تولید پودر سنگ صنعتی و ساختمانی کیسه 25 کیلوگرمی

تولید پودر سنگ صنعتی و ساختمانی در ایران از طریق کارخانه مجهز به دستگاههای سنگ شکن انجام می شود  . پودرسنگ آهک از سنگ کوبی سنگی با نام  کربنات کلسیم تولید و با توجه به نوع دانه بندی به فروش می رسد . از طریق این پایگاه اطلاع رسانی خرید پودر سنگ با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب را تجربه نمائید.

تولید پودر سنگ صنعتی و ساختمانی کیسه 25 کیلوگرمی

انواع پودر سنگ

پودر سنگ بدلیل کاربرد فراوانی که دارد در انواع مختلفی تولید و به فروش می رسد . بدلیل استاندارد متفاوت صنایع مختلف در نوع کیفیت و دانه بندی و شفافیت و سفیدی پودر ، تنوع تولید پودر در دستور کار ما قرار گرفته است.

مصارف صنعتی پودرهای معدنی

برخی مصارف پودرهای معدنی به شرح ذیل می باشد:

مواد اولیه آسفالت
معادن ذغال سنگ به عنوان ماده سولفور زدا
میادین استخراج نفت و گاز به عنوان ماده سولفور زدا
صنعت شیشه سازی
صنایع رنگ
موزائیک
آجر فشاری
پازلی
سنگ مصنوعی

پودرکربنات مخصوص مصارف کشاورزی

از پودر سنگ آهک به منظور اصلاح خاک اسیدی زمین های کشاورزی استفاده می شود.  پودر سنگ با افزایش پی هاش خاک های اسیدی شرایط را برای رشد بهتر گیاهان فراهم می نماید. همچنین پودر سنگ مخصوص تولید کمپوست قارچ در مجموعه آروشا تولید و به مشتریان عرضه می شود.

کارخانه تولید پودر سنگ ممتاز کیسه 25 کیلوگرمی
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

تولید پودر سنگ جهت مصارف ساختمانی

از پودر سنگ در تولید سیمان و سنگ فرش و موزائیک به عنوان ماده اولیه استفاده می شود .پس از  قیر گونی کاری بر روی سطح قیر گونی شده ، پودر سنگ پاشیده می شود. به منظور دوغاب دهی سنگ و کاشیکاری ساختمان و سرامیک از مخلوط  پودر سنگ و سیمان سفید استفاده می شود . از مصارف دیگر پودر سنگ در ساختمان می توان بعنوان یکی از مصالح اجرای نماشسته ، کنیتکس ، پلاستر و اندودکاری نام برد.

تولید پودرسنگ جهت مصارف خوراک دام و طیور

پودر سنگ آهک، سرشار از کلسیم می باشد. پودر سنگ آهک یا کربنات کلسیم خوراکی در مرغداری و دامداری ها با خوراک و آب مصرفی دام و طیور مخلوط می گردد.
استفاده از پودر سنگ خوراکی در افزایش راندمان دامداری و مرغداری موثر می باشد.

همه ما می‌ دانیم که داشتن یک رژیم غذایی متعادل برای تمامی پرندگان و همچنین حیوانات اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین گنجاندن ویتامین‌ ها و مواد معدنی به عنوان بخش اصلی در جیره غذایی متعامل و کامل یک امر ضروری به نظر می رسد؛ با در نظر گرفتن صرفه اقتصادی استفاده از پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم پرورش‌ دهندگان انواع دام و طیور می توانند این پودر های میکرونیزه را در مراحل مختلف تولید جیره غذایی به کار ببرند.

کلسیم برای پرندگانی که در حال رشد هستند جزء عناصر کلیدی به حساب می‌ آید به نوعی که پوسته تخم مرغ تمامی پرندگان حاوی کربنات کلسیم است و بر همین اساس پرندگانی که به اندازه کافی کلسیم دریافت نکنند، ممکن است در تخم گذاری دچار مشکل شوند و این پارامتر می‌ تواند برای پرورش دهندگان انواع طیور مشکلات جدی و خسارت های مالی ایجاد نماید، بنابراین نیاز پرندگان تخم گذار به تامین کلسیم بسیار بیشتر از دیگر موارد می باشد و پرورش دهندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند.

کارخانه تولید پودرسنگ

مجموعه صنعتی آروشا یکی از بزرگترین و بهترین تولیدکنندگان پودر سنگ به صورت تخصصی و با بهره گیری از تجهیزات مدرن می باشد. به منظور خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولید پودر سنگ از طریق این پایگاه اطلاع رسانی اقدام فرمائید. جهت تهیه انواع پودر سنگ با کیفیت و قیمت مناسب به صورت مستقیم از کارخانه با مشاوران فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید .

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 40

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

جدیدترین اخبار سایت