حضور ارزشمندتان در روز پنج شنبه ۱ مهر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

خرید سنگ نمره پنج ستاره در قزوین

امروزه بدلیل کاربردهای گوناگون پودر های معدنی و بخصوص سنگ نمره بندی شده، این تجارت رونق بسیاری دارد. از اینرو افراد زیادی به سمت این حرفه روی آورده اند. از استخراج سنگهای معدنی گرفته تا تولید و فروش انواع پودر ها و مواد معدنی مورد استقبال تاجران و سازندگان قرار گرفته است. بدین ترتیب چنانچه شما نیز برای مصارف خود بدنبال خرید این عناصر باشید، فروشندگان بسیاری را در برابر خود خواهید دید. تولید کنندگان و دلالان زیادی سنگ نمره بندی شده عرضه می نمایند اما بسادگی سنگ نمره پنج ستاره و مرغوبی بدست نمی آورید. غالب فروشندگان علی الخصوص واسطه ها، بخاطر سود جویی بیشتر محصولات مطلوبی ارائه نمی دهند.

عکس سنگ نمره پنج ستاره

تولید سنگ نمره بندی

سنگ ریزه ها را هم می توان بصورت طبیعی از معادن استخراج نمود. (از خرده سنگ ها و لاشه سنگهای بافیمانده در معادن) و هم می توان با فک کوبی و سنگ کوبی سنگهای مرمریت، تراورتن و گرانیت آنرا تولید نمود. سپس خرده های حاصله را الک کرده و به اندازه های مختلف دسته بندی می کنند. سنگ جوشقان یکی از انواع سنگ ریزه ها می باشد که رنگ سفید و کیفیت مناسبی دارد. بهمین جهت از آن در صنایع مختلف از جمله: مجسمه سازی، ساختمان سازی و موزاییک سازی بهره می برند.

ویژگیهای خرده سنگها موجب کاربرد فراوان آن می گردد. قیمت پایین، مقاومت بالا و ظاهر زیبای آن دلیل استفاده بی شمار از این ماده معدنی شده است. بعنوان مثال از سنگ نمره پنج ستاره و ممتاز در اجرای نماشسته بهره برداری می شود. علت این امر زیبا سازی نمای ساختمانها و سازه ها و نیز بالا بردن استحکام آن می باشد. چراکه در صورت بکار بردن مواد نامرغوب، پس از اتمام کار و با گذشت زمان، نمای کار شده مقاومتش را از دست می دهد و یا رنگ و ظاهر آن تغییر می یابد. از سنگ نمره بندی شده در تهیه بتن، فضا سازی و طراحی پارک ها نیز بکار برده می شود.

عکس مرکز تولید سنگ نمره

دسته بندی بر اساس سایز و اندازه

همانطور که گفته شد سنگ ریزه ها با فیلتر کردن و جداسازی به اندازه های گوناگون تقسیم می شوند. هر کدام از دسته بندی ها کاربرد بخصوصی داشته و مناسب حوزه بخصوصی خواهد بود. دسته بندی سنگ های نمره بندی بدین شکل می باشد:
نمره نیم
نمره یک
نمره دو
بادامی

دسته بندی بر اساس رنگ

رنگ های متنوع سنگ ریزه ها دلیل دیگری است که استقبال از آنرا باعث گردیده است. زیبا سازی محوطه ها، حیاط، پارک ها و نمای ساختمانها از مزایای رنگی بودن سنگ ریزه ها می باشد. انواع مختلف سنگ نمره از لحاظ رنگ آنها عبارتند از:
سنگ نمره مشکی
سنگ نمره سفید
سنگ نمرع سبز
قرمز تراورتن
لیمویی تراورتن

مرکز فروش سنگ نمره پنج ستاره

مجموعه کارخانجات آروشا بزرگترین تولید کننده سنگ نمره بندی شده در قزرین می باشد که محصولات مرغوب و ممتازی به مشتریان عرضه می نماید.

 

Call Now Buttonتماس با دفتر فروش