خرید عمده پودر بتونه کناف کیلویی

مسیر : صفحه اصلی / پودر بتونه درزگیری / خرید عمده پودر بتونه کناف کیلویی
4.9
(34)

پودر بتونه، در مصارف متعددی به کار رفته و به دلیل کاربرد فراوانی که از خود به نمایش گذاشته است، به خوبی توانسته نیاز صنایع را برآورده نماید. خرید عمده پودر بتونه کناف کیلویی ، روشی است که بسیاری از فروشندگان در این باره در نظر گرفته اند و بدین ترتیب، رضایت طیف وسیعی از مشتریان را به دست آورده اند. پودر بتونه کناف عمده، از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

خرید عمده پودر بتونه کناف کیلویی

انواع پودر بتونه نقاشی

از جمله ملاتهای خشکی که در صنایع ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، بتونه نقاشی ست. بتونه کاری معمولاً روی همه سطوح گچی و غیر گچی انجام می پذیرد و ماحصل آن به وجود آمدن یک سطح صیقلی بسیار زیباست که می توان روی آن را رنگ آمیزی نموده و یا انواع کاغذ دیواری را به شکل جالبی به روی آن چسبانید.
به صورت کلی پودر بتونه کناف کیلویی قادر است تا با پرکردن ترکهای دیوار و درزها، یک سطح یکنواخت را ایجاد نماید که این موضوع مانع از به وجود آمدن سایه روشن خواهد بود.
انواع پودر بتونه نقاشی:

  • بتونه چوبی: بتونه چوبی یک ماده ژله مانند بوده که کاملاً شفاف بوده و در واقع مخلوط مواد رقیق کننده با سلولز می باشد. درزهای چوب درشت بافت را به راحتی می توان با آن پر کرد. تینر قادر به حلالیت آن بوده و به عنوان ماده ای بسیار کاربردی و البته زیبا مورد توجه قرار می گیرد. پس از بتونه شدن، باید سمباده زده شده و سطح کار رنگ آمیزی می شود.
  • بتونه روغنی: این محصول به دو شکل سفید و یا رنگی، تهیه شده که سفید آن به اصطلاح، بتونه شیشه نامیده می شود. این بتونه برای استحکام بیشتر انواع شیشه به کار می رود.
  • بتونه همرنگی: مخلوط رنگهای پودری، پودر گلهای معدنی، پودر گل سنگ، سریش به همراه آب بوده و برای پوشاندن درزها و کنده کاری ها در چوب استفاده می گردد. در مراحل بعدی  آستری بر آن زده شده و با دیگر قسمتها همرنگ خواهد شد.
خرید پودر بتونه درزگیری کناف
>>

صادرات کربنات کلسیم کاشان

فروشنده پودر بتونه کناف کیلویی

پودر بتونه امتیازات بسیار ویژه ای دارد که از آن جمله می توان به سازگاری آن با رنگهای پلاستیکی، روغنی و اکریلیک اشاره نمود. این محصولات به راحتی سمباده خورده و سرعت آماده سازی آنها بالا می باشد. بو و حساسیت خاصی را ایجاد نکرده و قابلیت همرنگی بالایی دارند.
فروشنده پودر بتونه درزگیری کناف عمده، با توجه به سفارشاتی که در این خصوص از سوی افراد دریافت می کند، اقدام به ارائه نمونه های باکیفیت و عالی از آن نموده که با استقبال خوبی از سوی افراد مواجه شده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه