خریدار کربنات کلسیم کارخانه قم

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / خریدار کربنات کلسیم کارخانه قم
4.9
(24)

ضروری است خریدار کربنات کلسیم نکات مهمی در خصوص کیفیت و نوع کربنات کلسیم مورد نیاز را بداند . چه بسا این عدم آگاهی منجر به تهیه پودر نامناسب با حوزه فعالیت گردد . خوشبختانه بسیاری از مشتریان بواسطه سالها تجربه فعالیت بسیاری از نکات مهم پودر مورد نیاز خود را می دانند و نسبت به خرید آگاهانه اقدام می نمایند.

خریدار کربنات کلسیم کارخانه قم

عرضه کربنات کلسیم کوتد

عرضه کربنات کلسیم کوتد با بالاترین کیفیت مستلزم بهره برداری از بهترین دستگاه ها و تجهیزات می باشد چرا که این ترکیبات در قیاس با دیگر کربنات های کلسیم دارای فرآیندهای تولیدی پیچیده تری هستند و با رعایت استانداردهای تعریف شده در بین کشورهای بین المللی، تولید آنها در سطح کیفی بالایی انجام می پذیرد. کربنات کلسیم کوتد یک محصول معدنی پرکاربرد است زیرا دارای خواص و ویژگی های بهتری در مقایسه با کربنات های کلسیم معمولی می باشد. برای تولید کربنات کلسیم پوشش دار شده معمولاً از فرایندهای کوتد و از اسیدهای مخصوصی استفاده می ‌شود و این ترکیبات به واسطه داشتن همان پوشش در تولید محصولات متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال از کربنات کلسیم کوتد در صنعت رنگ سازی به دلیل اینکه مواد اولیه خاصیت روغنی داشته باشند، استفاده می گردد و در نتیجه این ترکیب معدنی باعث می ‌شود تا با مواد اولیه دیگر ترکیب بهتر ایجاد گردد. علاوه بر این موضوع از کربنات کلسیم در صنعت لاستیک سازی نیز استفاده می‌ شود و این ترکیب باعث افزایش استحکام لاستیک ها و جلوگیری از خوردگی آنها در زمان استفاده می شود.

خرید پودر کربنات کلسیم کشاورزی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 1500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 28
stearic acid % 1.00 -0.70

خریدار کربنات کلسیم کارخانه قم

کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد

مجموعه صنعتی آروشا پودر بزرگترین کارخانه تولید کربنات کلسیم کوتد در ایران می باشد. این مجموعه محصولات با کیفیتی را تولید و ارائه می نماید و همین امر باعث شده است تا بتواند با صنایع مختلف سابقه همکاری طولانی مدت داشته باشد و محصولات خود را به دیگر کشورها نیز ارسال نماید. مجموعه آروشا پودر کربنات کلسیم روکش شده در ایران را بر اساس آخرین تکنولوژی ها و مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات به تولید می رساند و این محصول را با بالاترین درجه خلوص برای استفاده در تمامی صنایع وابسته ارائه می نماید.
همانطور که در مبحث قبل اشاره کردیم پودر کربنات کلسیم کوتد دار شده یک ترکیب معدنی بسیار باکیفیت و مدرن است که به واسطه داشتن برخی از شاخصه ها و ویژگی های مثبت طیف کاربری گسترده‌ تری را در مقایسه با کربنات های کلسیم معمولی دارد. شایان ذکر است که تولید این ترکیبات مراحل پیچیده تری را به خود اختصاص می‌ دهند و در واقع همین پارامتر باعث شده است که با قیمت های بالاتری در قیاس با دیگر انواع کربنات های کلسیم ارائه گردند. کارخانه تولید کربنات کلسیم آروشا به عنوان مرجع اصلی تولید کربنات کلسیم میکرونیزه در کشور مطرح می باشد که محصولات خود را برای مصرف بخش های متفاوت صنعتی و تولیدی به اقصی نقاط کشور ارسال می نماید.

پودر سنگ نما شسته کارخانجات آروشا

کارخانه پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

کربنات کلسیم کارخانه آروشا دارای دانه بندی های متفاوتی از مش 320 لغایت 2500 به مشتریان عرضه می گردد. با توجه به اینکه صنایع مختلف نیازمند کربنات کلسیم در مش بندی های مختلف هستند ، بنابراین باید کربنات کلسیم در سایز های گوناگونی تولید گردد. به واسطه تجهیزات مدرن و پیشرفته اقدام به تولید این محصول در مش و دانه بندی رایج نموده ایم  . شایان ذکر است نام دیگر کربنات کلسیم همان سنگ آهک می باشد . سایر تولیدات مجموعه ما در این حوزه شامل تولید آهک هیدراته و آهک زنده و پودر سنگ کربنات کلسیم نیز می باشد. تامین مواد اولیه و نیاز به پودر های معدنی صنایع کشور یکی از اهداف راهبردی گروه صنعتی کارخانجات آروشا می باشد.

کربنات کلسیم مخصوص گرانول پلی پروپیلن

پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

پودر میکرونیزه کربنات کلسیم تولید شده در گروه صنعتی آروشا دارای مزیت های نسبی زیر می باشد :
1-باعث استفاده کمتر از پلاستیک در نتیجه کمک به طبیعت و محیط زیست می شود. کربنات های موجود در طبیعت به هیج وجه برای انسان خطری ندارد.
2- استفاده ازکربنات کلسیم در تولیدات ظروف یکبار مصرف  لوله و مبلمان ومیز و صندلی باعث استحکام می شود.
3- کربنات کلسیم در صنعت مواد تزریقی و فیلم های پلی اتیلن (سفره های یکبار مصرف نایلون و نایلکس) سبب انتشار بهتر رنگ و همچنین جلوگیری از پس دادن رنگ می شود.
4- کربنات کلسیم در تولید مانع چسبیدن مواد به دستگاه می شود و سبب سرعت بیشتر تولید می گردد. تولید بیشتر در واحد زمان یعنی مصرف انرژی کمتر یعنی کمک به تولید کننده و مصرف کننده.
5- اگر در تولیدات فیلم های پلی اتیلن از کربنات کلسیم در اندازه و مش متناسب استفاده شود کیفیت دوخت و چاپ بهتر خواهد شد.
6- استفاده از کربنات کلسیم سبب می شود پوشش بهتری از مستربچ های سفید و رنگی داشته باشیم.
7- کربنات کلسیم بدلیل ارزان تر بودن از مواد پلاستیک ، باعث کاهش قیمت محصول می شود.
8- مواردی که از کربنات در محصول استفاده می شود نیاز به تمیز کردن دستگاه تولید از ذرات چسبیده به دستگاه نیست. ضمن اینکه برای تعویض رنگ تولید میتوانید از ترکیب مواد خام تولیدی کربنات و لیزکننده استفاده نمایید.

نحوه سفارش توسط خریدار کربنات کلسیم

بواسطه شبکه فروش گسترده و فعال مجموعه آروشا امکان خرید پودر کربنات کلسیم برای تمامی مشتریان از داخل و خارج کشور فراهم می باشد. این سایت پل ارتباطی بین مشتریان و مجموعه آروشا می باشد تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند. خریدار کربنات کلسیم می تواند برای خرید انواع کربنات کلسیم مرغوب از مجموعه کارخانجات آروشا ، با مشاوران فروش کارخانه ارتباط برقرار نماید. و محصولات با کیفیت عالی و قیمت بسیار استثنائی تهیه نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه