کارخانه تولید پودر سنگ ممتاز کیسه 25 کیلوگرمی

مسیر : صفحه اصلی / پودر سنگ / کارخانه تولید پودر سنگ ممتاز کیسه 25 کیلوگرمی
4.8
(52)

همانطور که می دانیم پودر سنگ ماده ای است که از ذرات ریز انواع کانی های مختلف از جمله، سنگ آهن ، آهک ، کربنات کلسیم، تراواتن ، دولومیت ، مرمریت و … به وجود می آید. توجه به کیفیت  این پودرها به دلیل مصارف بسیار زیادی که در صنایع مختلف و همچنین ساختمان سازی دارند امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است . پودر سنگ ممتاز  همانطور که از اسمش پیداست به پودر سنگ مرغوبی گفته می شود که دارای کیفیت بالا از لحاظ سفیدی ، یکسان بودن دانه بندی ها و بسته بندی های مناسب باشد. مجموعه صنعتی آروشا بزرگترین کارخانه تولید پودر سنگ ممتاز در ایران می باشد.

کارخانه تولید پودر سنگ ممتاز کیسه 25 کیلوگرمی

انواع پودر سنگ

با در نظر گرفتن طیف کاربری گسترده انواع پودر سنگ، در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر اقدام به فروش و عرضه انواع گوناگون این محصولات کرده است و با توجه به نیاز صنایع و کاربرد های پودر سنگ، انواع پودر سنگ جوشقان، پودر سنگ قم، پودر سنگ آهک ، پودر سنگ سوپر، پودر سنگ درجه یک و غیره را در انواع مش بندی های ارائه می نماید.

پودر سنگ مخصوص تولید آجر
>>

پودر سنگ جوشقان یکی از بهترین محصولات تولید شده در مجموعه اروشا است که که ما در این مبحث به معرفی این محصولات می پردازیم؛ معادن سنگ جوشقان در اصفهان وجود دارند و دارای بهترین کیفیت سنگ در میان دیگر معادن کشور هستند، مهم ترین ویژگی سنگ های جوشقان این است که رنگ سفید چشم نوازی را به خود اختصاص می‌ دهند و مشخصات مکانیکی قابل توجهی نیز دارند.

سنگ های جوشقان از نظر شکل ظاهری و در برخی موارد ساختار مولکولی شباهت بسیار زیادی به سنگ های مرمر دارند و در واقع پودر تولیدی آنها و به دنبال آن ملات تهیه شده از این محصولات علاوه بر سفید بودن باعث افزایش استحکام سطحی می شود.

از پودر جوشقان در عصر حاضر برای زیبایی ظاهری و مقاومت بالای نماهای ساختمان و همچنین با همین هدف در صنعت مجسمه سازی و ساخت تابلو های نقش برجسته بهره برداری می گردد؛ سنگ های جوشقان در نمره بندی ها و سایز بندی های مختلف پودری و مکرونیزه قابل بهره‌برداری هستند و برای این منظور مجموعه آروشا پودر از دستگاه های سنگ کوبی صنعتی استفاده می کند تا سایز مورد نظر تمامی فعالان در حوزه های تولیدی را تولید و عرضه نماید.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ ممتاز سفید

Element (%)Measure
sio2 0.07
al2o3 1.05
fe2o3 0.03
cao 54.95
mgo 0.3
loi 43.1
whiteness 87

پودرسنگ ساختمانی قم

از آنجایی که بهترین نوع پودر سنگ پودری است که از کوبش سنگ ها تولید می شود بنابراین این نوع پودر را در صورتی که هم معدنی باشد و هم یکدست و سفید باشد ، پودر سنگ ممتاز می گویند. این محصول مضرات پودر سنگ های تولید شده از ضایعات و پسماند های سنگ بری را ندارد. پودر سنگ از دو روش طبیعی و مصنوعی به دست می آید در روش طبیعی که توسط فرسایش سنگ های معدنی رخ می دهد زمان بسیار زیادی لازم است.  از آنجایی که مواد اولیه آنها یک منبع معدنی با ذخایر فراوان در طبیعت است . بهره برداری و پردازش آن بسیار آسان است بنابراین قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد . اما برخی از واحد های تولید برای کاهش همین میزان هزینه هم از روش هایی بهره می بزند که در نهایت موجب کاهش میزان کیفیت و سلامت محصول می شود.

کارخانه تولید پودر سنگ ممتاز آروشا

شرکت آروشا طیف گسترده ای از درجه استاندارد و تخصصی پودر سنگ ها  را با اندازه ذرات مختلف برای مصارف گوناگون ارائه می دهد . انتخاب پودر یا خاک سنگ با کیفیت می تواند به شکل قابل توجهی در کاربرد آن تاثیر از  جمله : روشنایی و سفیدی رنگ ، میزان مقاومت و استحکام و … تاثیر بگذارد. شرکت آروشا با تولید پودر سنگ ممتاز سعی دارد خواص محصول نهایی را بهبود ببخشد و برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان خود امکان صحبت با مشاوران را از طریق تماس تلفنی فراهم کرده است . بنابراین شما مشتریان عزیز برای دریافت مشاوره و خرید آنلاین انواع پودر یا هر محصول دیگری با بهترین مواد اولیه ی معدنی در دانه بندی های مورد نظرتان  فقط کافی است با مشاورین ما در گروه صنعتی آروشا تماس حاصل فرمائید و با صرف کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 52

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

جدیدترین اخبار سایت

آروشا پودر ، نخستین در فرآورده های معدنی میکرونیزه