خرید باریت کلوخه با کیفیت مطلوب: پیشنهادی مطمئن برای تولید کیفی

خرید باریت کلوخه نسبت به نمونه‌ های پودر شده این ترکیبات با قیمت های پایین تر انجام می پذیرد، این تولیدات به صورت کلوخه در برخی از صنایع کاربرد هایی دارند اما تاثیرگذاری آنها نسبت به نمونه های پودر شده نیز پایین تر خواهد بود.

خرید باریت کلوخه

کاربرد باریت در پوشش صنعتی

باریت در تولید پوشش های صنعتی در حجم های بالایی استفاده می ‌شود؛ این ترکیب در آستر های صنایع خودروسازی، صنعت هوا و فضا و صنعت دریایی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر باریت سفید در گرید های متعددی در بازار به فروش می رسد که بهتر است صنایع تولیدکننده محصولات مختلف با داشتن اطلاعات دقیق از مشخصات فیزیکی و شیمیایی این تولیدات به استفاده از آنها مشغول شوند، استفاده متناسب، مهمترین راه حل برای بهره‌برداری مناسب از این تولیدات با بیشترین بازدهی می باشد.

نوع بسته بندی پودر باریت کریستال

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 20 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 25 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1200-1500 موجود
فله 2000-25000 ناموجود

باریت حفاری

استفاده از پودر باریت قدمت بسیار زیادی در صنعت حفاری دارد، این ترکیبات به عنوان عامل وزن دهنده در سیالات حفاری به بهره‌ برداری می‌ رسند؛ باریت حفاری اغلب از نمونه های معدنی و طبیعی انتخاب می گردد، این ترکیبات همچنین از سنگ های معدنی حاوی باریم سولفات یا اختلالات چندین سنگ معدنی تولید می ‌شوند و ممکن است رنگ آنها خاکستری یا قهوه ای و قرمز باشد.

در صنعت حفاری استفاده از این فرآورده های معدنی باعث به وجود آمدن گل هایی با چگالی بالا می شود که به سمت پایین ساقه مته های حفاری روان شده و از طریق مته ها در آخرین مراحل خارج می گردد؛ این تولیدات از ریزش چاه های حفاری چاه و نفت جلوگیری کرده و بهبود شرایط استخراج را فراهم می آورند.

پودر های باریت به عنوان یک ترکیب خنک کننده از ابزار های حفاری هم محافظت کرده و باعث دوام و ماندگاری بالاتر آنها می شوند.

فروش پودر باریت میکرونیزه

فروش پودر باریت میکرونیزه را در مش بندی های مشخص و دقیق شرکت های تولیدکننده فرآورده های معدنی به انجام می ‌رسانند چون تولید این محصولات به تجهیزات و ماشین آلات مدرن و پیشرفته نیاز دارد و بر اساس همین مش بندی دقیق در سال‌ های اخیر کاربرد پودر باریت گسترده شده است.

در فروش پودر های میکرونیزه هر چقدر عدد مش بندی این تولیدات بیشتر باشد، نشان دهنده این است که فرایند های پیچیده ‌تری را پشت سر گذاشته و با قیمت های بالاتری نیز معرفی می‌ گردند؛ برای خرید این تولیدات با قیمت های مناسب و به صورت متناسب با حوزه های کاری خود حتما با مشاورین ما ارتباط بگیرید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 50

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت