تولید کننده پودر درزگیر کناف مرغوب

مسیر : صفحه اصلی / پودر درزگیر کناف / تولید کننده پودر درزگیر کناف مرغوب
4.7
(27)

تولید کننده پودر درزگیر کناف مرغوب با استفاده از جدیدترین ماشین آلات اقدام به تولید بهترین نوع این محصول می کند و آنها را در بسته بندی های کیلویی و یا فله ای در اختیار بازار پخش و یا شرکت های صادراتی قرار می دهد.
خوشبختانه این افتخار نصیب این شرکت شده است که با به کارگیری مواد اولیه با کیفیت جهت سبک سازی و افزایش مقاومت محصول، در برابر نمونه های مشابه دیگر غیر قابل رقابت باشند و از بازار فروش خوبی برخوردار شوند.

تولید کننده پودر درزگیر کناف مرغوب

مشخصات پودر درزگیر کناف مرغوب

پودر درزگیر کناف ماده ای است که از گچ مخصوص و انواع مواد افزودنی دیگر حاصل می شود که به صورت ترکیب شده با آب به بازار ارائه می گردد. از این نوع پودر بیشتر برای درزگیری، ظریف کاری و پر کردن شکستگی های سطوح گچی و یا کناف استفاده می شود.
این پودرها در ضخامت های مختلفی ارائه می شوند که بر اساس نوع سطوح و میزان خرابی می توان مناسب ترین گزینه را انتخاب نمود. از جمله مشخصات پودر درزگیر کناف مرغوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– قدرت چسبندگی بالا و خشک شدن سریع
– پوشش یکدست و صاف بر روی سطوح
– داشتن قابلیت سمباده خوری پس از سفت شدن
– مقاوم سازی سطوح و افزایش عمر مفید آنها
– آماده شدن در سریع ترین زمان ممکن
– عدم ترک پذیری در شرایط جوی و دماهای مختلف
– نرمی زیاد و عدم ایجاد دانه های ریز بر روی سطوح پس از خشک شدن
– مقاوم بودن در برابر ضربه، فشار، حرارت و رطوبت
– ضد حساسیت و عدم داشتن بوی نامطبوع
دقت کنید که پودر بتونه کناف باید به صورت کاملا درست و استاندارد اجرا شود و به صورت یکدست بر روی سطوح قرار گیرد، چرا که روش اجرای غلط ممکن است سبب ایجاد ترک های مویی بر روی سطوح شده و ظاهر نامناسبی به آنها ببخشد.
از همین رو توصیه می کنیم که قبل از اجرا حتما راهنمای استفاده از آن را مطالعه نمایید و یا کار را به دست افراد با تجربه در این زمینه بسپارید.

فروش بتونه درزگیری کناف 5 کیلویی
>>

خرید پودر بتونه درزگیر کناف

پخش عمده پودر بتونه درزگیر کناف

در حال حاضر پخش پودر درزگیر کناف به صورت عمده انجام می شود و به دلیل عدم وجود واسطه ها، هیچ گونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی گردد.
یکی از مزیت های مهم خرید و فروش عمده برای هر دو طرف فروشنده و خریدار این است که، خریدار با پرداخت هزینه کمتر سود بیشتری بدست می آورد و فروشنده با فروش یکباره محصول، هزینه تولید را یکجا دریافت می کند و می تواند سبب تولید محصولات بیشتر و میزان فروش بیشتر شود.
جهت خرید عمده و کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 27

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه