تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

مسیر : صفحه اصلی / کربنات کلسیم / تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم
4.9
(56)

تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت استفاده در صنایع مختلف در مجموعه کارخانجات صنعتی آروشا انجام و محصول با کیفیت به بازار مصرف ایران و کشورهای منطقه عرضه می گردد . جهت سفارش پودر کربنات کلسیم مورد نیاز خود با کارشناسان فروش آروشا تماس حاصل فرمائید.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

پودر سنگ جوشقان مناسب نما شسته

تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم

سنگ کربنات کلسیم به صورت لاشه از معادن دارای سنگ با کیفیت و درجه خلوص بالا تهیه می شود . و سپس توسط دستگاه سرند ، خاک همراه آن جدا می گردد. در ادامه سنگ ها شستشو داده می شود تا ناخالصی آنها نیز جدا سازی شود . سپس سنگ کربنات کلسیم توسط دستگاه آسیاب فکی خرد می شود .
دستگاه آسیاب فکی : یک نوع خرد کننده انواع سنگ های معدنی می باشد که با حرکت یک فک متحرک در مجاورت فک ثابت به صورت مورب با فشار زیادی که به مواد معدنی وارد می نماید باعث عمل خردایش می گردد. سنگ کربنات کلسیم خرد شده توسط نوار نقاله به دستگاه آسیاب چکشی منتقل می شود. و در ابعاد ۵ تا ۱۵ میلی متر دانه بندی می شود .
آسیاب چکشی (hammermill) : وسیله‌ای است که هدف آن تقسیم یا خرد کردن مواد جامد به قطعات کوچک‌تر با ضربه‌های متوالی چکش‌ها کوچک است. این وسیله پرکاربردترین و شناخته شده‌ترین دستگاه خردکن است که با به‌کارگیری از اصل ضربه در خرد کردن سنگ‌ها کاربرد دارد. پودر  این مرحله به سیلوهای ذخیره منتقل می شود تا بعنوان ماده اولیه خط تولید پودر میکرونیزه مورد استفاده قرار گیرد. سنگ خورد شده کربنات کلسیم توسط فیلر به داخل آسیاب بال میل منتقل می شود .
دستگاه آسیاب بال میل : بال میل دستگاه اصلی پودر نمودن سنگ کربنات کلسیم می باشد و داخل دستگاه گلوله های فولادی قرار دارد که در اثر چرخش آسیاب ، باعث کوبیده شدن سنگ کربنات کلسیم می شود . در ادامه بعد از کوبیده شدن سنگ کربنات کلسیم توسط بالابر به داخل سپرایتور کلاسفایر منتقل می گردد .
دستگاه سپرایتور کلاسفایر : سپراتور سنگ های درشت دانه را از پودر جدا می کند . تا مجدد این سنگ های درشت دانه در آسیاب بال میل مودر کوبش قرار گیرند. سنگ های درشت دانه به دستگاه آسیاب بال میل برگشت می خورند تا مجدد عمل کوبش بر روی آنها انجام شود. پودرهای جدا شده توسط کلاسفایر وارد دستگاه سیکلون ها می شود و به وسیله فن سانتریفیوژ به دو نوع دانه بندی تفکیک می شوند .
دستگاه سیکلون : سایکلون سیستم های جمع آوری کننده ذرات مبتنی بر نیروی گریز از مرکز هستند که از اثر گرد بادی برای جدا کردن ذرات غبار از جریان گاز استفاده می شوند. از سیستم های جمع آوری سیکلونی معمولاً به عنوان پیش جدا کننده برای کاهش میزان غبار رسیده به جدا کننده نهائی استفاده می ‏شود این جدا کننده ها برای جمع آوری ذراتی با اندازه متوسط تا درشت بسیار مناسب  هستند.
پودر کربنات کلسیم با مش ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ از هاپر تخلیه سیکلون ها خارج شده و توسط دستگاه کیسه پر کن بسته بندی می شوند. مش های بالای ۱۲۰۰ که با مکش فن سانتریفیوژ وارد بک فیلتر شده اند توسط کیسه های پلی استری از هاپر تخلیه مربوطه بسته بندی می شوند .

کارخانه تولید پودر کربنات کلسیم

بزرگترین مجموعه مجهز و مکانیزه تولید پودر کربنات کلسیم میکرونیزه صنعتی و سفید با برند آروشا در حال تولید پودرهای معدنی مورد نیاز صنایع مختلف کشور می باشد. شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مدیران فروش کارخانه نسبت به کسب مشاوره و یا ثبت سفارش اقدام نمائید . ارسال بار به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

خرید عمده کربنات کلسیم کوتد شده

ده عامل موثر در تعیین قیمت فروش کربنات کلسیم

شرکت آروشا پودر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کربنات کلسیم در ایران است. این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به بازار عرضه می کند. قیمت فروش کربنات کلسیم شرکت آروشا پودر تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

1. کیفیت محصول : کیفیت محصول یکی از مهم ترین عوامل موثر در تعیین قیمت فروش کربنات کلسیم است. کربنات کلسیم با کیفیت بالا قیمت بالاتری نسبت به کربنات کلسیم با کیفیت پایین دارد. کیفیت محصول بر اساس عوامل مختلفی مانند خلوص، اندازه ذرات، و ثبات اندازه ذرات تعیین می شود.

2. اندازه ذرات : اندازه ذرات کربنات کلسیم نیز بر قیمت فروش آن تأثیر می گذارد. کربنات کلسیم با اندازه ذرات کوچکتر قیمت بالاتری نسبت به کربنات کلسیم با اندازه ذرات بزرگتر دارد. اندازه ذرات بر خواص فیزیکی و شیمیایی کربنات کلسیم تأثیر می گذارد.

3. ثبات اندازه ذرات : ثبات اندازه ذرات نیز بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارد. کربنات کلسیم با ثبات اندازه ذرات بالاتر قیمت بالاتری نسبت به کربنات کلسیم با ثبات اندازه ذرات پایین تر دارد. ثبات اندازه ذرات بر خواص پراکندگی کربنات کلسیم تأثیر می گذارد.

4. خلوص : خلوص کربنات کلسیم نیز بر قیمت فروش آن تأثیر می گذارد. کربنات کلسیم با خلوص بالاتر قیمت بالاتری نسبت به کربنات کلسیم با خلوص پایین تر دارد. خلوص بر خواص شیمیایی کربنات کلسیم تأثیر می گذارد.

5. میزان رطوبت : میزان رطوبت کربنات کلسیم نیز بر قیمت فروش آن تأثیر می گذارد. کربنات کلسیم با میزان رطوبت کمتر قیمت بالاتری نسبت به کربنات کلسیم با میزان رطوبت بیشتر دارد. میزان رطوبت بر خواص فیزیکی و شیمیایی کربنات کلسیم تأثیر می گذارد.

6. هزینه های تولید : هزینه های تولید نیز بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارد. شرکت های تولیدکننده کربنات کلسیم هزینه های مختلفی مانند هزینه مواد اولیه، هزینه انرژی، و هزینه حمل و نقل را متحمل می شوند. این هزینه ها بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارند.

7. عرضه و تقاضا : عرضه و تقاضا نیز بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارد. زمانی که عرضه کربنات کلسیم کم باشد و تقاضا برای آن زیاد باشد، قیمت کربنات کلسیم افزایش می یابد.

8. نرخ ارز : نرخ ارز نیز بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارد. زمانی که نرخ ارز افزایش می یابد، قیمت کربنات کلسیم به ارز خارجی نیز افزایش می یابد.

9. شرایط بازار : شرایط بازار نیز بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارد. عواملی مانند رکود اقتصادی یا تورم می تواند بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر بگذارد.

10. سیاست های شرکت : سیاست های شرکت نیز بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارد. شرکت های تولیدکننده کربنات کلسیم ممکن است سیاست های مختلفی مانند سیاست قیمت گذاری رقابتی یا سیاست قیمت گذاری مبتنی بر ارزش را اتخاذ کنند. این سیاست ها بر قیمت فروش کربنات کلسیم تأثیر می گذارند.

شرکت آروشا پودر همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت رقابتی، نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. این شرکت با توجه به عوامل ذکر شده در این مقاله، قیمت فروش کربنات کلسیم خود را تعیین می کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 56

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه