تولید کننده کربنات کلسیم کوتد: تأمین مناسب برای شرکت‌های صنعتی

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / تولید کننده کربنات کلسیم کوتد: تأمین مناسب برای شرکت‌های صنعتی
4.7
(29)

مجموعه صنعتی کارخانجات آروشا بعنوان بزرگترین تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد ایران با تکیه بر توان مهندسین جوان ایرانی و تجربیات بزرگان صنعت کربنات کلسیم و اصلاح معایب خطوط تولید کربنات کلسیم پوشش دار در حال فعالیت ، به کیفیت بسیار بالای انواع کربنات کلسیم کوتد در مش های مختلف 400 لغایت 2500 دست پیدا کرده است.

تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد

فرآیندهای تولید کربنات کلسیم کوتد

ساختار و روش تولید کربنات کلسیم کوتد در مقایسه با دیگر گرید ‌های کربنات کلسیم دارای پیچیدگی ‌های بیشتری می باشد. کربنات کلسیم با پوشش سطحی دوغاب کربنات کلسیم معمولی با اسیدهای چرب تولید می‌ گردد. اسید های چرب یکی از مهمترین مواد بنیادی در صنایع شیمیایی به کار گرفته می ‌شوند و اضافه کردن این اسیدها به ترکیباتی پودر کربنات کلسیم باعث ایجاد خاصیت آبگریزی می شود. اندازه ذرات و شکل کریستالی ذرات کربنات کلسیم کوتد توسط واکنش دهنده ها، زمان و دما کنترل می‌ شود. کربنات کلسیم کوتد به صورت پودری ریز با خواص پراکندگی فوق العاده معرفی می گردد. این ماده از سنگ مرمر سفید با درجه خلوص فوق العاده بالا ساخته شده است.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 2500 مش کوتد

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 30
stearic asid % 1.00- 0.70

کربنات کلسیم پوشش داده شده نسبت به نمونه های معمولی مزیت‌ های بسیار بیشتری را برای صنعتگران فراهم می ‌آورد که مهمترین آنها آب گزیر و روان کننده بودن این محصولات، کاهش جذب روغن به میزان قابل توجه است. افزایش ویژگی انتشار و خنثی بودن و عدم خوردگی این باعث افزایش کیفیت محصولات نهایی می شود. از آنجایی که کربنات کلسیم کوتد در واقع محصول پوشش داده شده با اسیدهای چرب است، در طول فرآیند تولید گرد و غبار تولید نمی کند. فرایند تجزیه و جذب این ترکیب در طبیعت نسبتاً آسان تر می باشد و از این طریق به محیط زیست آسیب وارد نمی شود.

تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد

کاربرد کربنات کلسیم کوتد در صنایع

مهمترین کاربرد کربنات کلسیم کوتد در صنایع تولید پلاستیک و پلیمر ها دیده می شود. این ترکیبات به عنوان پرکننده در ساخت رنگ، تجهیزات پزشکی مقاوم نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرند. در صنعت پلاستیک از کربنات کلسیم به عنوان پرکننده استفاده می گردد و این پارامتر منجر به افزایش قابل توجه مقاومت تولیدات  می گردد و سطح کیفی تولیدات نیز افزایش می ‌یابد و احتمال شکستگی در زمان تولید محصولات پلاستیکی به صفر می رسد. در نتیجه از این پرکننده ارزشمند در تولید محصولات پلاستیکی داخل خودروها نیز استفاده می‌ شود.
در صنعت پلیمر کربنات کلسیم پوشش داده شده منجر به افزایش مقاومت محصولات پلیمری می گردد و  احتمال کمتر شکستگی در محصولات نهایی از دیگر مزیت های استفاده از کربنات کلسیم کوتد می باشد. کربنات کلسیم در صنعت رنگ و رزین و درزگیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع به کارگیری این ترکیبات در این صنایع باعث تولید رنگ های روشن تر می شود.

کربنات کلسیم CaCo3 تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد

کربنات کلسیم کوتد آروشا

یکی از عناصر مفید در تولید پلیمرها ، کربنات کلسیم کوتد آروشا می باشد. کربنات کلسیم بخاطر طبیعی بودن با پذیرفتن نقش فیلر در تولید پلاستیک ها ،باعث کاهش میزان استفاده انسانها از پلاستیک و در نتیجه آلودگی کمتر محیط زیست می شود . استفاده از کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت پایین و قیمت وسوسه انگیز پایین ، موجب افت خواص فیزیکی شیمیایی و ساختاری پلیمرها می گردد. از آنجائیکه قطبیت پلیمرها و کربنات کلسیم متفاوت می باشد ، با ناسازگاری این دو ماده در کنار هم مواجه می شویم.
با کاهش سازگاری پلیمرها و کربنات کلسیم امکان مرطوب نمودن کربنات کلسیم توسط پلیمر مذاب کاهش پیدا می کند. در نتیجه در تولید نهایی محصول پلیمری ، کلوخه های ریز تشکیل می گردد . با پوشش دادن کربنات کلسیم توسط اسید استئاریک طی فرآیند شیمیایی و دانش فنی و فرمول منحصر به فرد کربنات کلسیم پوشش دار با کیفیت بسیار زیاد تولید می گردد. ساختار مولکول های کربنات کلسیم کوتد آروشا به گونه ای طراحی و تولید می شوند که در دمای بالا کربنات کلسیم کوتد خاصیت خود را از دست ندهد. استفاده از کربنات کلسیم پوشش دار ارزان بی کیفیت باعث افت خواص آن در دماهای بالا و در نتیجه کاهش کیفیت محصول نهایی می شود.

بهترین شرکت برای خرید پودر کربنات کلسیم کوتد (پوشش دار) تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد

خواص کربنات کلسیم کوتد آروشا

کربنات کلسیم کوتد آروشا باعث کاهش چشمگیر جذب روغن می شود. ضمن کاهش تجمع ذرات حداکثر میزان پرکنندگی فضاهای خالی را ایجاد می نماید. خاصیت آبگریزی در شرایط مختلف را دارد.به صورت همگن و با گستره فراوان پخش می شود. بواسطه ساختار منحصر به فرد مولکولی، عاشق اتصال به مواد پلیمری می باشد. بواسطه خاصیت هیدروفوبیک ، از جذب رطوبت خودداری می کند. بدلیل پوشش آلی که دارد خنثی می باشد . خورندگی ندارد. گرد و غبار در تولید ندارد.  با انواع زیادی از رزین های پلیمری سازگاری کامل دارد. بدلیل ذرات یکنواخت کربنات کلسیم کوتد آروشا ، استحکام و مقاومت محصول نهایی تقویت می شود . به براق شدن محصول نهایی کمک می کند.

تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد

شرکت ما با بیش از سی سال سابقه در زمینه تولید و عرضه کربنات کلسیم با کیفیت بالا، به عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته در این صنعت شناخته می‌شود. ما با استفاده از فناوری های نوین و تجهیزات پیشرفته، به تولید کربنات کلسیم با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی بی نظیر می‌پردازیم. محصولات ما طبق استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند و همچنین از طریق فرآیندهای کنترل کیفیت دقیق، به اطمینان از کیفیت بالای محصولات ارائه شده خود می‌پردازیم.

کربنات کلسیم، به عنوان یکی از مهم‌ترین ترکیبات شیمیایی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای اصلی آن می‌توان به استفاده در صنعت ساختمانی، تولید گچ و سیمان، صنعت پلاستیک و لاستیک، صنایع غذایی و دارویی اشاره کرد. با تولید کربنات کلسیم با خلوص و کیفیت بالا، ما توانسته ایم رضایتمندی مشتریان خود را به دست آوریم و همچنین در بازارهای داخلی و خارجی به عنوان یکی از تأمین کنندگان قابل اعتماد شناخته شویم.

ما به عنوان تولیدکننده کربنات کلسیم، به تکمیل و توسعه محصولات خود اهتمام می‌ورزیم و با توجه به نیازهای متغیر بازار، به بهبود فرآیندهای تولید و افزایش کارایی و کیفیت محصولات خود می‌پردازیم. همچنین، ما با تیمی متخصص و مجرب از مهندسان و پژوهشگران صنعتی همکاری می‌کنیم تا به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولید کربنات کلسیم، در صنعت رقابتی حضور قوی داشته باشیم.

اعتبار و قابلیت تأمین مستمر محصولات و خدمات ما، از ویژگی‌های مهمی است که ما را از سایر تولیدکنندگان متمایز می‌کند. با تضمین کیفیت، تحویل به موقع و پاسخگویی به نیازهای مشتریان، ما تلاش می‌کنیم روابط بلندمدت و پایدار با مشتریان خود را برقرار نموده و به عنوان یکی از منابع اعتماد برای آنان شناخته شویم.

در نهایت، با تکیه بر تجربه و تخصص ما در زمینه تولید کربنات کلسیم، آمادگی داریم به صورت همکاری و همراهی با شرکت‌ها و صنایع مختلف، در تأمین نیازهای خاص آن‌ها در این حوزه فعالیت نماییم.

تیم مدیریت مجموعه آروشا با تلاش و مطالعات فراوان و تکیه بر ایده های ناب جوانان تحصیلکرده حوزه معدن و شیمی تمامی تلاش خود را جهت تولید محصول با کیفیت معطوف نموده است . برند آروشا بعنوان بزرگترین تولیدکننده کربنات کلسیم کوتد ، تامین بخش عظیمی از نیاز داخل و خارج به این محصول تخصصی را بر عهده گرفته است. آروشا تنها راه موفقیت در این مسیر را حفظ و افزایش کیفیت محصول قلمداد می نماید. جهت سفارش کربنات کلسیم کوتد دار و یا دریافت نمونه ، دیتا شیت ، قیمت با مشاوران فروش گروه آروشا تماس حاصل فرمائید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 29

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه