تولید کننده کربنات کلسیم کوتد

مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم کوتد ایران با تکیه بر توان مهندسین جوان ایرانی و تجربیات بزرگان صنعت کربنات کلسیم و اصلاح معایب خطوط تولید کربنات کلسیم پوشش دار در حال فعالیت ، به کیفیت بسیار بالای انواع کربنات کلسیم کوتد در مش های مختلف 400 لغایت 2500 دست پیدا کرده است.

کربنات کلسیم کوتد آروشا

یکی از عناصر مفید در تولید پلیمرها ، کربنات کلسیم کوتد آروشا می باشد. کربنات کلسیم بخاطر طبیعی بودن با پذیرفتن نقش فیلر در تولید پلاستیک ها ،باعث کاهش میزان استفاده انسانها از پلاستیک و در نتیجه آلودگی کمتر محیط زیست می شود . استفاده از کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت پایین و قیمت وسوسه انگیز پایین ، موجب افت خواص فیزیکی شیمیایی و ساختاری پلیمرها می گردد. از آنجائیکه قطبیت پلیمرها و کربنات کلسیم متفاوت می باشد ، با ناسازگاری این دو ماده در کنار هم مواجه می شویم.

با کاهش سازگاری پلیمرها و کربنات کلسیم امکان مرطوب نمودن کربنات کلسیم توسط پلیمر مذاب کاهش پیدا می کند. در نتیجه در تولید نهایی محصول پلیمری ، کلوخه های ریز تشکیل می گردد . با پوشش دادن کربنات کلسیم توسط اسید استئاریک طی فرآیند شیمیایی و دانش فنی و فرمول منحصر به فرد کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت بسیار زیاد تولید می گردد. ساختار مولکول های کربنات کلسیم کوتد آروشا به گونه ای طراحی و تولید می شوند که در دمای بالا کربنات کلسیم کوتد خاصیت خود را از دست ندهد. استفاده از کربنات کلسیم پوشش دار ارزان بی کیفیت باعث افت خواص آن در دماهای بالا و در نتیجه کاهش کیفیت محصول نهایی می شود.

خرید پودر نمارومی قزوین

خواص کربنات کلسیم کوتد آروشا

کربنات کلسیم کوتد آروشا باعث کاهش چشمگیر جذب روغن می شود. ضمن کاهش تجمع ذرات حداکثر میزان پرکنندگی فضاهای خالی را ایجاد می نماید. خاصیت آبگریزی در شرایط مختلف را دارد.به صورت همگن و با گستره فراوان پخش می شود. بواسطه ساختار منحصر به فرد مولکولی، عاشق اتصال به مواد پلیمری می باشد. بواسطه خاصیت هیدروفوبیک ، از جذب رطوبت خودداری می کند. بدلیل پوشش آلی که دارد خنثی می باشد . خورندگی ندارد. گرد و غبار در تولید ندارد.  با انواع زیادی از رزین های پلیمری سازگاری کامل دارد.
بدلیل ذرات یکنواخت کربنات کلسیم کوتد آروشا ، استحکام و مقاومت محصول نهایی تقویت می شود . به براق شدن محصول نهایی کمک می کند.

یک خبر خوب برای شما
تولید کربنات کلسیم

تولید کننده کربنات کلسیم کوتد

تولید کننده کربنات کلسیم کوتد

تیم مدیریت مجموعه آروشا با تلاش و مطالعات فراوان و تکیه بر ایده های ناب جوانان تحصیلکرده حوزه معدن و شیمی تمامی تلاش خود را جهت تولید محصول با کیفیت معطوف نموده است . برند آروشا بعنوان بزرگترین تولید کننده کربنات کلسیم کوتد ، تامین بخش عظیمی از نیاز داخل و خارج به این محصول تخصصی را بر عهده گرفته است. آروشا تنها راه موفقیت در این مسیر را حفظ و افزایش کیفیت محصول قلمداد می نماید. جهت سفارش کربنات کلسیم کوتد دار و یا دریافت نمونه ، دیتا شیت ، قیمت با مشاوران فروش گروه آروشا تماس حاصل فرمائید.

جدیدترین اخبار سایت

خطای RSS: WP HTTP Error: cURL error 28: Operation timed out after 10000 milliseconds with 0 out of 0 bytes received
Call Now Buttonتماس با دفتر فروش