تولید کننده پودر ماستیک کناف یونیزه

مسیر : صفحه اصلی / پودر ماستیک کناف / تولید کننده پودر ماستیک کناف یونیزه
0
()

پودر ماستیک برای نتیجه ی بهتر در رنگ آمیزی استفاده می شود. این پودر در نمای داخلی بسیار کاربردی است و دارای مزایای زیادی می باشد. بعد از رنگ آمیزی به اندازه ی چند میلیمتر روی تمام سطح کشیده می شود. این لایه باعث می شود ناهمواری سطح کاملا پوشیده شود و یک سطح صاف و یک دست به وجود آورد. کناف یکی از مصالح تزئینی داخل ساختمان بر روی گچ استفاده می شود. تولید کننده پودر ماستیک کناف یونیزه محصول خود را از طریق سایت نیز ارائه می دهد.

تولید کننده پودر ماستیک کناف یونیزه

ماستیک کاری کناف چیست؟

ماستیک کاری یکی از مراحل مهمی است که باید در زمان اجرا، ساخت و نصب کناف انجام شود. کناف به صورت صفحه ای هستند که در کنار هم قرار می گیرد، برای پوشاندن درزگیر ها و ناهماهنگی کناف ماستیک کاری می کنند. چون کناف از جنس های مختلف تشکیل شده با کنار هم قرار گرفتن باعث سایه روشن می شود بعد از عملیات درزگیری و اینکه بتوانی بر روی بتونه رنگ آمیزی کنی ماستیک کاری می کنند.

پخش پودر ماستیک کناف یونیزه
>>

پودر ماستیک برای نصب صفحات روکش دار گچی و یا صفحات پوشش داده شده با پشم سنگ برای دیوار های بتنی، آجری و گچی مورد استفاده قرار می گیرد. فواید و مزایای ماستیک کاری عبارت اند از:

 • انعطاف پذیری بالا در برابر گرما و یخبندان
 • مقاوم در برابر آتش سوزی و زلزله
 • قابلیت رنگ پذیری بسیار بالا
 • غیر سمی و کاربرد در مجاورت آب آشامیدنی
 • وزن سبک و نصب راحت و آسان
 • چسبندگی بالا بر روی انواع مصالح ساختمانی نظیر بتن، سنگ و آجر و همچنین به انواع فلزات
 • قابلیت تعویض و تعمیر آسان

قبل از استفاده از پودر ماستیک باید نکاتی را رعایت کنید از جمله: سطح مورد نظر قبل ماستیک کاری تمیز شود و همچنین در حین عملیات دما نباید زیاد باشد تا موجب سوخته شدن نشود. استفاده از پودر درزگیری کناف موجب می شود کناف زیباتر، با کیفیت و مقاوم تر شود.

قیمت خرید بنتونیت جذبی سمنان

فروش پودر ماستیک درزگیری کناف یونیزه

پودر ماستیک درزگیری کناف دارای رنگدانه ای هستند که بعد از یونیزه شدن به ریز ترین حالت در می آید،  ویژگی پودر ماستیک یونیزه چند برابر است از جمله:

 1. سرعت در آماده سازی
 2. عدم ایجاد حساسیتو بدون بو
 3. عدم ترک خوردگی
 4. چسبندگی بیشتر و درزگیری مقاوم تر
 5. کاهش چشم گیر مصرف رنگ نسبت به دیگر پودر های موجود در بازار
پخش پودر ماستیک کناف یونیزه
>>

فروش پودر ماستیک درزگیری کناف یونیزه در اکثر شهر های ایران صورت می گیرد و برای زیبا سازی آرایشگاه ها و پاساژ ها نیز به کار برده می شود. با نصب این کناف مکان مورد نظر چند برابر زیبا می شود. شما می توانید این مواد کاربردی را از طریق سایت نیز تهیه کنید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: / 5. تعداد موافقین :

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه