خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه

یکی از عوامل مهمی که باعث افزایش هزینه های اولیه تولید کنندگان می شود ، فعالیت های واسطه گری می باشد . مجموعه کارخانجات آروشا به منظور عرضه مستقیم پودر اخرا هرمز به مشتریان و کاهش هزینه های تولید آنها امکانی فراهم آورده است تا ایشان با خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه صرفه جویی چشمگیری در هزینه های خود داشته باشند.

آنالیز شیمیایی پودر اخرا s3

Measure Element Measure Element
0.1 tio2 2.6 cao
0.44 na2o 0.55 k2o
2.99 so3 0.12 mgo
0.97 cl 74.8 fe2o3
4.12 loi 0.44 al2o3
9.2 sio2

انواع پودر اخرا

پودر اخرا به دو صورت تولید می شود . روش اول تولید پودر اخرا از طریق اکسید آهن موجود در طبیعت و معادن روش دوم تولید پودر اخرا در شرایط آزمایشگاهی و سنتزی هر کدام از روشهای فوق دارای معایب و مزایای منحصر به فرد خود می باشند. پودر اخرای طبیعی بدلیل هزینه کم تولید نسبیت به پودر اخرا سنتزی دارای قیمت تمام شده کمتری می باشد. پودر اخرا سنتزی بدلیل کنترل مواد تشکیل دهنده در شرایط مصنوعی از درجه خلوص بالاتر برخوردار است . کشور های بسیاری در زمینه تولید پودر اخرا فعالیت می نمایند . برخی از این کشورها عبارتند از : ایران ، هند ، چین ، ترکیه ، آمریکا

فروش اکسید آهن خاک هرمز

خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه

به واسطه وجود معادن با درجه خلوص بالا در کشور عزیزمان ایران و بومی سازی دانش بهره برداری از این معادن امکان خرید مستقیم پودر اخرا از کارخانه فراهم شده است . همجواری معادن حاوی اکسید آهن و کارخانه تولید پودر اخرا تاثیر مثبتی در کاهش قیمت تمام شده پودر اخرا دارد. پودر اخرا هرمز گروه صنعتی آروشا در دو نوع بسته بندی عرضه می شود :

  • پاکت کاغذی جهت مصارف داخل کشور
  • پاکت adstar به منظور صادرات

وزن پودر اخرا بسته بندی شده 25 یا 30 کیلوگرم می باشد. امکان شیرینگ و پالت بندی به منظور صادرات این محصول وجود دارد . در صورت نیاز به مشاوره و یا ثبت سفارش با مدیر فروش مجموعه کارخانجات آروشا تماس حاصل فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 45

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

As you found this post useful…

Follow us on social media!

جدیدترین اخبار سایت