از صنعتگران می‌ توانند در ارتباط با این واحد تولید کننده به تامین نیاز های خود بپردازند.

در این واحد تولیدی میزان اعتماد پذیری بالایی برای تک تک خریداران فراهم می‌ گردد، این ویژگی بدین معنی است که شرکت آروشا، بعد از ثبت سفارشات خریداران در همان زمان مقرر شده محصولات را تحویل می‌ دهد چون می‌ داند تاخیر در تحویل محصولات می‌ تواند نارضایتی متقاضیان را ایجاد نماید.

پس تحویل به موقع و مداوم پودر های میکرونیزه اخرا می‌ تواند برای تمامی صنعتگران مزیت‌ های زیادی را ایجاد نماید، این ترکیبات در حال حاضر به عنوان بهترین رنگدانه‌ های طبیعی به رقابت با رنگدانه‌ های شیمیایی پرداخته و از آنجایی که سازگاری بیشتری با دیگر مواد اولیه دارند و همچنین قیمت فروش پایینتری دارند، روز به روز کاربرد های بیشتری برای آنها به ثبت می‌ رسد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 46

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه