مزایای خرید آهک هیدراته به صورت مستقیم از کارخانه

مسیر : صفحه اصلی / آهک / مزایای خرید آهک هیدراته به صورت مستقیم از کارخانه
4.8
(43)

مزایای خرید آهک هیدراته به صورت مستقیم از کارخانه در کاهش قیمت تمام شده این محصولات و تضمین اصالت کالا ها قابل مشاهده می ‌باشد، آهک هیدراته در صورت داشتن کیفیت بالا یک ترکیب جدا ناپذیر از برخی صنایع می ‌باشد؛ جالب است بدانید انواع آهک هیدراته با خاصیت میکروب کشی و گندزدایی بیشترین کاربرد را برای خود به وجود آورده و در بسیاری از صنایع با همین هدف به بهره‌برداری می ‌رسد؛ البته تولیدات شیمیایی مشابهی هم برای استفاده جایگزینی این ترکیبات وجود دارد، اما این فرآورده‌ ها به دلیل همان قیمت مناسب و در دسترس بودن همیشه در اولویت قرار دارند.

آنالیز فیزیکی آهک زنده کلوخه

Element Measure Element Measure
فرمول شیمیایی cao حلالیت در آب 0.12 (g/100 ml water at 20 ° c)
شکل و رنگ white -lumped-pebble وزن مخصوص 3.2 (g/ml)
جرم مولکولی 56.08 (g/mol) نقطه جوش 2850°c
دانسیته 720-1130 (kg/m3) نقطه ذوب 2614°c
سختی between 2 & 3 mohs ph 12.2

مزایای خرید بدون واسطه آهک هیدراته

خرید آهک هیدراته به صورت مستقیم از کارخانه به مزایای قابل توجهی برای خریداران این محصول می‌انجامد. یکی از این مزایا، اطمینان از کیفیت و اصالت محصول است. با خرید مستقیم از کارخانه، خریدار می‌تواند از اعتبار و قابلیت تولیدکننده مطمئن شود و می‌تواند از کیفیت بالای آهک هیدراته اطمینان حاصل کند.
در ادامه، خرید مستقیم از کارخانه به خریدار امکان مذاکره و انعطاف در قیمت را می‌دهد. زیرا در معامله مستقیم با تولیدکننده، خریدار می‌تواند با توافق و مذاکره، قیمت را بهینه کند و به دلایل تجاری و مالی خود تناسب بخشد.
علاوه بر این، خرید مستقیم از کارخانه به خریدار امکان تأمین موجودی و تحویل سریع‌تر محصول را می‌دهد. با این روش، خریدار می‌تواند مستقیماً با تولیدکننده هماهنگی کند و زمان تحویل محصول را کوتاه‌تر کند. این امر برای پروژه‌هایی که به تحویل سریع و به موقع محصول نیاز دارند، بسیار حیاتی است.
در نهایت، خرید مستقیم از کارخانه به خریدار امکان اطلاع از آخرین تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های صنعت آهک را می‌دهد. با ارتباط مستقیم با تولیدکننده، خریدار می‌تواند با آگاهی از آخرین تحولات و تکنولوژی‌ها، از به‌روزرسانی و بهبود مداوم محصولات استفاده کند.
بنابراین، خرید آهک هیدراته به صورت مستقیم از کارخانه، با تضمین کیفیت، امکان مذاکره در قیمت، تأمین سریع‌تر محصول و دستیابی به آخرین نوآوری‌های صنعت، به خریداران مزایای قابل توجهی را ارائه می‌دهد.

خرید آهک هیدراته

خرید آهک هیدراته به عنوان ضدعفونی کننده

آمار به دست آمده از سالن ‌های پرورش دام و طیور حاکی از آن است که مهم‌ترین عامل تلفات در محیط‌ های پرورشی مربوط به ورود باکتری‌ ها، قارچ‌ ها و عوامل بیمارزا می ‌باشد، این عوامل بیشتر از محیط خارج وارد این محوطه‌ ها می‌ شوند، به همین دلیل پرورش دهندگان در تلاش هستند که از ارزان قیمت‌ترین مواد ضدعفونی استفاده کنند تا بتوانند با پوشش دهی دیواره ‌ها و سطوح سالن‌ ها از شیوع بیشتر عوامل جلوگیری نمایند.

خرید آهک هیدراته به عنوان یک ترکیب ضدعفونی کننده پیشنهاد ویژه‌ ای برای تمامی این صنعتگران می ‌باشد، در حال حاضر آهک به عنوان ارزان قیمت‌ترین محصول در این میان معرفی می ‌گردد و می ‌تواند با داشتن خاصیت میکروب کشی در این محیط‌ ها به بهره‌برداری برسد؛ اهک هیدراته به صورت محلول در آب در ورودی حوضچه‌ های این سالن‌ ها قرار داده می‌ شود یا به صورت پودری از طریق دستگاه‌ های مخصوصی به سطوح مختلف اسپری می ‌شود و بر همین اساس می ‌تواند تاثیرات خود را ایجاد کند.

عرضه آهک هیدراته صنعتی

میزان فروری و نوع پردازش انواع آهک هیدراته صنعتی بیشترین تفاوت را برای کیفیت و قیمت تولیدات عرضه شده در بازار ایجاد می ‌نماید، این ترکیبات بر اساس نیاز صنعتگران در نمونه‌ های متفاوتی معرفی می ‌گردند و گاهاً از نظر نام تجاری هم با یکدیگر تفاوت‌ هایی دارند؛ خوشبختانه میزان عرضه آهک هیدراته صنعتی در ایران بیشتر از میزان تقاضای آن در بازار می‌ باشد و بر همین مبنا قیمت ‌های مناسب این محصولات جلب کننده توجه مشتریان و متقاضیان در بازار های داخلی و صادراتی می ‌باشد.

مجموعه صنعتی آروشا پودر، تولید کننده برتر این ترکیبات است که با تمرکز در ایده آل‌ترین روش‌ های فراوری محصولاتی متنوع ارائه می ‌نماید، انعطاف پذیری این مجموعه تولید کننده در بحث بسته‌بندی کردن انواع محصولات به جلب توجه مشتریان زیادی پرداخته است و آنها می ‌توانند با انتخاب نوع بسته‌بندی متناسب، هزینه‌ های کمتری برای خرید پرداخت نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 43

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه